27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Aleš 25.7.2007 6:56

tuoý soudruhu Prokope

váš již několikátý štěkající článek plný nenávisti a netolerance . P.Uhl je nepochybně levicový člověk, který vak od roku 1969 aktivně, na rozdíl od drtivé většiny národa bojoval proti komunistické moci a nikdy doroku 2002 nebyl členem žádné politické strany. Ve vězení strávil dvakrát 4 roky 69-73 a 79-83. Nepochybně  má levicové názory, ale pokud znáte jeho písemné projevy od roku 77, pochopíte , že ke svobodě názorů a toleranci má o několi parníků blíženež vy.

Ne nesouhlasím s Uhlovy názory, ale ty aše jsou mnohem nebezpečnější.

BuBu 25.7.2007 7:17

Re: Tupý soudruhu Aleši . . .

. . . nic jsi nepochopil ! Jestli si myslíš, že lidská spodina, která hlásá nacionalismus, fašismus, komunismus, rasismus, trockismus . . . že má právo, v demokratické zemi, svobodně své názory vyjadřovat  a že komu se to nelíbí, je netolerantní a závistivý . . . . . pak jsi vůl, jako anděl ! 

Všichni ti, kteří výše vypsané šíří, patří do krimu !

Mejla 25.7.2007 7:34

Tupý soudruhu Aleši, Uhl byl za socialismu vězněn, protože se mu socialismus zdál málo levicový

a spolu s dalšími členy svého gangu se to rozhodl změnit, podobně jako např. v Peru Abimael Guzmán. Uhl je zcela nesoudný asociální člověk, nerespektující základní civilizační hodnoty.

zk 25.7.2007 7:58

Re: tuoý soudruhu Prokope

Uhl nebojoval proti komunistické moci, ale za moc ještě levicovější. A to, že nebyl členem žádné politické strany bylo proto, že mu komunisté ještě více levicovou stranu nepovolili, kdyby to šlo jistě by on na jejich místě činil stejně. A to, že byl vězněn? To byli v 50. letech uvězněni a dokonce popraveni i komunisté, kteří se nejprve postarali o uvěznění a popravy mnoha jiných lidí, viz Horáková a spol., a následně soudruh Slánský. Takže soudruh "požíral" soudruha". Levicové názory jsou nebezpečné a rozhodně nejsou tolerantní a svobodné. 

Pešek 25.7.2007 8:05

Re: tuoý soudruhu Prokope

Malý dotaz Aleši. Znáte jeho písemné projevy do roku 77? Mně stačí jeho projevy verbální, kdy udělal našemu státu mezinárodní ostudu v kauze Matiční touhou po svém zviditelnění a vlastní hloupostí. Byl bych rád jenom kdyby nás už neobtěžoval svými výpotky a užíval si jistě zaslouženého důchodu.

Petr Q. 25.7.2007 15:00

Re: tuoý soudruhu Prokope

Aleši - blahopřeji vám k vynálezu nového eufemismu  "levicový člověk"; doufám, že se ujme a vy zbohatnete na tantiemech.

Jinak, P.U. je figurou natolik profláklou, že netřeba obtěžovat veřejnost několika výtržky z jeho pohnutého životaběhu.

Zkuste myslet na něco jiného; snad se vám uleví; a hlavně - o Uhlovi už ani slovo. Slibujete?

honzak 25.7.2007 6:55

uhl je případ

pro psychiatra. Ale možná by mu pár facek po té jeho rudé tlamě obnovilo základní mozkové funkce.  Komunista zůstane komunistou, ať se nazývá uhl, nebo dientsbier či pithart.

jan 25.7.2007 7:41

Re: uhl je případ

Pan Uhl komoušem nikdy nebyl

zk 25.7.2007 8:00

Re: Re: uhl je případ

Soudruh Uhl nebyl nikdy komunista, on byl trockista. Přečtěte si něco z historie komunismu, kdo byl soudruh Trockij a pak se zastávejte levičáka Uhla

honzak 25.7.2007 8:42

Re: Re: uhl je případ

de iure patrně opravdu ne. De facto byl, je a bude. Kritizovat komunisty zleva může jen psychicky vyšinutý člověk.

Petr Q. 25.7.2007 14:41

Re: Re: uhl je případ

Milý Jene, co je podle tebe horší - "komouš" nebo (zavilý) trockista?

Pro tvoji informaci: Jistý Vladimír Iljič Uljanov-Lenin byl pouze "titulárním" vůdcem VŘSR, jejímž vůdcem "výkonným" byl právě jistý Trockij, jinak "guru" tvého "pana Uhla co nebyl komoušem".

Netřeba 25.7.2007 6:40

To jsou nějaké skvrny na slunci nebo co?

Dnes už druhý článek na omlouvání se kdekokoho kdekomu za kdeco provedené bůhvíkdy.

Tak jo. Psi si zaštěkají a karavana, copak asi udělá?

Kudláček Jan 25.7.2007 5:59

Soudruh Uhl je nezměrný v(ů)hl!!!

Abonent 25.7.2007 3:19

Komunisté jsou lidé zvláštního ražení

Komunisté jsou lidé zvláštního ražení, ukovaní ze zvláštního kovu. Pravil soudruh Stalin neblahé paměti, a měl pravdu.

Obyčejný člověk se rodí se základy morálky, nebo alespoň se schopností rozeznávat dobro od zla, se schopností se stydět. Komunista nikoli. Jeho schopnosti jsou docela jiné : věrohodné lhaní, absence morálky, talent páchat nejhroznější zločiny bez váhání či studu.

Všichni ti Uhlové, Pithartové, Dienstbierové měli dost času a možností se pokorně omluvit národu, neučinili tak. Ale proč by to také dělali ? Vnitřní potřebu se omlouvat necítí (důvody viz výše), a my je k tomu nenutíme. Například Pithart měl tu neuvěřitenou drzost (z pohledu slušného člověka) kandidovat v senátních volbách proti panu Pavlu Tigridovi. Ano, dlouholetý komunista proti důslednému bojovníkovi proti komunismu, chvíli po pádu komunismu ! Samozřejmě, pan Tigrid byl po čtyřiceti letech mytí mozku většině obyvatelstva neznám, zatímco Pithart se po listopadu dokázal "zviditelnit" ažaž. Volby tedy dopadly podle očekávání, a nestoudný Pithart se dokonce stal předsedou Senátu.

Jak to dopadne, jestli růžoví ruku v ruce s rudými navrhnou Dienstbiera jako kandidáta na prezidenta ? Nevím. Ale pořád ještě je Česká republika státem demokratickým, byť nepříliš vyspělým. To znamená, že my, občané pořád máme možnost ovlivnit složení zákonodárného sboru, a tím i volbu prezidenta republiky. Využijeme našich možností, našich práv ?

Jestli bude zvolen Dienstbier nebo někdo podobný, budeme se jednou muset my, občané, postavit před naše děti či vnoučata, a říct : Prosíme, odpusťte nám!

Hawk 25.7.2007 5:02

Re: Komunisté jsou lidé zvláštního ražení

Hezky jste slova nakladl, leč zbytečně. Karty ve Sněmovně i v Senátu jsou rozdány a Klaus i jeho j protikandidát  ke zvolení asi budou potřebovat hlasy KSČM. K čemu tedy celá ta moralizující tiráda?

Chcete snad vyvolat v době, která zbývá do prezifentských voleb, předčasné volby do Sněmovny nebo snad rovnou defenestraci? Letošní povolební pytlíkování nadlouho stačilo, děkuji , nechci

tomáš 25.7.2007 8:51

Re: Re: Komunisté jsou lidé zvláštního ražení

máte pravdu, že karty jsou rozdány - pokud by se lidovci jednou (pravděpodobně poprvé ve své historii) zachovali rovně, ke zvolení VK presidentem by nebyly třeba hlasy komunistů z KSČM (o těch ostatních nemluvím;-))

Petr Q. 25.7.2007 15:07

Re: Re: Re: Komunisté jsou lidé zvláštního ražení

Ale když by se - Tomáši - lidovci podle tvé lajny zase "nenarovnali", pak ti hlasy komunistů pro Klause opět příjdou vhod. Ještě že ty komunisty máme, viď; jinak na koho rovnějšího by se mohl Klaus - a ty - v dnešní době spolehnout.

šakal 25.7.2007 1:11

VERBÁLNÍ TRESTNÉ ČINY...

...jsou to nejhorší svinstvo, co kontinentální zákonodárství kdy poznalo. Z toho důvodu má Janáčková, Goebels, Bursík, Topolánek i Uhl stejné právo šířit se o svém světonázoru - na věky věkův...Amen!

virtuální ahasver šakal, podepsán vlastní prackou

Jiho 25.7.2007 1:26

Re: VERBÁLNÍ TRESTNÉ ČINY...

Tak nevím, ale názor "lidská práva jsou nedělitelná" nebo "zákon platí pro každého" a "jsou nadřazené a podřazené rasy" nebo "cikáni jsou geneticky nevhodní na práci s jemným zařízením" vidím jako dost rozdílné výroky :-/ Ale souhlasím v tom, že paní Janáčkovou a toho šíleného zastupitele by měla společnost vytěsnit v rovině politické a občanské, ne trestně právní.

Stredocech 25.7.2007 9:20

Re: VERBÁLNÍ TRESTNÉ ČINY...

Naprostý souhlas, a navíc na takovéto projevy poslanců by se měla vztahovat imunita, nikoliv třeba za porušení dopravních předpisů. A v tomto případě by imunita měla být nezrušitelná.

Karel cikán SudeŤák 25.7.2007 15:08

Re: VERBÁLNÍ TRESTNÉ ČINY...

Zcela vyjímečně souhlasím se Šakalem. Instituce verbálních trestných činů je opravdové svinstvo. Proto bych byl proti tomu, aby bylo Klausovo  bratrstvo trestáno za stupidní nenávistné bláboly kterými zapleveluje neviditelného Psa.

Nevzdělanec 25.7.2007 1:00

Davide Prokope,

já si taky myslím, že by se Vám chartisté Uhl, Pithart i Dienstbier měli omluvit. A oni to rádi udělají, protože to potřebujete. Je to pro Vás životně důležitý. Ale hezky nahlas: Prosíme, odpusťte nám! Pane Davide Prokope, prosíme, odpusťte nám!

Petr Q. 25.7.2007 14:48

Re: Davide Prokope,

Nevzdělanče,s ohledem na tvůj deficit ti odpouštím; až s tebou ale přestane cloumat, (vím, že i ty míváš občas světlejší chvilky) pokus se přemýšlet. A doplň si vzdělání.

Mortimer 25.7.2007 0:59

Autorovi

Jste - bez prominutí - morální a duševní mrzák. Vy a celá ta vaše modrá banda se svým chováním a vystupováním pasujete na bolševiky toho nejhrubšího zrna. Chce se mi z vás zvracet.

lucina 25.7.2007 1:18

Re: Autorovi

morte, chce to prášek, to bude dobrý, hlavně už se nerozčilujte.

 

Pan Uhl je divočák, který funguje opravdu jako slon v porcelánu. Myslím, že jeho motto je být proti většinovému názoru, ať to stojí, co to stojí. Rozhodně by mě vyděsilo, kkdyby se mě měl někdy zastat. Jeho akce  i akce jeho paní jsou kontraproduktivní.. Už by si měli od záslužné práce odpočinout a my od nich taky.

Mortimer 25.7.2007 1:43

Re: Re: Autorovi

Nemusím s Uhlem souhlasit a také s ním v mnohém nesouhlasím. Ale není to důvod, abych ho po bolševicku kádroval až do sedmého kolena.

P.S. Vůbec se nerozčiluju.

BERAN 25.7.2007 2:02

Není potřeba pana Uhla kádrovat

Pokud mu však očividně chybí pokora, je dobré připomenout, že slušný člověk na jeho místě by měl zpytovat svědomí a né křičet chyťte zloděje.

zk 25.7.2007 8:05

Re: Re: Re: Autorovi

On ho někdo kádruje, a až do sedmého kolena? To dělali a dělají opravdu jen bolševici a komunisti

Petr Q. 25.7.2007 14:20

Re: Re: Re: Autorovi

Bylo by - Mortimere - jistě zajímavé zvědět, v čem "mnohém" s P.U. nesouhlasíte. Takže, pokud byste byl tak laskav.(?)

Jinak, P.U. je bezpochyby dobře "po bolševicku prokádrovaný". Nezapomínejte, že je jedním z nich. Do "sedmého kolena" jít netřeba; stačí vědět, že za svoji zákonitou manželku pojal dceru tajemníka ÚV KSČ jistého soudruha Šabaty.

emil 25.7.2007 7:27

Re: Autorovi

Raději se jdi vyzvracet ze svých rudých blábolů, bolševiku.