21.10.2019 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Novodobí šmejdi - obchodníci s deštěm

Redaktoři MF Dnes vyzkoušeli údajně zázračnou ortézu Flexigausse, která vyléčí zdevastovaný kolenní kloub pomocí nějakých magnetů, a to do měsíce. Cena 1200 Kč, úspěch zaručen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Č. Berka 7.8.2019 12:49

:-D

u rohlik.cz nedoostanete toastový chléb z Penamu, zato ale tenhle "zázračný" produkt: Osvěžte se živou vodou ze 70 milionů let starého pramene! Royal Water je unikátně čistá voda s antioxidačními vlastnostmi, která je přístupná pouze pro 0,002% populace světa. ..."Alkalická (živá, zásaditá) voda má vysoký potenciál čistit tělo od kyselého odpadu, čímž navrací buňkám mladost, energii a vyšší obranyschopnost. Alkalická voda aktivně odstraňuje z organismu volné radikály, proto se dá považovat za přírodní antioxidant.

Pitím alkalické vody pro profylaxi zastavíte okyselování organismu, normalizujete pH krve, udržíte si správné množství alkalických pufrů a pomůžete svému tělu odstranit nahromaděný několikaletý kyselý odpad. Znamená to omlazení tkání těla a vnitřních orgánů. Pozitivně ovlivňuje činnost srdce a trávení. Voda má nízký obsah sodíku, je vhodná i pro lidi se sodíkovou dieta a lidi trpící ledvinovými nebo srdečně-cévními problémy."