20.10.2020 | Svátek má Vendelín


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Hanko 26.7.2010 14:28

já bych tedy řekl

Já bych řekl, že pokud se ve veřejném prostoru najde nějaký mocichtivý, papálášský a nadutý politik, ze kterého čiší manýry komunistického aparátčíka na sto honů, který navíc poté co se dostane na vrchol, opustí svoji manželku a nabalí si neméně ambiciózní blondýnu, pějící na něj nekritické ódy (nejen) na svém blogu, pak je naprosto přirozené že tato (ne)povedená dvojka leze na nervy 95% novinářů i veřejnosti, a NELZE v tomto případě v žádném případě mluvit o nějakém spiknutí - nemluvě o tom, že pro něco takového neexistuje ani nejmenší důkaz.

Pan Paroubek je prostě (téměř) každému odporný, a jeho manželka téměř každému směšná. Proto nechápu údiv autora nad tím, že situace v médiích byla a je zcela v souladu s těmito fakty.

J. Němec 26.7.2010 15:44

Re: já bych tedy řekl

Neměla by ale ta média spíš přinášet informace, než si dětinski řešit své antipatie k jakékoliv osobě? (možná i osobní antipatie jednostlivých redaktorů) Vzhledem k tomu, že tato média tu nevraživost kvalitně a úspěšně šíří i mezi čtenáři, se samozřejmě taková média čtenářům tímto přístupem (který si u nich sama vypěstovala) zamlouvají.  Je to už zacyklené, ale nijak to neomlouvá bulvárnost podobného počínání.

V. Skalová 26.7.2010 17:35

Re: já bych tedy řekl

A co se tak obrátit na dotyčnou, ať přestane veřejnost popouzet svými nabubřelými blogy a dalšími aktivitami á la "křtiny pro horních 10 000 v přímém přenosu". Pokud si myslíte, že je dotyčná nekritizovatelná, tak jste se asi spletl buď v čase nebo místě.

J. Němec 26.7.2010 20:22

Re: já bych tedy řekl

Slyšíte Paroubková a přestáváte vnímat realitu. Článek i můj komentář je o médiích a davové psychóze a nijak se nezastává Paroubkové. Paroubková je jen smutný příklad někoho, kdo si šeredně naběhl. Na druhou stranu, pokud si vy myslíte, že jen proto, že Vám to připadne nafoukané, někdo nemá právo svobodně dělat křtiny třeba s chobotnicí na hlavě ve zlatých plavkách a psát si blogy třeba o tom, že má nehezčí palec u nohy, pokud vám to opravdu tak leží v žaludku, tak jsem si místo a dobu nespletl já.

O. Kurz 26.7.2010 21:58

Re: já bych tedy řekl

Pane Němče, vždyť víte, o co se jedná. Tak z nás nedělejtě hlupáky. Socialistický rádoby Jánošík Paroubek si prostě nemohl odpustit, chovat se v rozporu s tím, co neustále hlásal a proto se stal nedůvěryhodným. Víte dobře, že botičky od Diora a k celé, přihlouplé ceremonii sezvaní novináři, byla jen další kapka do poháru, ve kterém už byly výroky jiného kalibru. Jednoduše a krátce - ti dva jsou hlupáci a lidi to pochopili a pochopili to, bohudíky,  včas.

V. Skalová 26.7.2010 23:47

Re: já bych tedy řekl

Potíž s realitou máte spíš vy. Tak jako nikdo nemůže manželům Paroubkovým bránit v jejich vyjadřování do novin či na internetu, tak ani mě nebo nikomu jinému nemůže nikdo bránit je kritizovat, či kreslit na ně satirické obrázky.

J. Šejnoha 26.7.2010 20:56

Re: já bych tedy řekl

Média  mají povinnost upozorňovat na pokrytecké  politiky,kteří káží vodu a  pijí víno.

Což je, kromě  jiných, i případ  manželů Paroubkových.

Oficiálně  "dbají o  blaho  obyčejného  člověka",  ale  v soukromí snobsky dodržují  zvyky  horních  deseti  tisíc.  Viz.  trapný případ s  křtinami a dupačkami od  Diora.

Osobně nikomu nezávidím dupačky od  Diora a mediální show, spíš mi přijdou takoví rodiče  směšní, ať ale proboha  neblábolí o blahu sociálně potřebných.