Diskuse
SPORT: Ruský sport v offsidu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J89a47n 75Č29e22r90n63ý
Proč nikdy nevyloučili USA že sportovních soutěží ? Minimálně za vraždění v Jugoslávii, Iráku,Afghánistánu,Libyi...? Největší peníze z televizních práv, reklamy atd. plynou z USA.
D11a98n60i26e34l 76M34a17c37h
USA vraždili v Libyi? Co to zase melete.
K89a10r25e96l 35K21ř64i55v15a85n
Berlinská diskotéka a letadlo nad Lockerbie ti blbečku nic neříkají ?
P45e24t76r 12B90r59e23c90í29k
Machu, vyhlásili v Lýbii "bezletovou" zónu. Vybombardovali Kaddáfího jednotky a podpořili jeho oponenty. Jeden z důvodů = Kaddáfí chtěl zavést Zlatý riál a adklonit se od USD. Dtto - jako dnes BRICS a mnoho dalších států, které mají AMI plné zuby. Porážka USD = absolutní porážka USA. USA radši nechají PADNOUT EU, jen když ještě chvíli vydrží. Nemoudrý - Filaovohnusné zastropování plynu na 3 Kč / kW znamená, že 1 m3 bude stát 30 až 35 Kč
Zavíráme, zhasínáme
PS: Ale USA budou ještě pár let fungovat. Prodávají letadla, HIMARSY a další
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz