4.6.2023 | Svátek má Dalibor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
IS 29.5.2006 20:49

Re: Sašo -sežere ho kanibal jako v Německu

IS 29.5.2006 20:48

Re: je to sice lhaní, ale hlavně, že naše

IS 29.5.2006 20:48

Re: i zelená ,černá a bílá jednostrannost

IS 29.5.2006 20:46

Re: To Kožený dával večeři za 300 000 .

IS 29.5.2006 20:44

Re: tehdy jsme příliš nemrzli nemrzli, nyní zmrzají ulicích navěky bezdomovci.

IS 29.5.2006 20:41

Re: M.Sládek republikán - údajný autor

IS 29.5.2006 20:40

Re: za týden shnilé zboží

IS 29.5.2006 20:39

Rath se nebál Macka, nebál se ani Jílkové, neutekl - projevil zdrženlivost

Ve světle vývoje událostí Rath projevil s Jílkovou hodně zdrženlivosti, rozhodně se postavil Mackovi a vykryl jeho ránu, i když nejprve chtěl také odejít. Zřejmě ho nabudil pískot v sálu a dosti pohotově umožnil Mackovi se ještě více znemožnit.   Zdrženlivost je samozřejmě u kibiců projevem zbabělosti. Vyčítat Rathovi zbabělost je asi to poslední podstatné, odvahy projevil hodně.  Důležitější je snad, jakou odvedl práci ve funkci ministra.

O historickémm se znemožnění kdysi macek sám pronesl úvahu, aniž tušil, že ho to postihne.

Vocílka 29.5.2006 20:02

JAG je někdo konkretní, nebo nějaká politická strana?

ČSSD mínus 29.5.2006 19:07

http://www.volny.cz/cssdminus

Přidávám interaktivní hru

http://www.volny.cz/cssdminus

zm 29.5.2006 18:17

Re: Dobře pane Bičiště,

teď jste vyvrátil můj osobní omyl, že i socan může být slušnej člověk. Se divím, že se tu ještě neobjevil nikdo, kdo o Vás má zaručené informace, že przníte malý křečky  a že je všeobecně znáno, že chovatelé před Vámi svoje křečky schovávají.

I.L. 29.5.2006 17:28

KohoVolit

To je velmi zajimavy web, zkusil jsem taky namatkou

vyplnit par "hlasovani". Vysledek mne velmi prekvapil (mel jsem totiz nejbliz k lidovcum :-)

Vlali 29.5.2006 17:24

Kdyby to bylo tak jednoduché

Mám odpor k jednostrannosti ať již oranžové (vilém) nebo modré (huhu). Dovolil jsem si jen jako protiváhu poznamenat, že socani (žel) nejsou jediní. Kdyby to bylo jen o VK bylo by celkem dobře jenže problém je ten, že kromě malých stran nikdo z vysloveně vládních stran nezakazuje kandidovat za příslušnou partaj komunistům (prý bývalým). Popravdě řečeno přetře-li se rudej na oranžovo má to jakos takou logiku. Přetře-li se však na modro a vede protikomunistický odboj 16 let po revoluci mám problém mu věřit.

Matematik 29.5.2006 16:05

Jeden tradiční předvolební

"Babičko, koho budeš volit?".

No přece komunisty, odpoví babička vnučce.

"A ve které straně?" zeptá se vnučka.

Malý Aston 29.5.2006 15:37

V pátek a sobotu se rozhodne!

Já jsem občan této republiky a na volby jsem s celou rodinou připraven.Věk od 22 let do 83 let.Celá rodina jednoznačně a neochvějně nebude volit bolševiky ani v ČSSD ani v KSČM.Jednoznačně nechceme,aby nám tato ideologická skupina vládla.Neznám výsledek voleb,jen věřím,že od roku 1989 je v České republice dostatek soudných občanů,kteří nejen že čekali celý život na to až se bolševiků zbaví ale i na to aby jim zabránili se znovu dostat k moci.Jejich experiment byl vyzkoušen na několika generacích a vážení nefunguje.Může si Paroubek řvát ,může si s Filipem klepat na rameno ,může celou republiku polepit plagáty,že bude pracovat pro nás. Já si to nepřeji,já se postarám,když bude svoboda i bez jeho hesel a keců.Ty jejich preference nejsou dobré,nezahrnují živnostníky a jejich rodiny,nezahrnují ty kterým komunisti zničili polovinu nebo celý život,nezahrnují politické vězně a jejich rodiny,lékaře,podnikatele a občany,kteří si nepřejí vrátit se zpět pod diktaturu proletariátu.Nezahrnují ty,kteří sledují jak policie stíhá policii,nezahrnují ty kterým je odporná ideologie stejných žaludků a živoření na pracáku ani ty kteří musí žebrat Škromacha o žebračenky. A když nemám pravdu a oni znovu vyhrají? Nic se neděje,kromě našich daní nic nemají,mohou nás ještě více zadlužit,tak počkáme na další volby aby i ti,kteří je budou volit poznali,že tudy cesta nevede. Nic hrozného nás nečeká.Klidně si počkám na výsledky. Výsledky nám ukáží,zda bylo nutné v roce 1989 mrznout na náměstích.

BuBu 29.5.2006 15:30

Re: Re: Pane Bičiště . . .

. . . při Vašem vzdělání přece musíte vidět, že jste narazil na pravého, nefalšovaného bolševického Koryfeje. Tak se s ním nazahazujte - taková parta "dlažebních inženýrů" Vám přece nemůže stát ani za "otření si trusem umazané boty" ! :-D 

míša mýval 29.5.2006 15:13

chudáci socani

Ti do toho musí dát svoje peníze od Pitra, Krejčíře a podobných, protože slušnej člověk s nima nechce mít nic společnýho

Mirek Šejna 29.5.2006 14:39

Dobře pane Bičiště,

tak se pochlapuji a sděluji, že dotyčná firma opravdu netvrdí, že budete muset firmu prodat. Zároveň ale věřím, že Vy dodržíte chlapské slovo, a po vítězství levice, které může nastat, dodržíte veřejný slib a firmu LEVNĚ prodáte. Váš slib je totiž veřejný a Vy jistě víte, co to znamená. Vítězství levice znamená, že CSSD a KSČM budou mít víc jak 100 mandátů ve sněmovně.

Ing. Jan Bičiště 29.5.2006 14:25

Re: Poslední reakce,

Ale pane Šejno, proč zde nenapíšete to na čem jsme se v telefonu shodli? A to že Vámi zde uvedená interpretace informací z neveřejného zdroje ze kterého jak tvrdíte čerpáte je minimálně přehnaná, zavádějící? Že ani Váš zdroj, který je pro mě nedůvěryhodný jelikož jsem s touto organizací o našich finančních záležitostech nikdy nejednal, netvrdí že budeme stejně muset firmu prodat abychom předešli krachu jak Vy "zasvěceně" naznačujete? Pochlapte se!

BuBu 29.5.2006 14:02

Vážený JAGu . . .

. . . i kdyby jsi se podělal, Tvůj článek je stejně "házení perel sviním" ! Podívej se na ty bolševiky, co tady pode mnou diskutují. Těm je jedno, jaký Bordel z naší země vytvořila vláda socanů. Ti se stejně dál budou řídit heslem : Čím hůř - tím líp ! Ti nechtějí nic jiného, než nějakou tu formičku socialismu ! Jsou to pořád jedni a ti samí - nemající ani potuchy, co je to demokracie, svoboda a podobná kapitalistická svinstva ! Těm můžeš psát a říkat cokoliv. Ti věří jen rohlíku za třicetník a máslu za pětku !

Inu klasický socialistický dobytek ! Rv . . .  kvůli kterému se dostalo do parlamentu takové množství rudého a zarudlého hnoje !(Y)

Mirek Šejna 29.5.2006 13:45

Poslední reakce,

kolem půl druhé jsem se s panem Bičištěm telefonicky spojil. Informoval jsem ho o zdroji, ze kterého jsem čerpal.

Jinak musím uznat, že pan Bičiště je docela sympaťák, o dobře se mi s ním diskutovalo. On je přesvědčený volič ODS, já mám názor jiný. Ale o podmínkách podnikání se bavil věcně a bez emocí. Takže jsem byl docela příjemně překvapen jeho názory.

Jiří K. 29.5.2006 13:12

Klídek,

on to pan podnikatel stejně neprodá, tedy jenom kvůli volbám , ať už jejich výsledek bude jakýkoliv. To on jenom tak před volbami machří.

Zároveň nám ukazuje a připomíná, jak je to možné, že ODS oficiálně vyhlašuje, že na volební kampaň dá méně peněz než ČSSD a přesto je jí (přímo i nepřímo) všude plno. Má prostě dostatek nezištných dobrodinců jakými jsou pánové Bičiště či Bernard.

loula 29.5.2006 13:07

Re: Klaus po svém zvolení do funkce pozval předsedy VŠECH parlamentních stran

Mezlobte se, ale v příspěvku pod značkou Vlali jsem nenalezl jediný náznak toho, že by tvrdil to, co uvádíte v poslední větě. Naopak Vlali svůj příspěvek doslova uvádí větou, že dává protiargument proti jednostrannosti.

