11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vlad 26.2.2007 12:01

Asi nemáte pravdu

U nás nevolíte lidi, ale partaj. Teoreticky tedy program partaje. Takže by ho šašek, partají dosazený do poslanecké lavice, měl ctít a dodržovat. Nebo by ho k tomu měla partaj donutit bičem. Jinak je to přinejmenším nemravné, když se od matičky partaje, jíž za koryto vděčí, trhne.

Pokud byste volil Šaška samotného, pak volíte jeho charakter, jeho osobu, jeho program, a je jen na jeho morálce, jestli na vás pak vyplázne jazyk a půjde s hráběmi vpřed. Pak by ovšem měl být i odvolatelný.

Jabo 25.2.2007 16:34

Re: Re: Soudruzi nenechte se zlomit!

A KAM DOSEL?8-o

Jenda 24.2.2007 6:25

Re: Bolševik Beneš !

Blbecku, co tim chces rici? Vis vubec, co byly 50. leta?

Jenda 24.2.2007 6:23

Re: Na rozdíl od Slánského zrádcovské bandy,

Ano,  Vy -a my vsichni, kteri tak a ve stejnem "imperativu":NIDY nezapomeneme! smysleji- to lapodarne vyslovujte: "utekl a vyhnul se boji proti svet. komunismu (pod dohledem polit. policie) v nasi vlasti! ... Proc nechce lid -prosty i t.zv. vzdelany konecne , ze jen silne NATO v cele s USA muze lidstvu svobodu )predevsim "slova a mysleni" uchraniti.

Dekujme z celeho sveho srdce, ze JAB existuje = zijea stale aktuelne pise, i kdyz ho ze vsech stran oomezuji (viz. Kavalirova i nakonec i pan Primus -vydavatel z Vezenske ul. na Starem meste prazskem. Diky Vam, muzi z a okolo NP, za vse (i kdyz vysoce vyvinuti zvanilove se delaji (ke vsemu a nesmirne uboze) pres VAS NP radoby "duleziti, a JAB sesmesnuji, ci nevtipne napadaji. Jene Benesi, Tobe dekujeme, az do posledniho sveho dechu, je kratky a uz by nestacil abych zase utikal pred "hasicema z predhradniho nadmesti na Pohorelwc -nebo Nerudovkou zase dolu.. Jo, a to si mate myslet "Tlusta cara a zadny hon na carodejnice (interpretuji : na zmetky, kterym "maslo na housce chutna.. a na Dobrisi se tak pekne vegetuje... neni-li pravda Pavko a druzi modrokosilari, co jste nas vyrazeli ze studia a potom !! nepujdu dale,nebot bych musel plakat, jaci jsme to "pasaci a hrdinove - ne zavistivci a podelankove !! (lepe zni "poserove". Budme stastni, ze jsme pod zastitou NATA a ne pod KGB..doplmte po precteni Benesovy vyborne knihy o Dejinach VKS(b) 1. vydani bylo u Primuse na druhy se nenasel vydavatel!

wdwdas 23.2.2007 20:13

hovadina

(Y)

Auiam 23.2.2007 18:14

Nomen omen

Slusny clovek si nemuze dat prezdivku Brmbos ;-D 

Jiří 23.2.2007 18:13

Re: kdyby paní Šiklové

Paní Šiklová byla v 50tých letech sama přesvědčená komunistka, takže se není čemu divit, každý asi potřebuje nějakou tu tlustou čáru.

Auiam 23.2.2007 18:12

Dokud bude vetsina populace k rani kave cist (Rude) Pravo,

ci jakykoliv jiny cesky tisk (bohuzel vcetne Respektu), nic se nezmeni. Informacni bariera mezi cim dal vice izolovanym Ceskem a civilizovanym svetem je dost masivni. Vetsina populace neumi zapadni jazyky natolik, aby si pro informace pohodlne sahla do zahranicnich materialu a spoleha se tudiz na cenzurovanou a prekroucenou ceskou variantu deni. Internet ma stale jeste  mensina domacnosti. Lide, kteri odesli do zahranici, se v naproste vetsine nevraceji.

milan 23.2.2007 15:37

Re: Re: Jenom drobná oprava,

ONA TO BYLA TEHDY TAKOVA TVRDA DOBA.....

nepolitik 23.2.2007 15:31

Díky pane Beneši

jako vždy výborné zhodnocení. Je vidět, že stále platí staré české přísloví: "Každá liška chválí svůj ocas." R^

gringo 23.2.2007 14:21

Bolševik Beneš !

Dobře by se hodil do padesátých let. Ale tam vlastně jsme, ne? :-D

jarda O. 23.2.2007 14:10

Já bleju už 17 let, když na 1. setkání pětitisícovky muklů

hodil pozvaný Václav Havel bobek, a odjel se pochlubit prezidentskou funkcí nach Deutchland. 

janoryna 23.2.2007 13:44

nyní je věřte Straně, pánové

jednota této strany je taková, že paroubek jenom bledne závistí. a taky ta Strana určitě takové potíže s poslanci jako mají socani mít nebude. O svou majoritu ve všech volených orgánech od radnic až po senát tak určitě nepřijde. a stranám občanské fronty klidně i ňáké to ministerstvo může nechat. ale teď nevím, jestli překoná klémových 46 % v roce 1946. od ranních červánků do modrého odpoledne. ale není všem dnům konec a konečně bude dobře.

Jozef 23.2.2007 12:26

Re: Soudruzi nenechte se zlomit!

SOVĚTSKÝ SVAZ PŘIŠEL VČAS

KINEDRYL 23.2.2007 12:05

Re: V neděli buou odgottwaldizovávat

ANO,JE TO NA BLITÍ.A ten "vynálezce s dálkovou maturitou" se očividině vysmívá,resp.přímo vyplazuje na nás jazyk.

František I. 23.2.2007 11:24

Jako bych to viděl

Jako bych viděl, jak by se asi hnusní Angličani koukali, kdyby Blair chtěl vylučovat ze strany za to, že nějaká leiberistická dušička hlasovala jinak, než chtěl on. To by byla sranda. Představme si navíc na jeho místě Paroubka. Takováto praxe by ale asi prošla u straničky, vydávající (pokud to ještě existuje) Morning Star.

Martin Š. 23.2.2007 11:12

V neděli buou odgottwaldizovávat

balkon na Staromáku Kavalírová, Bém a biskup Malý. Podle mne tam patří jenom otec biskup. Kavalírová svým bagatelizováním odboje sedmdesátých a osmdesátých let tam nemá co dělat. Horolezec a bořitel Prahy Bém už vůbec ne (všimněte si, že nasazuje pseudozamyšlený výraz stejně jako Kléma). Ovšem jedna maličkost perfektně dokresluje blivnou současnot: ČTV nás násilím nutí platit poplatky. Řídí ji komunista Janeček a milicionář Lambert. Blijme!

jirka.s. 23.2.2007 10:31

Re: Další oprava radia JABavan

Kdyby ho, blbci, vyslíchali v hotelu Beránek, vyšel by z toho na sucho!

P.s.: Mimochodem, HDP v Ruandě Burundi loni stouplo o 0,68%. Vadí ti to nebo nevadí?

jerry 23.2.2007 10:14

Taky jsem proti

nevím proč připomínat Topolovu minulost před rokem 1989, neliší se od drtivé většiny průměrných Čechů a s režimem si nijak nezadal. Myslím, že bohatě stačí, co provádí teď. Je to normální kariérista, přesvědčený o svých schopnostech, které nemá.Raději by se sice choval jako demokrat,ale když není jiná možnost, nakonec přijme Paroubkovy metody a nepohrdne ani podporou 2 velmi pochybných lidí. Nemá z toho sice radost, ale vlastní křeslo je nakonec bližší cti. Prostě -průměrný člověk.

Saša 23.2.2007 10:10

Na rozdíl od Slánského zrádcovské bandy,

Vy byste se, pane Beneši, ani toho monstrprocesu nedočkal, kdyby se marxisté znovu chopili moci. Vás by umlátili ve vězení a rozhlásili by o Vás, že jste emigroval.

Je moc dobře, že píšete, co píšete.

whale 23.2.2007 10:00

Přišla

takhle v 50. let agitační dvojice do kostela a hned: "Soudruhu faráři, jak to, že nemáš kostel vyzdoben k výročí Února? Něco ve smyslu Gottwaldova: Straně věřte, soudruzi! Přideme za týden na kontrolu, ať je to v pořádku."

Za týden se agitátoři opět objeví v kostele a nad oltářem vidí obrovský transparent s nápisem: "Bojte se Boha, soudruzi!"

Malý Aston 23.2.2007 9:48

Soudruzi nenechte se zlomit!

Není to pravda co píše pisatel.Pod vedením naší moudré strany komunistické jsme ukradli všechno všem a z práce těch hnusných kapitalistů a živnostníků vybudovali ráj na Zemi.Jen si vzpomeňte proč jsme postavili ostnaté dráty na našich hranicích,pustili do nich elektrický proud a kulomenty?Celý dělnický proletariát chtěl okusit blaho a vysokou životní úroveň pod vedením naší KSČ.Zejména západní němci a rakušáci k nám utíkali v desetitisících.My jsme jim to museli překazit aby využívali naše pokrokové demokratické,socialistické zřízení.Ti kteří nechtěli být demokraty jsme postříleli a pozavírali jen pro dobro Vás všech.Nikomu nevěřte ani svým uším a očím,jen nám věřte soudruzi a nenechte se zlomit. :-D

Jakub Roth 23.2.2007 9:29

Re: Oni i ti vaši nebolševici stojí za starou belu.

Takže jako co? Mimochodem, baví vás stále ta lež o Topolánkovi s fračkami důstojníka? Baví, viďte? Jako správného rudocha.

Ysefa 23.2.2007 9:28

Re: Další oprava radia JABavan

A  vy zas bijete černochy...

Brmboš 23.2.2007 9:03

Oni i ti vaši nebolševici stojí za starou belu.

Víte už jenom kňučíte a někdy mi tím připomínáte silně zahořklého člověka, který plný nenávisti musí bolševicky nadávat na ty, které nemá rád. Topolánek jako vystudovaný důstojník v dobách vámi tak kritizovaných by vám řekl: Chlape vzmužte se! Můj děda říkával: Vždycky se dělali svinstva a vždycky ve jménu někoho nebo něčeho. Jen ti poražení však mají smůlu, neboť vítězů se nikdo na nic neptá i když můžou bejt ještě horší svině. A v některých článcích  poznáte hned kdo je kdo.

jurist 23.2.2007 8:46

Re: Jenom drobná oprava,

sympat i čtější - omlouvám se

jurist 23.2.2007 8:36

Jenom drobná oprava,

větu "Komu věrit? Straně věřtě, soudruzi" Poprvé zazněla z úst Gottwalda na listopadovém zasedání ÚV KSČ v roce 1950, kde se projednávala pro změnu zločinná banda Šlinga a Švermové. Ironií osudu je, že jedním z plamenných řečníků byl sám Slánský. Ivana Svitáka bezesporu bylo dost, ale měl pravdu v tom, že je dějinnou nespravedlností, že provaz nedostal i Gottwald... Oč sympatyčtější proti Goldstückerově názoru, že za deformaci poúnorového režimu považuje teprve okamžik, kdy došlo na samostné komunisty...

Vadí/nevadí 23.2.2007 8:12

Další oprava radia JABavan

Jak se naše radio dříve zde několikrát zmínilo o vině synka gen. tajemníka (teď už bývalého) Kofi Anana v aféře Oil-for-food v Iráku, musíme ctěnému posluchačstvu sdělit, že včera padla u soudu v New Yorku první pálka 5 let.  Bohužel ne pro milého synka, ale pro korejského (z té neatomové Korey) businessmana T. Parka, už postaršího, toho, co už v 70.letech byl obviněn z podplácení Congressu (pochopitelně neprokázaného).  A milý Park včera před vynesením rozsudku podepsal soudu prohlášení, že je to tak a ne jinak, a že se nehodlá odvolat a rozmazávat to, jinak by dostal vyšší paletu (s US soudem holt nejsou žádné kšefty).    

Další 3 oil businessmani z Texasu (ale Bush je nezná), čekaj na podobný soud o témž, ale jsou zatim doma v teple, zaplatili milionové kauce. A je pravda že ten Park měl uplácet gen. tajemníka OSN, ale ne Kofiho, nybrž toho předtím Boutros Boutros (taky ho ti z DC neměli rádi - asi že ten bakšiš nevzal).  

Ale stejně ten Park má ještě jeden soud před sebou, že vydal falešné prohlášení v r. 2004, když ho v tý věci FBI vyslíchali v hotelu Watergate.  A tak má naše radio JABavan kliku, že za falešné prohlášení se mu nic nestane (zatím). Kofi Ananovi a jeho synkovi vyslovujeme tímto hlubokou omluvu...

http://www.guardian.co.uk/uslatest/story/0,,-6433719,00.html

vlada 23.2.2007 6:21

kdyby paní Šiklové

myslela, tak  by měla navrhnout, pomáhal-li si "nastolit" totalitní režim, který tě potom semlel, tak jsi bez nároku na odškodnění, je to fifty fifty.