12.5.2021 | Svátek má Pankrác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Taky ochlasta, pouliční 8.7.2008 1:57

Paříž

Ještě jsem nikdy nejel do Paříže obdivovat ty clochardy. To bude asi nějaká nová pamětihodnost. Mám co napravovat. Doufám, že to má v programu nějaká tematicky zaměřená cestovka..

68 8.7.2008 4:19

Re: Paříž

Je to kolorit pro citlivé duše. Proč myslíte, že tam Karel jezdí?

EW 8.7.2008 8:26

Re: Paříž

Tak par clochardu jsem tam videla, a rozhodne jsem je neobdivovala. Jeden si na ulici umejval nohy v kbeliku a mohlo to byt souhrnne praktikum pro dermatologa v jedne osobe - fujtajxl. A ten zbytek se povaloval na lavicce, spinavej, pachnouci a ozralej...no, vsak to zname i z Prahy. Jsme svetovi uz ted.

dulcibelka 8.7.2008 1:54

Opravdu, je to hrůza,

že my, maloměšťáci, nevíme, že jinakost tvoří pestrost - kterážto pestrost, či lépe svobodné vyjádření světového názoru, je u nás, na konci světa, vyjadřována svobodným flusáním a močením po ulicích, somrováním a obtěžováním a v neposlední řadě i smradem, který by zahnal na ústup i Chucka Norrise.

ringo 8.7.2008 1:53

Ac si Vas vazim,

musim konstatovat, ze jste naprosto vedle. Skutecne, co je hezkeho na spinavcich, valejicich se na ulici, chlastajicich a obtezujicich kolemjdouci?

Kvetla 8.7.2008 1:52

Má-li mít Váš článek smysl,měl by nabízet konkrétní řešení problémů s těmito spoluobčany,

Šel jsem v sobotu,procházkou,kolem třetí odpoledne, vycházkově oblečen,ukázat vnoučatům Orloj.Procházeli jsme kolem Městské knihovny ke Staroměstskému náměstí,tedy téměř před vchodem na Magistrát. Děcka se znrzlinou,já si zapálil.Párek viditelně ošuntělých  vstal ze schodů knihovny, vyšel proti nám a požadoval nějaké "zbytečné" drobné,další obdobní seděli na soklu knihovny.I když jsem nereagoval slovem,ani pohledem a chtěl se jim obloukem  i s dětmi vyhnout,tak nás poplivali za doprovodu slov zde cenzurovatelných. Museli jsme se rozběhnout na druhý chodník,zmrzliny skončily na silnici.Počkám si tedy,co budete psát,až získáte osobně podobnou zkušenost. Navrhuji Vám,abyste napsal,jak prospěšný byl,za našich předků, zákon o domovských obcích a přikázaném místu pobytu.Třeba by to mohlo být pro nás i pro Vás poučné.;-€;-€;-€

nik 8.7.2008 7:34

Re: Má-li mít Váš článek smysl,měl by nabízet konkrétní řešení problémů s těmito spoluobčany,

Vaše zkušenoost je jistě tragická, nicméně žádné podobné potíže se nevyřeší přijímáním dalších a dalších vyhlášek utužujících sankce oproti nefungujícím vyhláškám předchozím, nýbrž pouze zvednutím zadele ze židle a důslednou kontrolou dodržování mimimalistických zákonů. Současně přijímané další a další vyhlášky pouze zvyšují buzerabilnost obyčejných slušných lidí, kteří jsou nakonec jako jediní postihováni pokutami od MP ve snaze o naplnění prázdných městských pokladnic.

IvaA 8.7.2008 15:26

Re: Má-li mít Váš článek smysl,měl by nabízet konkrétní řešení problémů s těmito spoluobčany,

Takže Vy jste znečistil Prahu a ještě se k tomu drze přiznáváte. Běžte raději zaplatit dobrovolně, třeba Vám sleví...

Kvetla 8.7.2008 20:43

Re: Re: Má-li mít Váš článek ...Netřeba lamentovat,

zmrzliny jistě roztály a spláchl je déšť,o kornouty se pak postaralo ,v Praze tak hojné ,zpěvné ptactvo (či snad jsou to ,nedejbože,holubi?).:-)

ringo 8.7.2008 1:50

Ac si Vas vazim,

JW 8.7.2008 1:31

Běžné kecy

Opět jeden článek běžných keců a slovního cvičení do ideálů zhleděného intelektuála, který e s běžným životem setkává pouze pohledem z okna své pracovny. Drahý pane, zajímalo by určitě každého čtenáře NP, jak daleko bydlíte od nějaké party "nepřizpůsobivých" a jinak se živících a žijících, abych nebyl nařčen z rasizmu. Zkuste je mít půl roku v domě a takovouhle blbost určitě nenapíšete. 

patpong 8.7.2008 0:47

řekl bych, že jste poněkud přecitlivělý...

... možná až hysterický, pane Hvížďalo. Váš článek je hezkou exhibicí vaší intelektuálské duše, jinak je bohužel celkem o ničem... 

kocour 8.7.2008 0:56

Re: řekl bych, že jste poněkud přecitlivělý...

Neřekl bych. Stane-li se Blažek primátorem, bude to průser nebetyčných rozměrů. Ten člověk má policajtské myšlení a nemá daleko k fašismu. Ten chlap je sice v ODS, ale nemá s ní nic společného, naopak. Jen to ještě neví.

AndyO 8.7.2008 1:18

Re: Re: řekl bych, že jste poněkud přecitlivělý...

mohu jen opakovat- inflace přirovnávání k fašismu, nacistům, zmínky o koncentrácích - tuhle čumilovštinu si s panem Hvížďalou provozujte někde v soukromí- můžete se přitom obléci do pruhovaných mundůrů a hrát si na heftlinky.

68 8.7.2008 3:36

Re: Re: řekl bych, že jste poněkud přecitlivělý...

Myslíte tedy, že v takovém případě (policajtsky myslící Blažek, který to ještě neví) bude Hvíždala a ostatní havloidní elementy opravdu ohrožen? Na svobodě?  Praha zfašizuje? Ubude nám diverzity? Stane se to tady fádní? Žádné vzrušení na ulici?...

EW 8.7.2008 8:28

Re: Re: Re: řekl bych, že jste poněkud přecitlivělý...

Ubytek diverzity by mi nevadil ani v nejmensim. Mne spis desi, kdyz ji pribyva, protoze uz jsem videla, jak to v tech jeste diverznejsich velkomestech chodi.

abc 8.7.2008 6:19

Při "privatizaci" MF až tak citlivý nebyl

Vždyť šlo jen o peníze.

JK 8.7.2008 0:37

Čistota ulic

Byla jsem na dovolené v Turecku. Turci hodně kouří, kouří všude, ale na ulici jsem nedopalek neviděla. Ani vyplivnuté žvýkačky. Byl začátek sezóny. Předpokládám, že teď už je to tam samý vajgl a vyflusnutá žvýkačka, protože turisti tak slušní nebudou.

BERD 8.7.2008 8:12

Re: Čistota ulic

V Evrope by meli lide udelat to, co udelali Turci v Turecku zacatkem 20. stoleti.

AndyO 8.7.2008 0:21

co takhle sem dát odkaz na to vyjádření

ona móda používat zvěrstva nacismu proti každému, jehož řeči či činy se nám nelíbí je poněkud...sprostá.

Takže se omlouvám, ale váš článek bez podkladů mi připadá přinejmenším nedůvěryhodný.