Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Zase na mne vykoukl Velký bratr

Stále a znovu a znovu neúspěšně zápasím s neodolatelným nutkáním kupovat si a využívat úžasné technologické hračky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR

13. 12. 2013 10:37
Nanicovatý článek

Současná technika masové sledování umožňuje a argument, že je nezbytné pro prevenci terorismu je tak silný, že jeho realizaci nelze zabránit. Nezbytně ale musíme (i drakonickými tresty) zabránit účelovému (politickému, či lobbistickému) zneužití těchto informací, ke kterému u nás dochází už řadu let a které teď vrcholí účelovou kriminalizací politiky (její Ištvanizací), která už umí skutečné (i nezákonné) sledování doplnit vlastní přinejmenším interpretační "tvořivostí" (případ Čunek, Nečasová, Pekárek, Janoušek, primátor Svoboda...). Spolu s obhajobou našich národních a státních zájmů (demaskováním EU-hujerů) je to náš nejdůležitější úkol (oba tyto úkoly spolu úzce souvisí!)!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Obvineny-primator-Svoboda-Pokud-to-budou-takhle-tlacit-nema-smysl-tu-zit-292923

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz