4.10.2022 | Svátek má František


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Matousek 9.1.2011 10:27

Uz to vidím

jak na dovolení pujdu se zenou na veceri do restaurace a deti nechám sedet v aute, protoze to bude po 18. hodine a protoze tam tocí pivo.

Jestli se neco podbného v Cesku prosadí, je to dukaz, ze Cestí politici jsou jeste vetsí kreténi, nez si lze predstavit.

M. Prokop 8.1.2011 18:34

Re: A co tak sportovní aktivity?

O tom je otoman.

M. Prokop 8.1.2011 18:34

Re: ZAKÁZANÉ OVOCE

Ale nalil, v Praze a okolí zcela běžně.

P. Hofman 8.1.2011 18:07

ZAKÁZANÉ OVOCE

S autorem bych souhlasil a to ještě z jednoho důvodu.

Pamatuji si, že nejvíc, co jsme chtěli když nám bylo ranných "náct", bylo chovat se jako dospělí. K tomu vedla cesta i přes hospodu. Jít tehdá do hospody bylo však takřka nemožné a žádný hospodský by nám nenalil. A tak naši dospělí kamarádi nám kupovali ten nejlevnější chlast v Potravinách či Drogérii (víno značky Portáš) a tajně jsme vstupovali do světa dospělých, v lesních skrýších či v prádelně baráku. A většině z nás, když jsme dosáhli dospělosti, čili věku 18-ti let, se hospoda stala vysněným rájem. A bylo jedno, jestli někdo do té doby dělal sport, kulturu či cokoli jiného.

A z toho bych měl dnes největší strach - ono zakázané ovoce.

S. Maršálek 8.1.2011 17:37

A co tak sportovní aktivity?

Bohužel, je to asi o penězích!

M. Trhlík 8.1.2011 13:43

Nevyhánějte nezletilé na ulici.

Pane Míco,článek možná zajímavý,ale zasazen do doby po roce 1989.Pokud se zeptáte svých rodičů,případně starých rodičů,tak Vám jistě prozradí,že kdysi poměrně daleko dříve,se pořádaly odpolední čaje,které začínaly v 16 hodin a končily 21 hodin.Alkoholické nápoje se nesměly podávat.Nebudu rozvádět že tehdejší produkce byla  značně odlišná od dnešní.Tento problém by se jistě dal nahradit hudbou,odpovídající dnešním trendům.Potíž je v tom,že po roce 1989,začaly diskotéky provozovat svou činnost často až hodně po 22 hodině a končilo se před ránem. Nevím,jak otcové svých ratolestí přivítali tuto produkci,kde je vstup povolen ve věku,kdy je rozhodně přijatelnější aby byli doma.Problém nalévání alkoholu se také neřeší,snad jen nárazově.A výsledkem jsou problémy,které se sice někdo snaží řešit,ale s minimálními výsledky.Nebylo by lepší najít jiné řešení,ve formě dřívějších začátků? T o není snaha vracet se do doby,  kdy se omezoval pohyb,ale jen pokus nevyhánět nezletilé na ulici.

V. Husák 8.1.2011 12:37

Omlouvám se, ale

... V televizi probíhali debaty politiků ...

... V televizi probíhaly debaty politiků ... je správně