4.12.2020 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Zatímco

Zatímco jedno omlouváme, druhé, často horší, tolerujeme. Proč? Jak je možné, že se neustále objevují modely myšlení, které bych osobně řadil na stranu silně podprůměrného IQ?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 6.10.2013 14:48

ANO... prokletá Politická Korektnost ! Úděsné Pokrytectví !

Jak říká p. Tomský -

Intelektuálové nejsou nikdy ekonomy, obchodníky nebo dělníky, ba dokonce ani matematiky nebo logiky. Jinak řečeno, nemají nic společného s ekonomickou oblastí, zato vždycky podepisují kolektivní politické manifesty za záchranu světa...Cítí se morálně nadřazeni nad všemi skeptiky (škarohlídy) a každý pokus přitáhnout je zpátky na zem považují za negativistický primitivismus. Pozor na intelektuály, říká Paul Johnson, na ty zlepšovatele a polepšovatele světa, za nimiž leží hekatomby mrtvých.     

Politická korektnost nesmírně vlivná, dobře opevněná, nemilosrdná a je spojenkyní novodobého barbarství. Nauka sebeklamu, která podporuje morální zbabělost a intelektuální neférovost !

P. Vaňura 5.10.2013 20:22

Salónní intelektuál jinak uvažovat neumí

A k jeho charakteristice patří většinou to, že se NIKDY nemusel živit fyzickou prací. Řešení by nebylo složité, stačí zrušit 90% míst na "humanitních" katedrách univerzit. A ponechat jen ty, kde se bádá, nikoliv "filosofuje."

M. Stuchlik 5.10.2013 7:29

Přesně popsáno

L. Křivan 5.10.2013 0:23

Krásně jste popsal myšleni blbů.

Myšlení levičáků. Nejvyšší čas, tyto degeneráty odstranit.

H. Lukešová 5.10.2013 0:33

Re:Holt oikofobie jede. Oikofobové by měli být zbaveni veškeré politické moci.

Oikofobové nenávidí naši vlastní západní bílou civilizaci. "Bílý muž" je viněn za veškerá zvěrstva na nebohých lidem v zemích třetího světa. Muslimové berou jen to, co jim oikofobové nabízí. "Blbý, kdo dává, blbější je, kdo nebere" jak říká stará česká moudrost.

I. Skolin 5.10.2013 8:25

Re: Re:Holt oikofobie jede. Oikofobové by měli být zbaveni veškeré politické moci.

Jasné, stručné, mrazící !

P. Lenc 5.10.2013 9:24

Re: Krásně jste popsal myšleni blbů.

Pane Křivane, máte pravdu, ale otázka je jak.To, co vychází nejen u nás, ale po celé Evropě ze sociálních fakult je děsivé.Tato pátá kolona užitečných idiotů a pasivita občanů nás přivede dřív nebo později buď k válce, nebo přijmutí islámu.Mám obavu, že to bude spíš dřív.

J. Kanioková 6.10.2013 14:38

přesně stejně nad tím šílím

V. Kain 5.10.2013 12:47

Re: Krásně jste popsal myšleni blbů.

V první řadě se musí dostat do vedení států v Evropě strany jako je např. naše SSO.Potom společně můžou Barrosovi, Van Rompuyemu a celému Bruselu pěkně po bolševicku zakroutit krkem.Evropa je největším přispěvovatelem Palestině.Jsou to peníze evropských daňových poplatníků a ne peníze Bruselské vrchnosti.Pokud jde o USA,tak paseku kterou tam napáchal Obama se bude dlouho umořovat.