Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Podobnost čistě náhodná

Přístup k imigrační krizi - přiměřená sebeobrana - pozitivní diskriminace - výchova dětí v „moderním“ pojetí - mohlo by se říci, že tyto věci nemají na první pohled nic společného a jejich řešení vychází z různých principů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J. Jurax

10. 6. 2016 1:16
Dobře napsáno

prostě cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly, přičemž pohyb do pekel je akcelerován úsilím blbců, co ty dobré úmysly pojali za své a tvořivě je po svém rozvíjejí.

0 0
možnosti
JK

9. 6. 2016 20:31
1***

0 0
možnosti
JC

9. 6. 2016 13:51
Prý je lepší dva roky v base, než být mrtvý.

No při napadení je prý lepší útočníka zabít než zranit. Při zabití je pravda to, co říkáte, jinak je to tvrzení proti tvrzení a soud se nemusí přiklonit na vaši stranu. Myslím, že je to jasné.

0 0
možnosti
AR

A. Richtr

9. 6. 2016 13:27
VSI

Mala prinesla vsi ze skolky a tak si rikam ok to vsechny deti si tim mozna projdou a tak sampon proti vsim atd... Plyne cas a mrnous stale nosi vsi ze skolky a tak si rikam v cem je problem... A tak volam rediteli a je mi zdeleno:

Zakon zakazuje sahat detem na hlavu I vlasy a tak ty ucitelky muzou jen zirat na ty deti co to roznasi a zadny hreben nic... Pry akorat muzou apelovat na rodice aby tam nevodili zavsiveny deti a prosteradla se neprohlizi nic jen klasicky meni jednou za 14 dnu...

0 0
možnosti
JK

9. 6. 2016 20:30
No... a pak se divíme

To už je fakt trapné, v co se mění principy naší společnosti..

Stále větší procento debilů vymýšlí, jak zkomplikovat život..

0 0
možnosti
AR

A. Richtr

9. 6. 2016 13:21
Kdysi

Tak dnes je to cele posunute... A hlavne prejmenovane... Spatna vychova je razem vedouci k tvorivosti a kreativite, z lineho kluka flegmatik se spatnym metabolismem, z dusledneho ucitele je bezohledny co si zasedl, z line ucitelky je razem chapava a nechavajici prostor... A dalsi

0 0
možnosti
ŠH

9. 6. 2016 12:59
Přesně.

1

0 0
možnosti
KK

K. Kovář

9. 6. 2016 11:04
Faktem je

Že taková pořádná facka v pravý čas je velice prospěšný argument!

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

10. 6. 2016 1:20
Re: Faktem je

Jistě. Ganglia následkem úderu poskočí a v hlavě dříve zabedněné se může zjednati jasno.

Ale mám dojem, že některým dobroserům by nepomohlo ani umlátit.

0 0
možnosti
PV

9. 6. 2016 9:55
Jediné rozumné řečení je v první řadě omezit nejméně

o 90% "humanitní" obory na evropských a amerických univerzitách. Ponechat jen ty, které NEHLÁSAJÍ IDEOLOGII, VYDÁVANOU ZA VĚDU!

0 0
možnosti
JV

9. 6. 2016 19:55
Re: Jediné rozumné řečení je v první řadě omezit nejméně

Máte pravdu, že hlavní příčinou neutěšeného stavu euroamerické civilizace jsou právě ty "humanitní" univerzity, které produkují lidí s hlavou plnou blbostí a s diplomem, který jim umožňuje se dostávat na místa, kde může jejich blbost nejvíc škodit...

0 0
možnosti
VV

9. 6. 2016 6:42
K bodu Přiměřená sebeobrana

Ten vysel ze stejne dilny, jako ty caste a nehorazne vyroky nasincu, napriklad ze neni rozdil mezi Amerikou a Ruskem (jeden z nich je sam velky Klaus), ze neni rozdil mezi kapitalismem a komunismem (v rozhrkanych myslich, dokonce jsem jednou preslechl ve vlaku argument, koncici vyrokem - tak on ten kapitalista milionar zije vlastne v komunismu, protoze si muze chodit do obchodu jako do skladu, co koli stoji ho nemusi zajimat, bere si dle sve potreby... tudiz kapitalismus je komunismus).

A primo k veci, ze neni rozdil mezi utocnikem a branicim se napadenym (vetsina nasincu ma takto nahore vymazano) a to byva nazor jak o valkach, tak o osobnich stretech.

0 0
možnosti
VV

9. 6. 2016 6:45
Re: K bodu Přiměřená sebeobrana

Vse co mame je plodem demokracie, tedy kazda hovadina ma sve strujce, podpurce. A prochazi jim to nikoli, ze by byli tak pocetni, ale spoji se s nimi lide, kteri si preji stejne jako oni prerozdelovaci stat a ty hovadiny o neprimerene obrane apod, pak dostanou v tom 'balicku'. Asi jako kdyz poslanci davaji prilepky k zakonum.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz