Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JS

J. Schwarz

23. 4. 2010 9:02
Všechny takové

spekulace mají jediný cíl - společnost rozdrobit a přitom přes "nezadatelná práva menšin" uvalit na "většinu" další a další povinnosti. Všeliké ty obskurní menšiny se různě prolínají, takže buzerováni jsou nakonec skoro všichni, co praktikují tradiční způsob života, chodí do práce, mají rodinu a nelibují si v žádných bizarních úchylkách. Celý ten cirkus má jen přihrát další prachy samozvaným "ochráncům práv" a "alternativcům". Proč by nakonec zoofil neměl mít "právo" na státní příspěvek na chov a lékařské prohlídky sexuálního "partnera", popřípadě nekrofil na návštěvy márnice? Západní civilizace nezadržitelně blbne - ne že by si nemohl kdo chce vyhlašovat co chce, ale všechny takovéhle "nálezy" se dřív nebo později objeví v "antidiskriminační" nebo "pozitivně diskriminační" agendě. Přitom zrovna dnes čtu, že jkýmsi francouzským fotbalistům hrozí vězení za to, že spali s "nezletilou" prostitutkou - je jí 19 let. Kupodivu spát s prostitutkami /když na to máte/ ještě lidským právem není. Ale možná že brzy bude pro "utlačené minority" - i se státním příspěvkem. Každý má přece právo na trochu lásky, ne?

0 0
možnosti
RL

R. Langer

23. 4. 2010 11:27
Re: Všechny takové

Já už se těším, až budou nemocní i vrazi a vězeňská služba se bude platit z nemocenského... :-D

0 0
možnosti
JG

J. Gutvirth

23. 4. 2010 8:32
Zase potřeba svojí "normalitu" konfrontovat s nízkostí menšin

Pan autor, odborník filosof, vyrůstající z křesťansko - židovských kořenů. Nutkavá potřeba někoho potřít. Odborným článkům nerozumí zbytečně moc. Ví například, velmi dobře, co to je nemoc (to je přeci každému jasné, že). Připadá mi jako jedna paní (odbornice na diety a pročišťování), které je jasno, jak Evropu zbavit nebezpečí hromadného tloustnutí: stačí přeci nejíst! a co by se ušetřilo peněz! Autor na hrad! Bude nám dobře!

0 0
možnosti
RL

R. Langer

23. 4. 2010 11:25
Re: Zase potřeba svojí "normalitu" konfrontovat s nízkostí menšin

No, ta paní je zcela zřejmě skutečná odbornice, tento názor je totiž ryze profesionální a naprosto pravdivý a já nechápu, co vám na tom není jasné? Jestli si ovšem myslíte, že se hubne žraním prášků na hubnutí, pak ovšem už dává smysl i zbytek vašeho příspěvku... :-P

0 0
možnosti
JB

J. Bakulová

23. 4. 2010 5:01
několikrát

jsem v obdobné diskusi uváděla, že nepovažuju homosexualitu za normalitu. Já jsem ten případ, co špatně vidí a nemůže z toho důvodu řídit auto.  Nemůžu za to, nestydím se za to, ale řídit auto nemůžu a ani nechci. Někteří homosexuálové se nás snaží přesvědčit, že jsou ve svých sexzálních zájmech normální, ti znamená, že my, heterosexuálové jsme nenormální ?

0 0
možnosti
JG

J. Gutvirth

23. 4. 2010 8:37
Re: několikrát

Váš příspěvek říká totéž co například tato věta: mám červenou barvu kůže jsem normální a ti co mají jinou jsou nenormální. Příroda Vám, milá paní na Vaše pocity co je normální a co ne dost kašle. (nápověda: nemohla by být například normální červená a také jiná barva kůže? Je normální stejně fandit Baníku jako Spartě? Je sparťanství nemoc?) Buďte silná. Jste na světě maximálně nějakých 100 let, jak známo příroda již nejméně pár miliard.

0 0
možnosti
MF

M. Freiová

23. 4. 2010 0:30
Fakt je,

že v USA už existuje hnutí hluchých, které označuje takto postižené za menšinu a snahu vyléčit hluchotu označuje za "holokaust". 

mf

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz