Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HL

H. Lukešová

13. 1. 2011 23:03
Čemu se divíme,

Když B.H.Obama podporuje muslimské teroristy. 80% amerických Židů volilo Obamu a on se ovděčil tím, že spolupracuje s nepřáteli židovského národa, tlačí neúměrně na Izrael a spolupracuje i s nepřáteli Ameriky. Alan Dershowitz je roztrpčený Obamou a varuje před ním, i on byl vášnivým stoupencem Obamy a obrátil.Clintonka navštěvuje Jemen a Sýrii, pusinkuje se s Asadem, který si před tím pozval na audienci Ahmadinežáda... Přínos muslimů USA? Téměř žádný (žádná aktivita při příjezdu Otců poutníků, účast při Válce za nezávislost od britského područí, žádná aktivita při osvobozování černochů z otroctví, naopak muslimové byli sami otrokáři, žádná aktivita na straně Spojenců během WW2, naopak velký Mufti Husejní byl Hitlerovým přítelem, kde byla aktivita během boje proti segregaci, žádná lítost nad útoky z 9/11, Ajan Hirsi Ali dosvědčila, že být černochem v arabském světě je velmi složité, a při tom se někteří černoši k islámu obracejí...). Tak co Obama mele?

0 0
možnosti
TZ

T. Zajicova

13. 1. 2011 16:11
Krev mučedníků vydává bohatou žeň

To je pravda. Krestane, kteri klekavaji ve svych kostelich na udupanou zem, maji blize k Bohu nez my, klecici na nasich vypolstarovanych klekatkach. Obrazne i realisticky. Krestanstvi se rozsirilo take nasledkem sadistickeho nasili, kterym krestany stavajici system pronasledoval.Tento fakt lezi v kontrastu s Islamem, ktery se rozsiril sadistickym nasilim (i.e.mecem). Islam se lisi od krestanstvi take tim, ze krestansti mucednici byli a jsou obetmi masovych vrazd, kdezto muslimsti mucednici vrazdy pachaji. 

Krestansti mucednici druheho a tretiho stoleti byli inspiraci dekadentni populaci, proste  jakehokoli vyssiho porozumeni a presto hledajici cosi vyssiho, nez jsou oni sami. Tito svati muzi a zeny vytvorili ve svem umirani svedectvi o smyslu zivota na zemi a smyslu zivota posmrtneho. Jejich krev vedla k masovym konverzim Rimanu.

Takze ano, pane Drapale Vase myslenka novych krestanskych mucedniku a jejich vlivu na zbytek sveta, je dobre zachycena realita.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

13. 1. 2011 15:57
Kterých lidí přibývá, kterých ubývá?

Musulmanů určitě přibývá, vyšší natalita, málo antikoncepce, pochybné nebo žádné penzijní systémy, návyk nepochybovat o "pravdách" od mládí do nich tlučených.

Křesťané pro pohodlí omezují počet dětí, penzijní systémy mají, občas někdo z nich zapochybuje a přestane se ke křesťanství hlásit.

Ateisté dlouhou dobu nebyli žádní. Od té doby jich jen přibývá, ač se na ně vztahují stejné demografické podmínky jako na křesťany. Jde teď jen o to, aby nepodpořili žádnou z náboženských skupin, které by je chtěly zase zahnat do ilegality.

0 0
možnosti
JA

J. Anděl

13. 1. 2011 17:23
Re: Kterých lidí přibývá, kterých ubývá?

Také doufám, že se nenajde někdo, kdo by ateistu násilím nutil k přijetí nějakého vyznání, případně ho za jeho ateismus sankcionoval.

0 0
možnosti
KK

K. Krbálek

13. 1. 2011 14:38
jsou i další cesty

spoléhat se na to, že se zbloudilé sekulární ovečky vrátí do lůna katolické církve nebo obecně křesťanství je bláhové, protože se nezměnilo nic z toho, proč je ti lidé opustili. Ale i na Západě je objevuje nový proud, nekřesťanský, neislámský a nesekulární, říkáme mu Nová spiritualita a hledá nový vztah k Bohu nezatížený "hříchy" minulosti.

0 0
možnosti
JA

J. Anděl

13. 1. 2011 17:30
Re: jsou i další cesty

Ano, nezměnilo se nic, pořád ještě nepodporují potraty, nevěru, krádeže a vraždy :-))).

Nová spiritualita je ................. příliš široká a obsahuje tolik trendů a směrů, že ji nelze pojmout jako jeden pojem. Tudíž ani nelze nijak obsáhnout její hodnoty.

Určitě jsou v ní směry, které nejsou zatíženy hříchy minulosti. Často jsou v ní ale zahrnuty různé hříchy současnosti. Absence minulosti neznamená automaticky dobro.

Navíc indigoví hlasatelé obvykle tolerují východní náboženství, jediné, s čím mají problémy, je křesťanství. Tím mi připomínají děti v pubertě ve vztahu ke svým rodičům.

0 0
možnosti
RL

R. Langer

13. 1. 2011 9:24
Článek by byl dobrý,

kdyby nebyl degradován bludy o jediném správném Bohu... :-P

0 0
možnosti
FS

F. Svoboda

13. 1. 2011 10:22
Re: Článek by byl dobrý,

Pane Langere, ten článek jste bohužel vůbec nepochopil, neboť právě odkazy na pravého Boha jsou jeho podstatou. Vy i ostatní pseudohumanisté bohužel dostanou co je v článku uvedeno :

"Ano, soudy přesto dolehnou. A soudy budou patrně mít někdy podobu vítězství islámu.............

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

13. 1. 2011 7:21
"A soudy budou patrně mít někdy podobu vítězství islámu."

Pomož si, a bude ti pomoženo, místo abys doufal v pomoc čínských, nebo latinskoamerických křesťanů.

Další z dlouhé řady poraženeckých článků, které se v poslední době množí jak houby po dešti.

Autor, křesťan, vidí příčinu úpadku v uctívání "boha falešného". Je-li autorem skuhrání sekulární humanista, tak jsou příčiny různorodější, sahající od EU, politické korektnosti, multikulti, až po blabla.

Koho to baví, ať spoluskuhrá.

0 0
možnosti
OK

O. Kadlec

13. 1. 2011 1:07
jak se dá na internetu mávnout rukou?

Dan Drápal stoupá po schodech islámské fóbie podobně jako kdysi ruští popi v antisemitismu. Nedá se to už číst. Kdepak tohle skončí?

Dokonce pokládá vliv Sarrazina a Wilderse za pozitivní momenty! Zajímavý posun. Pamatuji doby, kdy tentýž autor říkal, že kdo chce "jen" svět bez židů, nebo bez kapitalistů, nebo bez komunistů, je z jednoho a téhož těsta. To je jedno jaké skupiny obyvatel se chce ve své zemi zbavit. A najednou se zastává neviňátek co chtějí svobodu, jen bez přistěhovalců. Asi už neplatí že Evropa má milost v Božích očích především pro biblickou "přívětivost k hostům". I když zbytek své staré víry opustila, tohle ještě drží. Copak bude s Evropou, jestli tito výtečníci, strašící svět muslimy, vyrostou až k moci? Možná ji zahubí právě oni. Rozhodně je v nich větší nebezpečí než v muslimech, jakkoli jejich sebevražedný druh nebezpečí nepodceňuji. Umíraj lidi, ale nehyne civilizace.

Dan Drápal taky sahá k opelichané výzbroji typu "nazývat věci pravými jmény", tedy šířit to co on, nebo obviňování ze slepoty všechny, kdo dobře vidí - ale něco jiného.

Prý jsou dnes "v šoku" lidé, kteří vidí jak se atentátníci rejkrutují z fanatiků na Západě narozených, a ne jen dovezených z Pákistánu. V šoku jsou ale jen novináři, ti to mají v popisu práce, a pak marťani co tady posledních deset let nebyli. Jinak my, co bdíme a vidíme, překvapeni nejsme, protože to víme od roku 2001. Dobře si pamatujeme jak na to shození newyorských dvojčat reagovaly některé západní mešity. Dobrovolníci se k nim hrnuli denně a média tomu věnovala pozornost už tenkrát. My, co jsme četli Kepelovu Boží pomstu už před útokem na New York, jsme to čekali ještě dřív.

Tři domy nejsou žádná bilance, protože autor se nedostal za těch sedm let k ničemu co by přineslo podstatně více světla do podzemí. Ale tomu se nedivím, to je dost náročná práce a překladatel tyhle možnosti nemá. Nad tímhle článkem jen tak mávnout rukou...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz