Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Novák

24. 8. 2009 10:39
V kterépak dozorčí radě sedíte?

Která dozorčí rada Vás živí, pane Krejčí? Zrovna dnes je kousek vedle takový hezký článeček, tam by se mělo začít s šetřením nejdříve. http://domaci.ihned.cz/c1-38132800-zakon-obchazeji-hlavne-prazsti-radni-inkasuji-miliony" target="_blank" rel="nofollow">Komunální politici dokáží "bokem" vydělat i milion korun za rok

0 0
možnosti

Andrea

24. 8. 2009 16:57
Re: V kterépak dozorčí radě sedíte?

Máte na mysli článeček o silné dvojce Slamečka x Novák (oba členové ODS)?

0 0
možnosti

Jirka

24. 8. 2009 10:22
Zlatá slova

Máte velikou pravdu. Jenže přeci nemůlžete chtít od bolševika z Lidového domu, aby říkal pravdu. To by znělo asi takto:

Vážení voliči, miliardu z Vámi zaplacených daní jsme bohapustě prožrali a přitom jsme se hezky poměli. Nepostavili jsme kvalitní silnice, čističky vod, nezateplili domy - Vaše peníze jsme rozdali našim voličům - líným, hloupým a neschopným lidem, spodině společnosti. A díky jejich hlasům jsme si žili jako králové - vlastní prací bychom to totiž nikdy nedokázali.

Volte nás zase! Budeme si krásně žít! Bez vašich hlasů z nás budou nezaměstnaní - jsme totiž hloupí, líní a neschopní - jsme SOCANI!

 

0 0
možnosti

brblal

24. 8. 2009 11:49
Re: Zlatá slova

Podobně nemůžete nikdy slyšet z Jánského vršku od nenažraných ODeSáků nic o vrácení daní zpět,nežli se pomocí přeběhlíků zmocnili vlády.Od nich zase slyšíte o trestání úspěšných.Jen nevím jak mohli zdejší miliardáři přijít poctivě ke svému bohatství.Nejspíše podvody nebo tunelem.Ještě ani jeden nezveřejnil podrobně s čím začínal a jak pomalu rostl jeho majetek,jakými transakcemi a ne čem tak poctivě založil své miliardy.Ani pan generální z ČEZu si statisícový plat nezaslouží,protože ty zisky vydřl z nás samotných.A dar desítek miliard od státu za prodej povolenek také není asi to správné podnikání.

0 0
možnosti

Václav

24. 8. 2009 9:40
Podle mne blábolíte.

 Píšete o tom kolik lidí se zašívalo v různých údržbářských dílnách a pochybnýc funkcích. To byla podle vás přezaměstananost. kvůli které jsme zaostávali. Zaostávali jsme proto, že jsme nebyly schopni se srovnat se západem. tecnologicky, No a pokud se podívate  je zašíváků snad víc jak za komunistů. Nejsou poschováváni v dílnách, ale na různých úřadech a ministerstvech (omlovám se spoustě lidí, kteří tam poctivě pracují. aznám jich dost a vážím si jich) a přilepšují si k platu o úplatky a mám obavy že jich je taká skoro dvacet procent. A poslední věc k důchoddům. Důchodci by se měli uskromnit. Proč? Dúchodový systém stále přebytkový, a za dvacet let jsem slyšel o částkák. které neumím přesně definovat, ale byly obrovské a všechny se ze systému vyčerpaly, nevím kam. Pokud se tyto peníze utratili. nechápu. proč by meli být kráceni důchodci. Veškeré problémy se mohly řešit v naprostém klidu. Netvrdím, že se nemohu  mýlit, ale případá mi že dnešní si na dúchody skutečně vydělali.Jen ty vydělané peníze jso nekde jinde..

0 0
možnosti

Novák

24. 8. 2009 10:45
Re: Podle mne blábolíte.

Těmi penězi z důchodových fondů totiž sanoval Klaus vykradené banky v 90 letech a vylepšil si tak státní rozpočet.

0 0
možnosti

V

24. 8. 2009 9:34
zase dalsi zvasty o nutnosti utahovani pasku

proc nam teda stat nepovoli obojky (regulace hospodarskeho zivota zeme), abysme toho mohli vic udelat a tim padem vic platit do erarni kasy?? Proc jen koukat jak nas jeste vic oskubat?

Krome toho, ty dluhy se na nas uz davno podepisuji a ne ze si zijeme bezstarostne v nejakem raji. Me to jako zadny raj tedy nepripada. Ty zvasty o potomcich, kteri to budou platit jsou jen zvasty, platime za ty dluhy tady a ted, vy, vy... schazi me slova a krome toho by to asi neproslo zdejsi cenzurou, takze asi takhle

0 0
možnosti

Sumo

24. 8. 2009 11:30
Re: zase dalsi zvasty o nutnosti utahovani pasku

No protože většinově volíme socany, kteří mají toto v programu - řídit, utahovat, regulovat, do všeho žvanit a všechno zdanit

0 0
možnosti

dada

24. 8. 2009 7:39
Když ono se někde musí vzít na

nezdanitelné náhrady poslanců, na neustále stoupající počet úředníků a černé duše ve státní správě a na jejich neustále se zvyšující platy (Kocáb chce nové ministerstvo a 400 milonů), na přímo nemravné doživotní výsluhy komunistických lapasáků, stbáků, policajtů za sezení v kanceláři (příští rok to má být údajně už 5 miliard). Tak se uskrovňujte holenkové. Oni si zase přidají a vy budete sušit hubu a zachraňovat republiku. 

0 0
možnosti

LN 8/09

24. 8. 2009 8:39
Re: Když ono se někde musí vzít / otrocká práce v České republice 2009

Tisíce cizinců padly v Česku do otroctví, úřady otrokáře kryjí 6. srpna 2009  14:40

PRAHA - Za svou práci nedostávají zaplaceno a stále více se zadlužují.

Pokud chtějí z otrockého zaměstnání odejít, musí utéct nebo se draze

vykoupit. Desetitisíce zahraničních dělníků živoří v Česku v otřesných

podmínkách.

0 0
možnosti

malstoka

24. 8. 2009 7:05
Jde mi ma nervy

pořád skuhrání důchodců, že celý život pracovali a teď nemají málem na chleba. Podotýkám, že jsem důchodce (72 let) po r. 1968 jsem nesměl pracovat jako grafik a do důchodu jsem pracoval jako kopáč, pomocný dělník a skladník. Mám "nadstandartní" důchod 11 500,- Kč. Když Paroubek začal lákat 13 důchodem 2 400,- myslel jsem, že mu půjdu hodit vejce na hlavu. Nemohu si vyskakovat, ale jsem spokojený. Od Paroubka ani od žádného jiného nic nechci, protože by to stejně museli zaplatit jednou moje děti, vnoučata a dnes již pravnouče.  Chci žít podle svého s pocitem svobody, že nemusím být vděčný za kousek žvance nějakému hoštaplerovi, nebo partaji.

0 0
možnosti

Netřeba

24. 8. 2009 7:27
Re: Jde mi ma nervy

Další intoš, který půlku života nadával, že musí dělat, ale díky tomu tomu dneska machruje, že má  "nadstandarDní"  důchod. A zase nadává.  

0 0
možnosti

oak

24. 8. 2009 3:05
to je tezky

kdyz lid prosty vidi, jak se vobetuji poslanci, premier a smecka jejich podrztasku, tak se jim do utahovani opasku moc nehce. Na prikald treba ta obet prumerrneho podlance, ktery musi ujet mesicne 10 000 kilometru aby utratil tech 25000 kacek, co ma od danovych poplatniku na benzin. NA takovou obet obycejnej clovek nema ani nahodou.

0 0
možnosti

kirast

24. 8. 2009 1:59
Musím se ohradit!

Cituji "A ejhle, několikanásobně víc mají manažeři i prodělečných státních podniků. Liberálové budou dokazovat, že je to tak správné a že na střední třídě stojí společnost".

Asi jsou různí liberálové. Já například tvrdím, že stát nemá podnikat. A pokud už podniká a ještě se ztrátou (neboli za mé daně), je povinen okamžitě takový podnik zprivatizovat anebo zavřít! A pak je tvrzení v citátu nesmyslné.

0 0
možnosti

Koblížek

24. 8. 2009 12:19
Re: Musím se ohradit!

Taková obecná poznámka. Stát by ale přece jenom měl zajistit obyvatelstvu v některých oblastech určitý servis. Pokud ale státem vlastněný podnik, který takový servis zajišťuje, má víceméně monopolní postavení, tak při jeho převedení na privátní firmu z důvodu ztrátovosti hrozí celkem pochopitelné nebezpečí cenového diktátu vyplývající právě z toho monopolního postavení... optimista by si mohl myslet, že se to dá uregulovat antimonopolními předpisy a podporou konkurence, ale praxe nás (aspoň tedy mně) přesvědčuje, že se to zpravidla tak úplně nepodaří...

0 0
možnosti

Hadí oči

24. 8. 2009 1:19
DPH by se mělo zvednout na dvojnásobek!

Jen si vezměte to potěšení každého z nás, že každým koupeným rohlíkem nebo AUDI A 8 zachraňujeme republiku!

0 0
možnosti

Haui1

24. 8. 2009 9:02
Re: DPH by se mělo zvednout na dvojnásobek!

Přece po mně nemůžete chtít, abych si ke každé nové audině kupoval rohlík. Víte, jak po nich přibírám na váze?;-(

0 0
možnosti

Antonín

24. 8. 2009 1:02
Jako obvykle....

Kecy, kecy a zase kecy.

0 0
možnosti

Vilda

24. 8. 2009 1:27
Re: Jako obvykle....

Tak je sem nepište!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz