7.7.2020 | Svátek má BohuslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Příkladem v boji proti extremismu by měli jít politiciŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 26, poslední: 27.4. 2019 10:54, přehled diskusí

Sit venia verbo.:
Autor: M. Petrilak Datum: 25.4.2019 21:05

Jelínek je přímo učebnicový příklad podjatosti spojené s hloupostí. Ten nešťastník si nevidí ani na špičku vlastního nosu a chtěl by ostatní kolem poučovat o extrémismu.

Češi vždycky remcali:
Autor: M. Mikulec Datum: 25.4.2019 18:31

a remcat budou. Teď mají opravdu veliký důvod, když se proflaklo, jaky marxistický spolek řídí politiku v EU, do čeho všeho neuveritelne strkají čumák, a jak velcí vydrbavaji s malými jen na základě Maastrichtske a Lisabonské smlouvy. Proste elegantně. O tom se nediskutuje! Ale remcá. Jestli Čechům zakážete remcat, tak si to seredně odskáčete.

Jeden Jelínek, jeden názor!:
Autor: F. Navr8til Datum: 25.4.2019 17:04

Jelínkova cesta od boje proti extremismu k boji proti nepřípustným názorům končí trestem pro jiné, než jedině přípustné názory. Taková hezká eurošárija.

Re: Jeden Jelínek, jeden názor!:
Autor: M. Mikulec Datum: 25.4.2019 18:33

Extrémně levicová EU bojuje proti zdravému rozumu tím, ze ho onalepkuje jako krajně pravicový .:-))

JJBB:
Autor: T. Wiszniewski Datum: 25.4.2019 15:00

Jelínek Je Blbec a Blábolista. Stav: neléčitelný.

Re: JJBB:
Autor: J. Farda Datum: 25.4.2019 16:44

Blitzdiagnóza paranoika Tadka? :-)

Co tak dlouhé???:
Autor: Š. Hašek Datum: 25.4.2019 11:18

Kontrola informací. Cenzura ve jménu LaP. Kým? Co to jsou dezinformační weby? Které jsou "správné" informační weby?

Nora168 informuje? Nebo si vymýšlí? Malinko zamlčí? Drzá je jak domovnice.

Jelínku, předpokládám, že Vy píšete nezaujatě, pravdivě, ......... a já nevím jak ještě. Asi nebere gáži, že? Nehodlám se s Vámu vůbec bavit o tom, co budu číst. To si vysvětlujte svým dětem (pokud je máte).

Když porovnám důchodce, který srovnává :
Autor: P. Kubáč Datum: 25.4.2019 10:14

zprávy několika "alternativních" webů s oficiálními informacemi a českou novinářskou obec která ví že "CNN má vždycky pravdu" - nejsem si úplně jist na které straně je zmiňovaný nedostatek kritického myšlení.

Re: Když porovnám důchodce, který srovnává :
Autor: Š. Hašek Datum: 25.4.2019 13:03

Ohrazuji se proti slovu důchodce, jsem na penzi a nikam nedůcházím. Starobně už vůbec ne. Berte jako lehkou konverzaci.

Obecně začíná být husto, protože "nejchytřejší" začínají vážně uvažovat o tom, že se bude vyřazovat v knihovnách, mazat na webech ......... a na mateřských školkách budou místo her s míčem "Jak chápat to, o čem si maminka s tatínkem povídali u televizních zpráv".

Aby mě někdo přikazoval, co mám číst ...... to je na facku!!!

Jenže politici jsou blbí jako vy politilogové. :
Autor: K. Janyška Datum: 25.4.2019 9:11

Také nevědí o spontánním řádu lidského světa a kompozitivní teorii nic. Vůbec nic. Jakým příkladem pak mohou být... Dzp.

Jelínek:
Autor: B. Hančl Datum: 25.4.2019 8:55

opět potvrdil, že je blb vyprodukovaný podřadnou universitou. Neustále lže, jako když Rudé právo tiskne.

:
Autor: R. Tichý Datum: 25.4.2019 8:51

Mne by zajimalo, kdy CSSD zaplati dluh 330 mio Kc.

To by v Jelinkove ustavu, prisatem k CSSD, mohli vedet.

Tato situace podkopava duveru v pravni stat vic, nez par kriklounu na okraji sceny.

Dezinformátor:
Autor: K. Salajka Datum: 25.4.2019 8:38

je především Jelínek. Nastěhuj si je do bytu a napiš co jsi zjistil !

A co na to:
Autor: M. Malovec Datum: 25.4.2019 8:37

Netzer?

Pane Jelínku,:
Autor: M. Malovec Datum: 25.4.2019 8:27

píšete u každého zločince jaké že strany to byl příznivec?

Děkuji, pane Jelínku,:
Autor: R. Franc Datum: 25.4.2019 8:24

že jste mi otevřel oči. Poté, co ODS vyloučila pana Václava Klause ml. a následně jej odvolali ze školského výboru, začal jsem přemýšlet, koho budu volit. Musím se přiznat, že s panem Okamurou jsem měl neustále vnitřní problém. Ovšem to, jak vy a vám podobní propagujete myšlenky levicového šílenství (ať jde o nacismus, komunismus nebo bruselismus) mi nenechává moc velký výběr. Ostatně kvalitu vašeho myšlení lze odvodit i z toho, jak neustále operujete panem Baldou - evidentně člověkem "momentálně zaostalým" a jeho dvěmi stromy na kolejích - to jste skutečně tak zhloupl, že se domníváte, že tím vyvážíte ty tisíce křesťanů, ateistů, budhistů... zabitých těmi, kteří to mají ve své knize knih jako jeden z hlavních nosníků své víry? Co tam vy a vám podobní furt cpete podporovatele a příznivce SPD? Čeho jste podporovatel a příznivec vy?

Chce se mi zvracet.

Re: Děkuji, pane Jelínku,:
Autor: K. Salajka Datum: 25.4.2019 8:39

Můžu zvracet s vámi?

Nenávidím Jelínka.:
Autor: P. Zinga Datum: 25.4.2019 7:53

Podá na mě trestní oznámení?

Proč ho nenávidím? Protože hlásá bludy o trestnosti nenávisti. Holt rohatý (ele ne čert).

Re: Nenávidím Jelínka.:
Autor: P. Kmoníček Datum: 25.4.2019 8:23

Zingo, Vy jste příklad pravdivosti článku pana Jelínka. A to příklad typický. Vy si totiž neuvědomujete vůbec o co jde.

Re: Nenávidím Jelínka.:
Autor: P. Zinga Datum: 25.4.2019 8:56

Vysvětlete mi to, rád se poučím.

Pane Jelínku,:
Autor: Z. Čábelka Datum: 25.4.2019 5:52

ve své činnosti krasoducha vám nálepkování, kádrování a překrucování jde opravdu skvěle. Bohužel vaše napadání lidí, kteří se oprávněně cítí ohroženi multikulturním běsněním vám podobných trubců a hlupců ješitně žijících ve své izolované bublině bez odezvy volených "ušlechtilých politických vůdců společnosti" vede jen a zase ke slovní radikalizaci. Ono se ale nelze tomu divit, když i vy sám žonglujete s falešnou dobrotou. Vy a vám podobní "profíci mravnosti" nejste schopni slyšet názor veřejnosti a sami ji tím radikalizujete! Vezměte na vědomí, že odpovědnost v tom je zejména na vaší straně! Víte proč? Protože nejste schopni a ochotni pojmenovat, definovat a reagovat na problémy, které na občany bezostyšně přenášíte a kupíte. Pácháte zločiny na společnosti lidí a svojí činností ostudné zločiny a události, které chcete importovat, překrucujete, zlehčujete a lží zastíráte ba i mnohé přímo cenzurujete! Jednou vás "takové" za připravovanou genocidu evropské společnosti a vyprovokovanou genocidu lidstva historie odsoudí. Multikultarismus s Islámem bez platnosti jednoho práva a jedněch pravidel nikdy nikde a nepřetržitě nefungoval, nefunguje a ani v policejním státě, který nám právě teď i vy ordinujete, fungovat nebude. Klidně mne udejte, soudruhu! Ale kuny do králikárny prostě nepatří!

