21.4.2021 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Stop genocidě?

Představte si, že jdete se svým čtyřletým milovaným capartem na procházku po vašem městě a z ničeho nic spatříte na vašem náměstí obří bilboardy. Něco vám na nich už z dálky vadí, přijdete blíž ruku v ruce i s vaším malým zvědavcem a dostanete šok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Zatloukal 17.1.2012 8:01

Re: Není to náhodou na trestní oznámení?

Najděte raději právníka, který dokáže Podat trestní oznámení na ty, kteří prohlašují, že potrat je "svobodná volba ženy" a na ty, kteří zabíjení dětí provozují ve velkém. Pak ta prezentace bude nebude třeba.

BTW: Máte tříletou holčičku, které jste dali život... Pak je přijatá (a doufám) Vámi milovaná.  A o to jde.

Měla-li se Vaše holčička nenarodit, pak si uvědomte, že podle našich zákonů jste ji mohli podle lidské spravedlnosti beztrestně (!!!) nechat zabít (!!!) až do 21. týdne jejího života v lůně matky. A eufemicky to její maminka mohla nazvat: "byla jsem na zákroku" nebo "přerušení".

Z. Švrček 17.1.2012 7:09

Re: Nesouhlasím s tím, že to pánové trošičku přehnali

Takže zpět k článku: levičák se naštval na levičáky.

T. Blecha 17.1.2012 6:44

Re: Nesouhlasím s tím, že to pánové trošičku přehnali

Nemá-li pravičák rád zbraně, nekupuje je.

Nemá-li levičák rád zbraně, chce je zakázat.Když je pravičák vegetarián, nejí maso.Když je levičák vegetarián, organizuje protestní akce proti živočišným proteinům.Když je pravičák buzík, užívá v klidu svého života.

Když je levičák buzík, požaduje od společnosti, aby ho respektovala.Když pravičák přijde o práci, přemýšlí, jak by se z této situace dostal.

Když přijde o práci levičák, stěžuje si na diskriminaci.Když se pravičákovi nelíbí televizní diskuse, tak tu televizi vypne.

Když se levičákovi nelíbí televizní diskuse, chce ty idioty, co v televizi vykládají nesmysly, zažalovat.Když je pravičák nevěřící, tak nechodí ani do kostela, ani do synagogy, ani do mešity.Když je levičák nevěřící, tak chce zakázat, aby se na veřejnosti objevovaly jakékoli symboly Boha, víry a jakéhokoli náboženství.

T. Vodvářka 17.1.2012 6:25

Nesouhlasím s tím, že to pánové trošičku přehnali

Vystavené billboardy jsou brutální, šokující, pánové/ a možná dámy/ to přehnali moc. Ale, zejména je nutno si položit otázku, co tahle "výstava" vyřeší. Lidé, kteří nesouhlasí s násilím, vyvražďováním národů, lynčem /pro ty co to neviděli jsou tam zmiňovány lynče černochů, řešení národnostních otázek dle Stalina, resp. Rudých Khmérů/, ti podobné obrázky nepotřebují. Je zřejmé, že meritorní je vyvolat v kolemjdoucích odpor z potratů. Ženy, které dítě chtějí /a těch je více/ podobnou agitku nepotřebují.

Z uvedeného jde tedy vyčíst, že jde nejspíše o to, vyvolat ve váhajících nechtěně těhotných odpor k provedení potratu. A zde jsou v zásadě dva typy žen. První, kterému je vše jedno, tedy ty ženy, které půjdou na potrat vždy bez jakýchkoliv skrupulí./Doufám, že je jich jen málo/. Druhý typ ženy, který se v této situaci ocitl, potřebuje spíše než sledovat obrázek utržených ručiček psychologickou, sociální pomoc, jak jejich tíseň vyřešit. Místo navedení těchto žen na centra pro rodinu, centra pro nechtěná těhotenství s dohodou pro adopci apod. je jim předvedena brutalita, která v citlivějších z nich může vyvolat nečekané reakce. Ani na jednom z vystavených "děl" jsem nenalezl jediné telefonní číslo či adresu.

Zmíněná "výstava" nemá žádný smysl, slouží dle mého pouze k uspokojení podivných choutek organizátorů, jimž bych doporučil podrobnou hlubinnou analýzu jejich duší.

K. Kužel 17.1.2012 3:01

Počkejme pár let,

třeba budou takové obrázky ve školách.

J. Bělka 17.1.2012 2:46

Není to náhodou na trestní oznámení?

Mám tříletou, dle pojmologie tohoto sdružení "nechtěnou" holčičku. Najít tohle někde veřejně na náměstí při procházce, tak jdu podat trestní oznámení, či minimálně oznámení o přestupku. Není tady nějaký právník, který by to dokázal právně posoudit?

P. Skřivan 17.1.2012 2:42

Je příznačné,

že právě naprostá liberalizace potratů vedla k jejich razantnímu snížení. Bojovníci proti nim nejspíš chtějí opak ... .

Řekl bych, že je zcela nesrovnatelné vraždění miliónů dospělých jedinců pod záminkou jakékoliv politiky s ukončením těhotenství např. ze zdravotních důvodů.

... takže proti kampani bych měl dvě zásadní proti: jednak je nechutná a druhak je i nepravdivá, nastavující relaci tam, kde tato relace není.