Diskuse
SVĚTY: Pokrok nezastavíš
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M37i46r13e75k 81P71e97s92a30t
"U přistěhovalců je jeden jediný malinkatý problém: většina jich pracovat nebude, a musíte je živit."
No jak kterych, kuprikladu Ukrajinci/Vietnamci/Kosovsti-Makedonsti Albanci makaji jak barevni a kdyz jsem zil v Londyne tak drtiva vetsina "ceskych"Cikanu tam jezdila/zila jen kvuli davkam, na druhou stranu jsem tam videl/potkal cernochy/Araby a tvrde makali. Hlavne je problem socialni system zejmena v bohatych zapadnich zemich,arabske/muslimske zeme, Africa, ale take latinska Amerika tam bud socialni system neni zadny, resp. minimalni, tam jim nezbude nez tvrde makat, jinak zemrou hlady,tam naprosto bezne tvrde makaji deti, cca 7 let +, se podivejte na film Capernaum, to je realita arabskeho/muslimskeho sveta, nebo kurdsky film A time for drunken horses.
M66i28r93o32s79l48a28v 86K29o34c97i23á70n
Změna sociálního systému by to roztřídila lépe, než všechny debaty.
K47a35r87e25l 73K14ř73i42v10a58n
"Demonstrativně homosexuální".
To demonstrativně je zdroj problémů.
P50e98t71r 34P75a91v46e12l
Dobrý článek, jako prakticky vždy od téhož autora.
P12a80v94e63l 61S65u50r92a
Jak chcete Ladislave zabránit, aby lidi nejuchali na pracovišti po "práci" když se můžou ožrat zadarmo??
R49o59b65i30n 64W78a46l65k97e76r
Když je to zadarmo, tak se ožíráte? U nás se nic takového běžně nestává, tak to soudíte podle sebe?
P87a65v96e92l 28S86u65r68a
"Pokrok nezastavíš...." Spíš bych tam viděl "Rozkrok....". Ten teda ztatím vítězí na všech frontách.
M53a32r17t24i52n 93K81r32č95m42á75ř
Když si kdokoli dá po práci s kolegy skleničku mi vůbec nevadí,jen by mne zajímalo, je-li pravda, že ta legrace stála 400 tisíc, to by vadilo poněkud více,kór v době,kdy občané díky vládní politice platí dvojnásobné faktury za energie a přišli o třetinu úspor.
O83. 72M32.
Je otázka, pro kolik lidí to bylo, protože ve výsledku to nemusela být na osobu až tak velká částka. A pokud to bylo placené z FKSP, kam takový podnik ze zákona musí odvádět určitý částku mzdových prostředků, nemůže proti tomu nikdo říct ani popel.
V73. 79K64u23h75a79j
Dobré, jen ten konec mám trochu jinak. Posedět neformálně PO PRÁCI s kolegy v práci, to ničemu nevadilo. Jestli měli povinnou pracovní dobu, co já vím, do tří, a pak zamkli a šli se bavit, to bych jim nevyčítal. Co bych jim vyčítal, že pařili i když mnozí z nich museli ty zprávy na svých mobilech číst, a ať mi nikdo neříká, že nevyužili příležitost informovat pana ministra o důležité věci. Takže mi vadí, že chlastali dál, a že Jurečka lže, ne že si udělali v práci PO PRÁCI večírek.
O92l70d62ř15i35c97h 14K80a14u19c61k17ý
Ve kterých soukromých podnicích se smí na pracovišti po práci chlastat?
P96e92t21r 28A84d34á17m70e48k
"Po práci legraci" neříká jenom autorův kamarád, ale je i to verš písně z filmu Císařův pekař a pekařův císař. Překvapovalo by mě, kdyby to autor něvěděl.
J24i14n64d90ř27i37c15h 20H85r74d81l69i12č88k54a
Začátek a konec článku opravdu nechápu.
Jak už bylo poznamenáno, proč taková fascinace sexuální orientací? Záleží snad na tom, jestli je daný politik schopný a má-li aspoň nějaké morální zásady. Doted jsem si myslel , že lidé ze světa rocku mají tyhle věci na háku, svobodomyslnost a tak, ale ono houby, jak vidno, úzkoprsost se může vyskytovat všude.
No a to společné paření s kolegy, co je na tom obecně divného? Když spolu lidi pracují nějaký rok, tak se vytvoří i přátelské vztahy.
I89v11o 27L85y80č67k85a
No, paninka si nechce připustit, že když dojde na šariu, tak lesby a homosexuálové mají budoucnost poněkud temnou.
D79u20š55a93n 39P16o15l41a60n87s57k24ý
U přistěhovalců je jeden jediný malinkatý problém: většina jich pracovat nebude, a musíte je živit. A navíc, jen tak bokem, vám postupně rozkládají systém. Také jsem nikdy neměl rád oslavy v práci.
R20o93b48i88n 86W80a55l95k21e27r
Byly doby, kdy jsme s kolegy zašli na jedno do hospody, každý podle svého gusta. Dneska to dost leze do peněz, tak co je špatného na tom, že nakoupíme občerstvení (za své) a sejdeme se po pracovní době v zasedačce? Vedení s tím problém nemá. Pan Jakl zřejmě kolegy, se kterými by zašel na "jedno" nemá. Chudák.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz