14.6.2021 | Svátek má Roland


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 19.5.2021 21:43

Pozor na Fialu! Tušil jsem, že Fiala půjde raději s AntiFou než Babišem, ale přesto mi jasné vyjádření protékalo mezi monitorem.

https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/fiala-radeji-vladu-s-bartosem-nez-s-babisem-40356684

Takže, ODS nevolit! A teď už nejen kvůli vítačské progresívní a hloupé TOP09. Vítači jsou jak Piráti, tak TOP09 i STAN. ODS dává jasně najevo, že tomu bude dělat stafáž. V každém případě, SPOLu jsou teď nevolitelní.

ANO se mi vůbec nelíbí, ale ultralevicové vítače Piráty a odredovaného předsedu vlády prostě ne!

Zbývá SPD a ANO.

A. Fürbacher 19.5.2021 18:02

Piráti mají v úmyslu příjímat migranty. S tím se však samozřejmě nechlubí. Proč, to je jasné.

V. Církva 19.5.2021 21:46

Tak nejsou hloupí. Ultralevičáctví i vítačství skrývají. Možná jsou menší vítači než jejich němečtí soukmenovci, ale pořád nebezpeční vítači. To je rudá internacionála. Nečekejme velké rozdíly a že jim ta umírněnost vydrží. Nakonec i Bartoše mohou hodit z okna jako Jana Masaryka.

T. Hraj 19.5.2021 14:35

Piráti jsou v současné době nejnebezpečnější stranou českého politického spektra.

P. Princ 19.5.2021 16:16

Pro mně z toho plyne, že v parlamentních volbách je třeba posílit stranu (hnutí), která jediná má šanci zabránit pirátům sestavit vládu. Podle dosavadních průzkumů voličských preferencí je to ANO.

P. Milan 19.5.2021 16:18

Asi jo, ale nějak by mne z toho u urny bolela ruka.

V. Církva 19.5.2021 21:22

To chápu, bohužel Fiala se nedal nikde slyšet že s Piráty ne. Takže to vypadá, že Fiala s Piráty ano. Pak by mi ale taky dávalo smysl volit ANO. I když teda fakt se svrběním ruky.

V. Církva 19.5.2021 21:25

No tak tady to máme:

Koalice Spolu může po volbách vytvořit vládu s konkurenčním projektem Pirátů a Starostů, i když pro ni Piráti představují „novou levici“, řekl předseda ODS Petr Fiala.

https://denikn.cz/594764/pirati-jsou-nova-levice-budeme-se-ale-muset-domluvit-rekl-fiala-babisovu-vladu-ted-koalice-spolu-polozit-nechce/

Věděl jsem že Fiala by prodal i vlastní mamu, natož pravicovou politiku.

L. Písařík 20.5.2021 10:55

Fiala se stále ještě nevzdal ratlíkovského vyskakování na křeslo premiéra a nevidí, že je balvanem na obou nohách ODS. A ostaní členové ODS asi nemají odvahu přiložit Fialovi další balvan, aby zmizel v propadlišti dějin.

M. Husovice 19.5.2021 13:44

Vědecké konference za účasti Pirátů by se měly k tomuto tematu konat v Praze Bohnicích a v Brně v Černovicích, poté by měly správnou úroveň a dostatek erudovaných diskutujících.:-/:-/:-/

D. Stirsky 19.5.2021 13:31

V tomto jsou Piráti magoři a nevím, zda je to snaha o PR, podlehnutí současné módě nebo nechtěný úlet. Jistě jsou mezi námi lidé, kteří SKUTEČNĚ mají s tím, čemu se říká nehezky "genderová identita" (jednou se všichni uidentitujeme, identita = pro mne jedna z ohavných floskulí dnešní doby), potíž. Jenže těchto jedinců bude opravdu velmi málo. Stálo by spíš za úvahu, zda jsou OP nutné. Obdobné údaje o mě najde případný nálezce mé peněženky na různých kartách a průkazkách. Rozumnější by naopak bylo údaje nepovinně rozšířit: vzdělání, titul, krevní skupina, ICE kontakt a jakákoli pro jedince důležitá informace, kterou by chtěl o sobě sdělit (hlavně v případě úrazu, mdloby atd.)

P. Milan 19.5.2021 16:21

Piráti jsou magoři prakticky ve všem, hlavně ve věcech podstatně nebezpečnějších. Zvyšování daní, EUnijní vlezdobruselismus, přijetí €, přijímání 3i, ideologizace školství ...

V. Církva 19.5.2021 21:48

Ano. Tváří se jako umírněná levice, protože nejsou úplně hloupí, ale uvnitř rudí jsou.

E. Pribijl 19.5.2021 13:16

Piráti by měli podat návrh aby se v občance uvádělo "gendr neurčitý" a hned by se se vědělo co to je za cvoka. To by teprve byla pokrokovost!!;-D

J. David 19.5.2021 12:31

OP, ŘP, ZP, PZ, PzP, QR a další lejstra, co ještě goverment vymyslí? Již tak dnes nosím naditou kešeň bumážkami zalitými v plastu. Byrokrat se stává aristokratem, jíti na pívo bez bumážky je heretické, hodné konkreminace. Proto provozuji konzumaci doma, kde se lejstry zatím nemusím prokazovat. Zatím.

P. Kubáč 19.5.2021 11:43

V tištěné části občanky nebude pohlaví, ale v čipové radiově čitelné části budou biometrické údaje.

Jestli to trochu nepřipomíná situaci, když princ Bajaja nesl králi zapečëtěný dopis se zprávou "popravte nositele tohoto listu" ???

J. David 19.5.2021 12:37

V tištěné části občanky nebude pohlaví, ale v čipové radiově čitelné části budou biometrické údaje.

Jaké ze 60+ pohlaví si do čipu vyberete? Jedno, či interval? Já si vyberu hermafrodita, jednou samec, podruhé samice, jenom budu muset zkoumat, co mám v poklopci. Ouřada bude objektivní realitou spokojen, in natura, jaký jsem řádný hermafrodit.

M. Boháček 19.5.2021 11:38

V kľude. Piráti sú dosť progresívni. Len to zatiaľ nemôžu povedať na plnú hubu. :-)

Postupně je otvíráno tzv. Overtonovo okno a pomocí něj nám je předkládána budoucnost. Po malých kousíčkách, jednotlivých fragmentech a tak, abychom plánované změny vnímali okrajově a zároveň nezaznamenali, že jsou již zakomponovány do různých evropských a amerických směrnic a zákonů. Plány elit jsou natolik děsivé a strašidelné, že přijmout je za vlastní mohou jen naprostí idealisté, lidé, kteří nepoznali dosud realitu života, či ti, pro které je prioritou nic nebudovat, ale prostě jen žít. Pravdou zůstává, že právě k budování čehokoliv musí většina lidí především dospět. Nerozvážnost mládí a touha po zážitcích nahrává strůjcům nových pořádků v prosazování levicových myšlenek právě mezi nastupující generací narozené u nás po roce 1989.

Vraťme se k sdílení čehokoliv, co si dokážete představit. Moderním je momentálně především sdílení evropských dluhů. Vstup do eurozóny, který Babiš již podepsal, udělal z České republiky spoludlužníka i za země, které moc úspěšně nehospodaří. Díky covidu se však přidaly i další dluhy, které jsou výhradně naše. Další formou sdílení je přerozdělování migrantů. To však nestačí, ve sdílení se bude pokračovat i nadále. Jak prohlásil Klaus Schwab, v roce 2030 bude dosaženo mety, kdy budeme šťastní, že nic nevlastníme. Dosáhnout toho chtějí elity výrazným navyšováním daní a dosáhnutím bodu, kdy na jejich placení nebudeme mít a vzdáme se svého majetku. Nadále se staneme vazaly a nájemníky v kdysi vlastních domech, bytech, autech. A protože nic nebude jen naše, nebudeme se moct bránit tomu, aby to používal i někdo jiný. Což už připomíná komunismus v nejčernější podobě.

https://pravyprostor.cz/planovane-sdileni-cehokoliv/

M. Boháček 19.5.2021 11:39

Platí to pro celou tu část světa, kterou představují kulturně vyspělé národy. Tam všude má být Velký reset zaveden.

U nás to znamená nepustit k vládě především Piráty a STAN, ale také zbavit se stále více kolaborujícího Babiše. Příznivci ODS by měli pochopit, že stávající vedení této strany také inklinuje výrazně doleva a voliči Top09 nechť si dají dohromady, ke které části evropského spektra by chtěli Kalousek, Schwarzenberg a loutka Pekarová-Adamová patřit. Pokud jim umožníme za nás vládnout a nechat se vcucnout systémem směřujícím k spuštění Velkého resetu, budeme dovedeni na kraj propasti, do které nás oni rádi za bakšiš skopnou. Opravdu si to polovina národa vůbec neuvědomuje? A chceme být toho součástí. Zůstaneme li ve zkažené EU, nic jiného nečekejte.

T. Hraj 19.5.2021 14:51

Velmi dobře napsáno, pane Boháčku!

"k budování čehokoliv musí většina lidí především dospět", toto je klíčová věta!! (a mimochodem také hlavní poselství kanadského profesora Jordana Petersona). A klidně bych 'většina lidí' nahradil prostě slovem 'člověk'.

D. Polanský 19.5.2021 10:51

Důležité je, zda jim na to voliči naletí. Pokud ano, to nebude jejich chyba, ale voličů. Také na rohlík lze napsat cenu 10 Kč. Ovšem rozhoduje ten, kdo kupuje! V politice volič.

V. Kain 19.5.2021 11:17

Naletí.Tak jako baští Babišovskou návnadu,tak stejně se budou chovat v případě Pirátů.

J. Pokoutný 19.5.2021 17:43

Bohužel, dokážu si docela představit situaci, jak by to u nás vypadalo, kdyby poslední léta nevládlo ANO s podrazáckou ČSSD, ale profesor Fiala a jeho fanboys & girls.

V. Pavelka 19.5.2021 9:54

Podobně opomíjejí "práva pederastů" jak ti k to mu přijdou ?! Nebo se jim bude s piráty vycházet taky demokraticky vstříc..EU

J. Fráňa 19.5.2021 9:52

Ještě, že nám naše vzdělaná a pokroková mládež zvolí Piráty. Konečně budeme v Evropě nejlepší. Nevíte někdo kolik stojí letenka na Nový Zéland?;-D

V. Kain 19.5.2021 11:24

Nový Zéland není to co býval.Obyvatelstvo je už odzbrojeno.O to se nastupující klika progresivistů už postarala a budou následovat další omezení.Pokud se voliči nerozhodnou jinak.A i když se rozhodnou,tak to neznamená,že se něco změní.Tady Babiš může prohrát,bylo by to nanejvýš žádoucí,ale za tu dobu co je v politice všude nasázel svoje kukaččí vejce a tak dál nám může způsobovat mnoho nepříjemností.Jedině že by se našel státní zástupce který by ho popadl za flígr a dal za katr.

R. Tichý 19.5.2021 9:32

Taky by se mela z obcanky odstranit fotografie. Stejne se lidi porad meni, ucesy, vousy, makeup. A jmeno....

A protoze doba pokrocila, na predlokti vytetujeme QR kod, ne?

L. Severa 19.5.2021 10:11

Možností je víc, v občance jenom úředně ověřené otisky, nebo voperovaný číp.

S. Rádl 19.5.2021 9:17

On s tím ten pan Profant asi má své zkušenosti, já bych ho také pokládal za ženu (alespoň zezadu).

P. Han 19.5.2021 10:13

Já bych ho pokládal za vola. Ze všech stran.