Rozhodně nejsem nadšen spoluprací ČSSD s KSČM, ale nezlobte se, ani to vám nedává právo překrucovat příspěvek někoho jiného.

Bubik 29.5.2006 12:38

Klaus po svém zvolení do funkce pozval předsedy VŠECH parlamentních stran

na oběd, pak s nimi byl vyfocen. Na chod této země to nemá a nikdy nemělo žádný vliv.

Paroubek s komunisty - pravda ne už vedenými Grebeníčkem, ale Filipem - schválil za poslední rok několik desítek zákonů měnících podmínky pro fungování významné části ekonomiky téhle země a zcela převracející vliv a metody řízení ve zdravotnictví.

Pan bývalý president Havel se vyjádřil, že jemu osobně vadí méně KSČ než ODS. Jako bývalý president mající stále pměrně vysoký kredit v zahraničí tím vyslal do světa jasný signál.

Tím, kdo s komunisty spolupracuje je ovšem dle lidí jako Vlali jen a pouze Václav Klaus.;-D

Ing. Jan Bičiště 29.5.2006 12:32

Re: Re: Kvalitní humus od JAGa

Pane Šejno, ukažte mi prosím jediného našeho dodavatele kterému bychom za 16 let nezaplatili z důvodu naší nesolventnosti. Neukážete protože takový neexistuje. Co se týká naší bonity tak například jedna renomovaná zahraniční pojišťovna pohledávek, které pravidelně poskytujeme naše finanční informace, pojišťuje pohledávky našeho zahraničního dodavatele za námi do výše několika set tisíc Euro. Tento dodavatel si pojišťuje všechny své pohledávky z principu. Znáte nějakou pojišťovnu pohledávek která by pojistila firmu o které má informace o tom že "existuje riziko" že by nezaplatila? Dále z důvodu vyhodnocování bonity poskytujeme informace naší bance (ačkoliv žádné otevřené úvěry v současné době nemáme). Pokud bychom potřebovali investovat, je na základě těchto údajů banka připravena nám úvěr poskytnout. Znáte nějakou banku která by poskytla úvěr firmě o které jsou dostupné informace o tom že "existuje riziko" že by nezaplatila? Nikomu jinému jsme informace za účelem vyhodnocení naší bonity neposkytovali takže používáte dezinformace.... Pane Šejno, do této chvíle jste mi nezavolal a proto reaguji v zájmu našeho dobrého jména na tomto fóru. Přestaňte prosím pomluvami diskreditovat naší firmu a tím i důvěryhodnost našich veřejných názorů na plánovanou tichou koalici KSČSSD. Volte jako my také ODS a třeba tím uklidníte své svědomí kterému se dozajista nelíbí šíření pomluv.... S pozdravem, Ing. Jan Bičiště.

Jirka 29.5.2006 11:47

příspěvek

Příspěvek politicky zatraceně nekorektní  - ale kurevsky potřebnej

Vlali 29.5.2006 11:38

co druhá komunistická strana

Aby to nebylo tak jednostranné. Sjezd OdS se usnesl, že bývalí (jako bývalí černoši) komunisté nesmí být voleni po dobu 5ti let do funkcí. Zrušeno následující den na osobní zásah VK. Nechat se vyfotit s volitelem Grebeníčkem na balkóně také něco říká o komunistickém smýšlení. Nevolte komunisty ať se skrývají v jakýchkoliv stranách.

Jiří K. 29.5.2006 11:37

JAGova malá inventura mediálního Matrixu.

Ještě že to uvedl na pravou míru tím titulkem, není nad upřímnost.

Zároveň nám JAG předvedl, jak by si asi přátelé modrého údolí představovali objektivně a vyváženě fungující média. Ostatně byly roky a byla média, kdy jsme již podobnou virtuální realitu dostávali nasrvírovánu dost často a ve vydatných porcích a zná se mi, že ledaskomu to asi chybí.

Varování: Češi však mají mozek (mnozí dokonce i s návodem k použití) a umí číst mezi řádky !!

opas 29.5.2006 11:18

Fašisté na politické scéně

www.fscm.cz 8-o

Doktor 29.5.2006 11:09

Pěkné, pěkné

Objevil se jeden jediný průzkum, který předpovídá vítězství soc.dem. a modroptáci propadají hysterii.

To, co zplodil JAG, už svědčí o přehřátí mozku. Dej si pauzu chlapče, taky bys moh dostat vředy.