Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Fafa

24. 8. 2009 0:48
Apeo,

tak nechte platy a prime dane uplne mimo system a navrhnete zvyseni DPH. Zdanovat se misto prace bude spotreba, DPH se tezko optimalizuje a plati ji uplne vsichni.

0 0
možnosti

Apea

24. 8. 2009 0:21
Proč jen neumím věřit těm dobře míněným slovům?

Nechci vypadat nedůvěřivě, ale znáte případ, že by rozumné rozložení břemen nakonec nedopadlo tak, že to zaplatí důchodci (kterým se nevalorizují důchody), lidé, jejichž platy jdou ze státního rozpočtu (učitelé, běžní úředníci, praocníci galerií a muzeí, vědci, policisté) a jaksi se nepovede vyřešit nějakou obtíž spojenou s platy soudců, poslanců a vlády, takže ty budou muset dále růst, stát nedokáže omezit přijmy vedení těch podniků, které z větší části vlastní atd.

Já takový případ v poválečné Evropě neznám. Ráda se poučím.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz