5.8.2020 | Svátek má KristiánDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Svůdci k vůdci a myVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 9.4.2012 13:26, přehled diskusí

Řekni D.O.S.T potenciálním světovládcům:
Autor: V. Braun Datum: 8.4.2012 19:09

Zajímavé, za většin všeho zlého mohou podle pana Bahníka "potenciální světovládci", pan Bahník věnuje dokonce celý odstavec popisu všech jejich, potenciálních, prohřešků.

Velmi by mě zajímalo, koho tím pan Bahník myslel. Pokud mají dotyční pouze potenciál býti světovládci tak jimi asi zatím nejsou, takže zřejmě tím nemyslel Obamu, Merkelovou a spol. Na druhou stranu někdo s potenciálem býti světovládcem nemůže být jen tak někdo, z naší politické scény má takové ambice určitě pan Klaus, tam by titul potenciální světovládce seděl. Nicméně VK je zase panu Bahníkovi názorově blízký a toho pan Bahnít tedy asi do v článku negativně vymezené kategorie potenciálních světovládců nezařadil. Potenciální světovládci dle pana Bahníka tak zůstávají záhadou.

Re: Řekni D.O.S.T potenciálním světovládcům:
Autor: B. Rybák Datum: 9.4.2012 13:26

Pan Bahník očividně a správně považuje za vážného aspiranta na světovládu, "novou levici" která se opírá především o nové "zelené náboženství", a pomocí populistického morálního relativizmu, vypočítavého multikulturalismu a realitu deformující politické korektnosti úspěšně likviduje tradiční zásady slušnosti na nichž stojí demokratický (původně kalvínský) kapitalizmus.

Tato jejich egoistická politika typu "po nás potopa" (viz naše vymírání, neřešitelné budoucí problémy s imigrací, sociální parazitismus..) je ale jenom neomluvitelnou vraždou západní civilizace (většiny jejích národů).