Diskuse
SPOLEČNOST: Neměříme stejným metrem
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Pořád čekám odpověď na otázku "existovali slušní
nacisté?" Existovali slušní nacističtí funkcionáři?
Podotýkám, že slušný komunistický funkcionář NEMOHL ve Stalinové SSSR existovat, protože byl vždy ye své pozice členem "zvláštní trojky" která odsuzovala lidi do koncentráku, nebo k smrti. Předsedou "trojky" byl místní náčelník NKVD a dalšími dvěma členy prokurátor a šéf KSSS na příslušné úrovni.
I N. S. Chruščov tak, jako předseda moskevské KSSS, podepsal jako člen "trojky" stovky rozsudků smrti. Stalin prostě nepřipustil, aby kariéru dělal někdo, kdo se nepodílel na zločinech jeho režimu. Toto pro Hitlera neplatilo.
Strach má velké oči. V tom to je. Ale smát se věřícím není
úplně správná metoda mírového siužití. Ať si každý věří čemu chce, ale neotravuje s tím. Včetně křesťanů... Dzp.
Re: správná metoda mírového siužití
Ale muslimové denně dokazují, že s nimi se "soužít" nedá. Kromě toho, Evropa je moje (naše) země a já v ní soužívat s muslimáky nechci ! Nejsou tu doma, jsou pouze vetřelci !
Když si člen rodiny přitáhne hosty, kteří dělají bordel a vadí, tak je vykopu i s členem rodiny. Muslimáky musíime vykopat i s multikulťaky. A nebo ......, když nepůjdou dobrovolně.
Jo, asi tak. Jenže změny postoje
evropských kolaborujících levých multikulti "politiků" k islamismu se nejspíš nedočkáme, to se dřív dočkáme rehabilitace toho fírera, beztak velkého kámoše muslimáků. Židé už z Evropy zase utíkají, Evropaje už zase před velkým prů§erem.
Výborné pane Kremlíku, skutečně výstižné!
Kéž by to těm našim pomatencům konečně otevřelo oči.
Re: Dobře jste to napsal.
Velice dobře. Hned jsem si to uložil. Bude se to hodit.
J. Šimek 066
Re: Dobrá paralela.
Neúspěšný amatérský politický kandidát bude náhle psát články o politice, tak takovejch mistrů světa je všude plno.
Výše uvedený článek je pochopitelně pouhá mystifikace....
Zatím. Co není, může být....a spíš to vypadá, že brzy bude.
Re: Výše uvedený článek je pochopitelně pouhá mystifikace....
Souhlas, bohužel!
J. Šimek 066
Furt je to na polobotky, tak hup na politický blábol.
Co taky čekat od amatérského klimatologa a neúspěšného amatérského politického kandidáta.
Čekal jsem články s výčtem praktických výsledků práce předsedy europoslance Macha a ono není o čem psát. Kromě vystrčeného zadku nedělá nic, o čem by se psát dalo. Ale všichni SSO jsou pořád strašně chytří, jak ti ostatní to dělají blbě, neefektivně a draho.
I. Lyčka
Re: Furt je to na polobotky, tak hup na politický blábol.
Takže se těším na váš článek. Jistě bude podnětný.
Mírumilovný
nacista, komunista, islamista. A je pravda i to, že byli kdysi i mírumilovní křesťaně.
P. Dvořák
S nacisty bych si hlavu nedělal.
Ti "umírnění muslimové" je brzy spláchnou, jak uklízečka pochcané schody.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz