24.3.2023 | Svátek má Gabriel


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Typologie neočkovanců

Přiznám se, že jsem zcela racionální člověk, který věří na přirozený běh života a který se snaží pochopit logické souvislosti dění okolo sebe.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kvapilík 5.1.2022 21:53

Tak jsem se v té typologii nenašel. Po 15 měsících po prodělání covidu mám aktuálně protilátek 3648 U/ml. To by se nechal očkovat jen sebenenávistný hazardér. Asi nás těch typů bude mnohem víc. Moje děti do 30 let se prostě nechtějí očkovat, protože rizik je pro ně víc, než přínosů. Tedy já myslím, že to Vaše typologie prostě není moc chytrá. :-)

V. Církva 5.1.2022 22:16

Tak jste jiná skupina, kterou chápu. Ale spíš dost nepočetná. Lidé se silnými protilátkami by skutečně neměli být očkváni a měli by mít přístup k tomu comočkovaní. Bohužel doplácíte na to, že de za lidi se silnými protilátkami vydávají. Podobně Esoterik bych rozdělil na skutečné a rádoby. Ti první na své imunitě skutečně pracují a do očkování bych je nenutil. Podnikatelé co se nedají očkovat jsou třeba ti co jim proticovidová ppatření zničila plány a oprávně je štve že velké firmy jsou zvýhodněny. Ty bych taky trochu chápal ale právě v jejich zájmu je proočkovnost, takže už jsountrochu mimo sebezáchvu a rozum....

V. Sember 5.1.2022 23:41

Mimo pud sebezáchovy a rozum jste spíš vy.