27.2.2021 | Svátek má Alexandr


SPOLEČNOST: Právo na názor?

18.1.2008

Už je to opět tady. Lid, zavalený pohodlím konzumu a mediálně masírován problematikou placení u lékařů, se týrá pomýšlením na nové poplatky a přemýšlí, jak po Vánocích zhubnout. O to, aby se nenudil, se v sobotu 19. ledna postarají v Plzni naši neonacističtí spoluobčané. Ti si umínili projevit opět něco ze svých přirozených humanistických postojů. Tentokrát má jít o demonstraci za svobodu slova. Nápad holohlavých pořízků pokojně upozornit nikoli na sebe, ale na nedostatečně ošetřenou svobodu řízným pochodem, je opravdu originální. Tato vrstva obyvatel projevuje nejraději své spravedlivé názory mašírováním na veřejném místě. Kdyby se příkladně toužili za zmíněnou svobodu někde vskrytu pomodlit, nemělo by to pochopitelně patřičný účinek.

Doporučuji všem zájemcům navštívit příslušné stránky, kde zastánci spravedlnosti vyjadřují své názory. Stačí zadat hesla jako bílá rasa, Národní garda, Národní strana (tam se dočteme, že nemá s pochodem pranic společného), Národní odpor, apod. Některé příspěvky opravdu stojí za to, jejich přínos humanitě je skutečně dalekosáhlý a vytříbený slovník taktéž. A rétorika by byla i směšná, kdyby tak tragicky nepřipomínala rétoriku Vlajky či Árijského boje z doby cca před 70 lety. Dočteme se například, že židovské kruhy se stahují nad naší vlastí, že tytéž mají vše pevně v rukou a my, přisluhovači a spřízněnci jejich židovských zájmů, jsme tyto intriky neprohlédli. Proto nad naším blahem bdí všechny účinné společenské organizace mající v názvu nejlépe slovo Národní. Zajímavé je množství povzdechů a výkřiků rozhořčení, kdy že mají ti chudáci pochodovat, když je neustále nějaké židovské výročí… Podnětné jsou v neposlední řadě výzvy k tomu, aby účastníci přijeli v sobotu 19.1. ozbrojeni.

Celá akce na mě působí stejným dojmem jako veškeré události podobného druhu – holohlaví chlapci se realizují tak, jak to vyhovuje jejich schopnostem, myšlení a hladině testostreonu, která jediná je v tomto výčtu vysoká. Očekávaná a svolávaná protidemonstrace je logická, pochopitelná a měla by mít podporu všech lidí, kteří netrpí omezeností ducha.

Pokud jde o literu zákona, podle níž má v demokratickém státě každý svobodu shromažďovací a svobodu vyjádřit svůj názor, naši neonacističtí spoluobčané si nepochybně zaslouží výrazný dodatek k tomuto zákonu. Demokratický stát je k takovému dodatku plně oprávněn evropskou historickou zkušeností. Totiž jednoduše jim jakýkoli pochod zakázat, ať je kdykoli a kdekoli. Atavistickou bojovnost mohou uplatnit v cizineckých legiích.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.