2.12.2022 | Svátek má Blanka


SPOLEČNOST: Výhoda nebo podvod?

9.12.2005

Reakce na článek Firma Eurofinancial.

Vzhledem k rozsáhlé diskusi k článku Firma Eurofinancial jsme se rozhodli vyjádřit také své stanovisko a seznámit Vás s našimi konkrétními službami a s jejich fungováním. Autor článku, pan Kmínek, psal svůj článek pod vlivem emocí a bohužel se neseznámil s pojmem network marketing, na jehož základě naše společnost pracuje.

Svým klientům primárně nabízíme různé typy pojištění např. životní - vhodné pro mladší klienty s možností spoření na důchod nebo penzijní připojištění, výhodnější pro klienty nad 45 let. Další druhy našich produktů najdete na www.eurofinancial.cz. Služba, kterou popisuje pan Kmínek velmi zkresleně, je v podstatě možností, jak snížit nebo zcela eliminovat poplatky na tento typ spoření a dále získat slevy na další finanční produkty nabízené v ČR.

Každý, kdo se dobrovolně stane participantem a rozhodne se s námi spolupracovat na projektu EasyCapital, může získat slevu na vybraný typ pojištění a na kterýkoli druh pojištění si současně vydělat svou vlastní aktivitou. Za každého nového zákazníka získává participant svůj vlastní kapitál, ze kterého se platí jeho poplatky na vybrané pojištění po slevě. Znamená to, že i když se nepodaří nalézt žádného nového zákazníka, partcipace, tj. účast v projektu EasyCapital, je pro každého výhodná. Dovolujeme si poznamenat, že počet získaných zákazníků není žádným způsobem stanoven.

Participanta projektu EasyCapital pečlivě proškolujeme a seznamujeme podrobně s fungováním projektu. Kdo se rozhodne stát se participantem a má chuť s námi tímto způsobem spolupracovat, musí s jejími podmínkami a pravidly vyjádřit souhlas písemnou formou. Samozřejmě chápeme, že někomu tento způsob spoření peněz nevyhovuje. Takový zákazník standardně odebírá naše pojišťovací a bankovní produkty dle svého výběru, aniž by se stal participantem. Žádného zákazníka k účasti rozhodně nenutíme, pouze jej s touto možností seznamujeme.

Díky systému EasyCapital si může např. životní pojištění dovolit každý. Jsme přesvědčeni, že dcera pana Kmínka má velmi zodpovědný přístup ke své budoucnosti. V rámci životního pojištění eliminuje různá finanční rizika a současně si spoří finanční prostředky na důchod a bude mít tak zajištěno pohodlné stáří. Svým aktivním přístupem v roli participanta má v současné době pojištění zcela zdarma. Myslíme si, že pan Kmínek by měl spíše pochválit svou dceru než ji kritizovat a pouštět se do polemik o serióznosti našeho podnikání.

Autor je jednatelem společnosti EUROFINANCIAL CZ, s.r.o.

Lukáš Hinterbuchner