16.1.2021 | Svátek má Ctirad


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Pandemie blbosti zasáhla i Česko

Celým světem se už celou řadu let nekontrolovatelně šíří pandemie blbosti. Česku se relativně dlouhou dobu vyhýbala, a tak jsme skutečně vážných případů zblbnutí doposud registrovali jen málo. Situace se však bohužel mění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Müller 19.7.2020 22:27

Skutečně si paní Lhotská myslí, že označením těch, s kterými nesouhlasíme za blbce se posuneme k rozumnějšímu uspořádání světa? Napadlo autorku někdy, že druhá strana nás vidí stejně? Na základě jakých exaktních údajů prohlásila sebe sama za tu chytrou? Takto půjdeme do sporu s druhou stranou? Vy jste napadení blbovirem a my jsme chytráci? Nezajímají nás skutečné důvody vaší frustrace? Moje životní zkušenost je následující: "Lidé se nikdy nechovají iracionálně. To že jejich skutkům nerozumím, je tím, že nemám dost informací." Autorce bych vřele doporučil více pokory, pak jí i nám ostatním snad bude druhá strana občas naslouchat.

E. Holá 11.8.2020 0:48

Autorka má 100%pravdy - i když nadsázka ae někomu nelíbí. Já nechápu, proč rušit přírodou zažité vztahy(myslím otec + matka + děti) - třeba bych navrhla aby 2 býci vychovali krávu a aby dobytek měl 20 druhů pohlaví, labutím zakážeme celoživotní vztah ve dvojici atd.... Připomíná mi to: my komunisté poručíme větru dešti....