13.4.2021 | Svátek má Aleš


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: S covidem tu zatočíme! Možná…

Úvodem následujících řádků bych všechny případné čtenáře rád upozornil na to, že tento text bude psán subjektivní optikou člověka, v jehož okolí se všichni, kterým byl covid diagnostikován, úspěšně vyléčili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kanda 12.1.2021 6:34

Naprostý souhlas.

Současná opatření jsou udržitelná jen proto, že náklady nese pouze menší část společnosti. Bylo by zapotřebí tuto zátěž rozdělit rovnoměrně na celou společnost. Státním zaměstnancům snížit platy na 60% (proč by měli mít více, když státní hospodaření je v hlubokém deficitu?) a stejně tak snížit veškeré dávky včetně důchodů. Myslím, že opatření by pak velmi rychle skončila.

J. Simandl 12.1.2021 5:50

Velmi pěkný článek, ale lidé co si myslí, že poručí větru, dešti a viru autora stejně proklejí.

J. Urban 12.1.2021 4:18

Jj, ockovani, no, asi zabere, ale spravne, vir nezmizi... navic se zda, ze si ten parchant dela stejne uplne co chce... protilatky po prodelanem onemocneni jsou, ale jak douho?... protilatky po ockovani budou asi jeste kratsi dobu...vir velmi rychle mutuje... nez proockujeme celou ceskou populaci, bude zu davno nutne zacit s ockovanim tech prvnich znovu:-(

R. Zámečník 12.1.2021 1:52

A nezapomínejme na děti ve věku 2-3 roky. Ty strávily polovinu/třetinu života mimo dětský kolektiv, kam s nimi maminky normálně chodí. Různé klubíky, zpívánky, hýbánky, plaváčci atp.

Vidět takové malé dítě, jak je unešené, že si může s ostatními zahrát divadlo, to Vám skoro vhrne slzy do očí.

No nic, 26. ledna se blíží a s ním i akce "Chcete, aby skončil Lockdown?".