7.12.2023 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Zachraňte Ivetu Bartošovou

Iveta Bartošová, kdysi polovička nadějné dvojice s Petrem Sepéšim zazářila s Petrem, svou tehdejší láskou v hitu Knoflíky lásky. Později s matadorem na popové a showbusinessové scéně Ladislavem Štaidlem povila syna. Zpívala v osmi muzikálech. Jen z toho mohla žít blaze až do smrti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sládeček 25.7.2013 22:59

Není lépe zachraňovat

člověka?

J. Urban 25.7.2013 22:48

Velmi výstižný článek

(ač Šimonovou jinak vůbec nemusím).

J. Dvořák 25.7.2013 20:53

Situace je vážná přesto však beznadějná !

Přesně se hodí jednání všech okolo na situaci potápějícího se Titaniku kdy Abeles říká Moricovi :Koukej loď se potápí !No a,je to snad naše loď ?

P. Vébr 25.7.2013 13:44

Iveta Bartošová má jedinou šanci...

Jestli tady někdo někoho zabíjí, tak je to především Iveta Bartošová, která zabíjí sama sebe a potom ti dva šašci kolem ní.

Problém paní Ivety je v tom, že ona se domnívá, že nemá problém s alkoholem, že jenom ti kolem ní jsou nějací divní. A myslí si to upřímně, rozhodně upřímněji, než jistý Stanislav Gross... A protože si myslí to, co si myslí, nelze ani v nejmenším doufat v nějaké trvalejší výsledky léčení.

Je jenom jediná možnost, jak ji, jako člověka zachránit. Je to terapie krutá, nemilosrdná a bez záruky, je ale jediná, která může přinést nějaký výsledek: nechat padnout paní Ivetu na samé dno lidské existence. Až se jednou probudí zimou, bude mít hlad, nebude mít co pít, bude smrdět sama sobě a bude odporná sama sobě, potom možná sama pochopí, že ONA s tím musí něco udělat, že je chyba v ní. Potom bude reálná naděje na uzdravení (vím, o čem píšu - pozoroval jsem takovou terapii tak říkajíc z první řady, a výsledek rozhodně stál za to, byť to rvalo srdce). Nemusí to přežít, ale to asi nepřežije i bez této terapie, tak to za pokus stojí.

Teď, protože ti kašpaři kolem ji jednak udržují jakž takž nad vodou a druhak utvrzují ji v jejím názoru o její výjimečnosti, není naděje na změnu.

J. Kadeřábek 25.7.2013 14:25

Bohužel už žádnou šanci nemá.

Po té co si pustila k tělu Rychtáře podepsala si rozsudek smrti. Teď jde jen o to jestli bude dědit z titulu manželství nebo závěti a jak obere kluka. To si v Blesku přečteme.

H. Šindelová 25.7.2013 13:10

Souhlas

a nic než souhlas. Je mi jí líto, když vidím, že na ní nikomu nezáleží. Ona, bez motivace lidí, kteří ji mají opravdu rádi, a bez odborníků, se z alkoholové pasti sama nedostane. Mozek zahalený do alkoholové mlhy neuvažuje normálně. Člověk je strašně unavený, ví, že dělá průšvihy a chce jediné - opít se tak aby nic nemusel. Vím o čem mluvím, sama bych se z takového průšvihu bez láskyplné podpory rodiny, která mi ale dala jasně najevo, že nic jiného než léčení neexistuje, nedostala. Závislost je strašná nemoc a pokud člověk nedostane šanci vystřízlivět a nedostane odbornou pomoc, tak nemá šanci. A bojím se, že Iveta, díky všem parazitům kolem sebe, tu šanci asi nedostane a skončí špatně.

R. Langer 25.7.2013 11:42

Nejsem si jistý,

jestli je skutečně dobré některé jedince neustále a opakovaně zachraňovat.

J. Mrázek 25.7.2013 6:34

90% alkoholiků špatně skončí a málokoho to zarmoutí

Jejich rodiny si to peklo a děs KONEČNĚ  odsunou do schránky s popelem a budou se snažit na tu hrůzu zapomenout. Mluvím z vlastní trpké zkušenosti a vím, co říkám . Moralistům,

kteří společný život s alkoholikem neprožili a pustí se do mne, těm vzkazuji TRHNĚTE SI PROTÉZOU  !