9.12.2023 | Svátek má Vratislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Atei 28.10.2007 22:26

Byla jen otázka času, kdy to přijde

Jestliže  jsme  uzákonili manželství  homosexuálů ( registrované  partnerství v podstatě  nic jiného  není), tak bylo jen otázkou  času, kdy  se   přihlásí další  úchylní  o svá práva. Není  logické upírat svobodnou realizaci tužeb  pedofilům, nekrofilům a zoofilům! To by byla  diskriminace!

Co na tom, že   uplatňování   prastarých tabu dovedlo  společnost až  k současnému rozkvětu.

Naši předci  bylli blbci. My  jsme  mnohem  chytřejší: svoboda  nade vše

(  a hlavně žádné povinnosti a omezování požitků ) 

:) 8.11.2007 4:05

Re: Byla jen otázka času, kdy to přijde

no, ono verit v Boha je v podstate taky uchylka.

:) 8.11.2007 4:06

Re: Byla jen otázka času, kdy to přijde

a znasilnovat nabozenstvim mysl deti je v podstate psychicka pedofilie.

:) 8.11.2007 4:08

Re: Byla jen otázka času, kdy to přijde

pozdrav od ateisty vy "pedokutilove".

LV 28.10.2007 18:26

jsem ničema a úchyl

Jsem ničema a úchyl. Nepřítel lidstva. Zpátečník. Můžu za všechna neštěstí (včetně těch, způsobených počasím). Nechápu pokrok, dobu; svými názory tkvím ve středověku, jsem zkrátka podivín, co by se měl plížit kanály. Dříve či později mne převýchova nemine...

Jsem bílý muž, heterosexuál.

Ëmil XX 28.10.2007 13:41

Salónní pseudomyslitelé dlouho zvyšovat perverzitu ve společnosti,

že nakonec přijmeme islám jako záchranu před všeobecným rozvratem. On se totiž takto snaží presentovat UŽ TEĎ.

Ludva 28.10.2007 19:13

Re: Salónní pseudomyslitelé dlouho zvyšovat perverzitu ve společnosti,

Nevím, nevím, myslíte, že systém, který praktikuje harémy a kamenuje za polibek bude morálnější ?

sexuální menševik 28.10.2007 12:59

Lidská práva pro všechny menšiny !!!

Já zoofil chci registrované partnerství se svým milovaným zviřátkem. Kamarád nekrofil zase žádá legalizovat soužití se svou mrtvolkou. A chce od sociálky ledničku, aby se mu ta mrtvolka tak brzo nezkazila.

Když homo mají svá práva, tak ostatní menšiny je musí mít taky !!!!

Všechny menšiny nutno zrovnoprávnit a kdo to nechápe je xenofob, rasista a diskriminant !!!!

Kdo není úchyl, není  IN !!!!!

Ludva 28.10.2007 14:27

Re: Lidská práva pro všechny menšiny !!!

Možné to je, pokud budete mít dobrovolný souhlas toho zvířátka nebo mrtvolky.

Ludva 28.10.2007 8:25

Alenka v říši divů.

Její autor, Lewis Caroll byl rovněž pedofil. Ale dokázal to zvládnout na úrovni představ a udělal pro děti víc než jiní. Kdo to nedokáže a spáchá zločin patří do vězení a nejlépe když postoupí kastraci. Ta by měla být u sexuálních vrahů povinná, aspoň by si dávali větší pozor. A jejich práva končí tam, kde začínají práva jiného. Chápu, že za to třeba nemohou, ale od toho jsou lidé, aby dokázali svou zločinnou potřebu potlačit.

A.S. Pergill 28.10.2007 17:51

Re: Alenka v říši divů.

Lewis Caroll, vlastním jménem Liddell, by podle tč. přijaté "antipedofilní" novely nejspíš šel sedět. Se svolením rodičů fotil akty její živé předlohy (i dalších děvčátek).

Ludva 28.10.2007 18:52

Re: Re: Alenka v říši divů.

Ano, chtěl jsem jen upozornit, že nelze všechny devianty házet do jednoho pytle. Konečně naše morálka nemusí být přijímána všude. Na tichomořských ostrovech nebo mezi Eskymáky byly sexuální kontakty mezi dětmi a dospělými a to i v přímém příbuzenském vztahu docela běžné. Viz třeba knihy "Eskymo" Weltzla. Jde o to, dodržovat platné zákony. Předpokládám, že Caroll by zákony nepřekračoval, tak jako my "normální" neznásilníme každou ženu, která se nám líbí, i když chuť by byla.

Medvídek 28.10.2007 21:28

Re: Re: Re: Alenka v říši divů.

Vy vážně máte chuť znásilnit každou ženu která se vám líbí ? 8-o

K.Oblich 28.10.2007 19:55

Re: Re: Alenka v říši divů.

Lewis Caroll se jmenoval Charles Lutwidge Dodgson, Liddellova se jmenovala holcicka, ktera byla predlohou Alenky.

R 28.10.2007 5:41

necitlivě vedené seznamy sexuálních delikventů.

No, něco na tom je. Jsou země, kde se každý sexuální delikvent dostane doživotně do v podstatě veřejného seznamu. Už se nedostane na některá pracovní místa, do některých firem, do volených funkcí, když se v okruhu kilometru stane sexuální delikt, policie bez jakýchkoliv důkazů jde za ním.  Když se v takovém případě nerozliší pubertální extrém od nějakého trvalého problému a problém zvládnutý -  uvolňovaný někde skrytě v soukromí bez poškozování někoho jiného a problém, který dotyčný není schopný zvládat bez nějakého násilného jednání k někomu jinému, objevuje se zde skutečně vrstva osob šikanovaných za nic.

MILA 28.10.2007 5:31

ono muze dojit k tomu ze pedofilie bude legalni, jak vidim, i politicky korektni

a beda tomu co se odvazi rict ze treba petilety chlapecek sice "souhlasil" ale ze jeste na to nema rozum. Tak z toho media udelaji zpatecnika a a sadistu co by nejradsi ty hodne pedofily ukamenoval, oni se tak prece narodili a maji prava.

Ze deti maji prava, nam reknou, ano - maji pravo pedofila ukojit.

Az ale deticky vyrostou a treba hodneho strycka ci manzela - doufam ze uz to bude tak legalni ze si petileteho chlapecka budete moct vzit, rodice jeste vystroji svatbu, aby se nereklo ze nejsou politicky korektni, tak az treba chlapecek doroste a sveho manzela odkrouhne, tak pujde do vezeni, pacholek jeden vrahounskej, nevdecnej.

MILA 28.10.2007 5:32

Re: ono muze dojit k tomu ze pedofilie bude legalni, jak vidim, i politicky korektni

pozor ale na zoofily, zvirata maji v nasi spolecnosti zastani

VL 28.10.2007 6:54

Re: ono muze dojit k tomu ze pedofilie bude legalni, jak vidim, i politicky korektni

Nebo také může založit mimořádně kulturní a mírumilovné náboženství, jako to udělal Prorok, u kterého v žádném případě pedofílie s osmiletou manželkou nehrozila.

A. 28.10.2007 0:41

Jen klid, drahý autore

Dočkejte času, jako husa klasu. Na všechno dojde. Buzeranti a lesby už jsou OK.  Odhaduju, že dalšími na řadě budou pedofilové a za pár let se můžete oženit i s kozou. Jen ti chudáci nekrofilové to budou mít s registrovaným partnerstvím těžké...

Richard III. 27.10.2007 20:27

Akce a reakce

Je to příznak, že tlak na rovnoprávnost hmosexuálů je v naší společnosti přece jen příliš. A talk vyvolává protitlak, který je asi v tomto případě veden nesprávným směrem. Mnohem účelnější by bylo omezit posun k homosexualitě, z níž se v očích mnoha lidí stala téměř přednost.

or:f 27.10.2007 20:01

ach jo

Všichni ové,áni,anti atd. mají práva. Máme také nějaké?;-(

Pete Brich 27.10.2007 19:06

Ale pedofil na rozdíl od pedagoga má ty děti doopravdy rád!

:-D;-D;-D;-D

PB

Metod 27.10.2007 15:22

Moc pekny

Miluji devianty vseho druhu a dekuji Havlovi,ze je na nas v ramci svych rozsahlych amnestii vypustil. Nekteri si jeste trosku "zaradili", abychom jim mohli legalne prispivat na dozivotni pobyt za mrizemi, protoze trest smrti byl zrusen.Nejsme jako oni,ze? Tak jeste v ramci krestanskeho citeni budeme zakladat kluby kanibalu... Prominte autore,ale moje fobie z uchylu se da stezi odbourat a doufam,ze nedojde k tomu, abychom resili, ze vlastne nekrofilie je nevinne hobby , zatimco zoofilie by pobourila stranu Zelenych. ;-P

http://evil.mysteria.cz/index_2.htm

lokki 27.10.2007 17:43

Re: Moc pekny

lokki 27.10.2007 17:45

Re: Re: Moc pekny

Pavel 27.10.2007 14:56

Už název toho článku

ukazuje na jistou mentální deviaci :-). V zákoně je jasně řečeno, jaká práva mají kriminálníci a vrahové.   Zřizovat pro ně ještě sociální kluby pro společenský odpočinek po těžké práci znásilňování dětí může jen totální blbec.

Bobik 27.10.2007 14:24

emancipovane zeny "singles"

emancipovane zeny "singles" bychom meli taky zaradit mezi nefunkcni "uchylky" nebezpecne pro zdravy rozvoj spolecnosti - v jejich pripade je spolecenska skodlivost pomerne znacna (bezdetnost, systematicky rozklad rodinnych struktur, nadstandardni medialni aktivita prosazujici jejich uchylku)

Kon 27.10.2007 10:03

Funkčnost je kritériem "normálnosti"

I homosexualita je nefunkční deviace - nevede k rozmnožování. U deviací nejde o "hřích" . Jde o jejich nefunkčnost a často i nebezpečnost (sadismus, pedofilie...).  Jejich případné vyškrtnutí ze seznamu nemocí nic neřeší. Jejich nefunkčnost a nebezpečnost se tím nemění. Levicový liberalismus: nic nového, to je přece převládající současné evropské myšlení a politika. Jestli je levicový liberalismus dlouhodobě funkční - to je jiná otázka.

A.S. Pergill 27.10.2007 16:21

Re: Funkčnost je kritériem "normálnosti"

Geny, které u muže vedou k homosexualitě, vedou u jejich ženských protějšků k výraznějšímu uplatnění v reprodukční oblasti. Takže "sobecký gen" homosexuality úspěšně penetruje populací bez ohledu na to, že jím postižení muži jsou méně reprodukčně úspěšní (nehledě k tomu, že v dnešní době s možnostmi asistované reprodukce je technicky možné, aby těch dětí měli srovnatelně s heterosexuálními muži.

Asi i ten gen pro pedofilii má nebo měl nějaký pozitivní význam. Odhaduji, že pomohl zachránit děti z poražené tlupy a zaintegrovat je do tlupy vítězné.

Jinak jsem kdysi viděl (link bohužel nemám) krásný kreslený fórek se zřízenci v márnici, kteří si libují, že při nekrofilním sexu nemají žádné problémy s nechtěným otěhotněním ;-D

Aurelus 27.10.2007 19:39

Re: Re: Funkčnost je kritériem "normálnosti"

Jaké nefunkcní deviace porád? Muzi plodí a zeny rodí. A devianti at si deviují.