:
Autor: B. Baron Datum: 25.4.2019 5:52

Je obtížné pana Jelínka někam zařadit. Jestli je tak hloupý a nebo to psal s rozmyslem. Pane Jelínku, islam je náboženství potlačující práva občanů , přečtěte si Korán.

A není to náhodou obráceně? :
Autor: V. Vlk Datum: 25.4.2019 0:40

Největšími extremisty jsou u nás šílené genderové spolky, které útočí na všechny heterosexuály a hlavně na muže, "vítači" kteří neustále lžou o "mírumilovnosti islámu" a snaží se dostat islám do českých škol, antisemitští progresivní levičáci, horující za zničení státu Izrael, všechny ty spolky které se snaží udělat ze státu lágr a z nás otroky neomarxismu? Extremisté jsou v řadách Pirátů, jak Hřib, kteří chtějí vše řešit fízlováním a kriminalizací každého úspěšného anebo toho, kdo jim prostě nevoní,a také Čižinští z Prahy sobě, nadutí "intoši" nenávidějící "hloupé vidláky" atd. Nejsem volč Okamury, ale proti Pirátům, vítačům muslimů , genderistkám atd. je Okamura vzor demokracie.

Re: A není to náhodou obráceně? :
Autor: S. Moc Datum: 25.4.2019 6:41

Největší extremisty jste popsal dobře. A teď, proč to dělají? I za cenu zničení vlastní civilizace, vlastního národa? Protože se za to mají dobře! Eu jim zkrátka zajišťuje výborné platy a tak musí říkat, co EU chce slyšet. Otázkou ale je, kdo a proč, to tak vyžaduje? Jinak být ve vlasti, volil bych Okamuru!

Re: A není to náhodou obráceně? :
Autor: S. Rehulka Datum: 25.4.2019 14:23

Máš velikou pravdu Stando ! Ale smutným paradoxem je, že totéž máme i my, v naší Austrálii ! Kolik té svoloče, pokrytecky hájící Islam a nazývající jej "náboženstvím míru"tu je,ukaž mi JEDINOU POLITICKOU STRANU v našem Parlamentu, včetně strany (Koalice) vládnoucí i strany Opoziční, která možná díky voličům - tedy "ovcím Merino", nastoupí na křesla v Canberra ? Vždyt ti, i oni nám do Austrálie importují musulmany LEGÁLNĚ (pod paragrafem potřebných "odborníků") a ti, kteří nějaký čas seděli za trest v táborech na spřátelených ostrovech , protože se sem vnutili illegálně, jsou sem na pevninu pomalu ale jistě voženi na základě "slučování rodin", anebo že jsou to chudáci "mladiství" ! A když kdokoliv z True Blue (opravdových) Australanů proti tomu protestuje, je nazvaný - rasistou, nacistou, islamofobem a jinými názvy oblíbenými místními soudruhy z humanitních klubů Antifa či Get UP!, většiny zdejších (levicových) medií a i politických stran, jako je LABOR (Socani), Greens tedy "Watermelons" a o Uniích (Odborech) ani nemluvě ! Takže ten "konec světa" nepřichází jen v naší "staré", ale i "nové" vlasti !

Pěkný blábol, snůška fází a konspirací,:
Autor: S. Vaněček Šauerová Datum: 27.4.2019 10:54

jak jinak, nekonkrétních. Kdopak že to jsou ti "vítači, kteří neustále lžou o mírumilovnosti islámu", pan Vlku ? Kdopak se to "snaží dostat islám do čekých škol" ? Kdopak se snaží "udělat z nšeho státu lágr" a "z nás otroky" ? Člověče, jste zdráv ?