Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
lucinapes
no to je nápad
asi stejný, jako že by si ženské mohly navzájem půjčovat šaty, když jich mají tolik a stejně nikdy nemají co na sebe. Dělaly jsme to tak se ségrou jako holky, ale i tak to dost drhlo - oko na punčoše (punčocháče ještě nebyly), propocený a z hospody nasmrádlý tuzexový svetr atd atd., a to se máme se ségrou opravdu moc rády. Auto, manželka a (to třetí podle potřeby - fajfka, vercajk, atd.,) se nepůjčuje.
gadd
Auto je symbolem prohnilého kapitalismu
a navíc v soukromém vlastnictví - Fuj !
Ten článek není až zas tak fantasmagorický. Tyhle moudrosti hlásají spasitelé západní společnosti, zejména ti dozelena. Myslím si že je jen otázkou času, kdy s tím přijde někdo z našich politiků. Tak jako nám zakazují žárovky, zakážou nám jednou i soukromá auta.
Orwelle náš, jenž jsi na nebesích...
Jura Jurax
No,
absolvoval jsem kurs na EC-1021 (ZPA 6000/20) a diplom je taky dnes už tisk mající cenu toliko historickou - ale principy, co jsem se tam naučil, se zas až tak nezměnily ... assemblerské instrukce, co si dodnes pamatuju, jsou mi ovšem na dvě věci ... ale jednoduchý prográmek by napsal ještě dnes, ač je to skoro pětatřicet let ... 
Ivan Nový
No,
a kdo bude hradit opravy? V tomto systému nebude výhodné vlastnit auto, bude výhodnější si ho jen půjčit. Jak ty půjčovaná auta budou vypadat, to víme už teď .-)))) Je to jako v socialismu, kdy nebylo výhodné dobře a efektivně pracovat, stačilo se jen vézt.
Pavel Kořenský - eurosabotér
Dle mého názoru
to v praxi nemůže fungovat. Ono to většinou nefunguje ani v rodině. Většina lidí co znám tak dlouho provozovali car-sharing s manželkou, až manželce raději koupili auto vlastní. O dětech a jejich "Jo a tati, promiň, naklepla jsem trochu blatník. Ale jen trošičku, nevadí ?" ani nemluvím. :-)
Jura Jurax
Re: Dle mého názoru

až na to, že si ho manželka koupila sama ... 
kelner
Zpustlý názor
Bohužel se domnívám, že má smysl si půjčit, respektive půjčovat, něco co potřebuji pouze jednou nebo dvakrát za život. Půjčování něčeho co potřebuji prakticky každý den považuji za ořovinu. Podle mého názoru to platí jak z pohledu toho kdo si pujčuje tak i z pohledu toho kdo půjčuje.
bohous
jsem si jist ze nebude
jenom kdyz kouknu jak rychle se nici auta ve firme ktere jdou z ruky do ruky.
to by se mi to auto muselo za rok zaplatit ale to maji v popisu prece autopujcovny...
pekna a skoro logicka myslenka ale na kterou lidstvo musi jeste dozrat. jako na komunizmus.
jenom doufam ze se toho nedoziju.
Šerlok Homeless
Odpovědnost za škodu způsobenou motorovým vozidlem padá na vlastníka/provozovatele
uvedeného v evidenci vozidel, takže vlastník by si měl móóóc dobře rozmyslet, komu své auto půjčí. A podle nedávné judikce nejen odpovědnost, kterou lze pojistit povinným ručením ...
poiuyt
Pokrokcivy kapitalismus ,ale ne Cesky
ale Nemecky,protoze vsechno je Nemecke.Jediny pokrok pro Cechy je prodat sily za vyssi ceny,nic vic.
kelner
Omyl
Domnívám se, že se mýlíte. Kurs programování ZPA 600 pro Vás nebyl k ničemu. Svědčí o tom i to, že bez problémů koexistujete se současnou technikou (na rozdíl od řady absolventů filosofických fakult).
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz