Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Nekamenujte pedofily

Jedním z mediálních symbolů dnešní západní civilizace je problém sexuálního zneužívání dětí. Nejviditelnější jsou tyto projevy v křesťanských církvích (zatímco v prostředí jiných náboženství - například v islámských komunitách západních zemí - se zdaleka tolik nevyskytují.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
EB

Jen pro úplnost bych k úvodu článku doporučila autorovi, aby si prostudoval v souvislosti s islámem termín "bačabazi". Až příště bude srovnávat četnost jstých událostí v jednotlivých církvích.....

0 0
možnosti
VK

"Pedofobie" - tento termín je z lingvistického hlediska úplný nesmysl, to vymyslel nějaký úchyl! Mělo by to být člověk, který má chorobný strach z dětí, a ne ten, kdo má odpor k pedofilům!

Jinak, pro mě je pedofil - pokud se projevuje navenek, zakládá spolky a zviditelňuje se psaním článků na Psu - stejně odpudivý úchyl, jako koprofil, nekrofil nebo kanibal.

Když se ale snaží svůj handicap udržet na uzdě tak, aby nikomu neubližoval, a třeba píše pro děti hezké knížky, jako třeba Lewis Carroll, tak proti takovému pedofilovi nic nemám...

0 0
možnosti
JD

J15a55n 23D40a32v85i24d

2. 9. 2021 18:06

Rozdíl mezi pedofilem a učitelem, pedofil má rád děti. A farář? Joj, záleží to na ministrantovi či na biřmovanci.

0 0
možnosti
LS

"Nekamenujte pedofily". Jsem pro, pokud svoji jinakost neprojevují přímo na dětech.

0 0
možnosti
JJ

J74u32r17a 95J69u77r48a37x

2. 9. 2021 14:41

Jenže jejich jinakost se, projeví-li se, projevuje právě jedině na dětech.

0 0
možnosti
VK

V40. 83K52u32h72a78j

2. 9. 2021 12:32

Už při čtení článku jsem si říkal, jaké asi budou reakce. No, očekávatelné, očekávatelné...;-D Pane autore, vybral jste si jedno z nejožehavějších témat doby. Víte, opravdové problémy s homosexualitou začaly v době, kdy sjezd amerických psychiatrů (údajně o jediný hlas!) stanovil, že homosexualita je stejná norma, jako heterosexualita. Oni to asi mysleli dobře, ukončit stigmatizování a pronásledování homosexuálů, ale tím rozhodnutím, které pokrokově přejali i psychiatři ostatní, tedy i naši, zároveň z láhve vypustili takového džina, kterého už nikdo zpět nestrčí. Protože v tuhle chvíli je samozřejmě otázka manželství a adopce dětí u homosexuálů stejně legitimní jako u heterosexuálů. Takže se nedivte, že pedofilové, kteří si za svou sexuální preferenci můžou stejně jako homosexuálové, se snaží tu svojí taky nějak obhájit. Jsem teď v pokušení napsat tak jako vy, že pedofil nejsem, ale asi by to bylo zbytečné.

0 0
možnosti
JJ

J42u31r90a 83J14u85r62a37x

2. 9. 2021 14:43

Ano.

A což zoofilové? Taky za to nemůžou ...

0 0
možnosti
PK

P91e79t62r 96K53u98b97á18č

2. 9. 2021 12:32

Poznámka č. 1. Boy Scouts of America - čelí žalobám za zneužívání dětí (žaloby jsou v Americký národní sport) a též vyhlásila bankrot. Ale tyto dvě věci zdaleka nesouvisí tak jak uvádí mylný článek z autorova odkazu. BSA totiž v rámci "pokroku" začala před několika lety přijímat i děvčata a proto všichni nábožensky orientovaní rodiče své chlapce z této organizace demonstrativně odhlásili - což byly desítky procent jejího členstva a to byl zásadní impuls, který vedl ke ztrátovosti a krachu.

Poznámka č. 2. má právo shromažďovací nějaké hranice ? Snesli bychom třeba sdružení daňových podvodníků nebo sdružení kapesních zlodějů ?

0 0
možnosti
TB

Nu, pokud by šlo například o Anonymní zloděje či Anonymní podvodníky (kteří by měli za cíl povzbuzovat se vzájemně s bojem s kleptománickými choutkami, a selhání by hlásili na PČR, proč ne? 

0 0
možnosti
JD

J16a85n 10D47a43v91i71d

2. 9. 2021 12:23

Jedna vlaštovka prý jaro nedělá. Jo, tu vlaštovku mají v dětském domově v Tachově, prý "der Stellvertreter" direktora pojímal nezletilé hošíky, coby bezprizorní svěřence v ústavu. Nu, nastává nová doba, i prorok Mohammed pojímal devítiletou Ajšu, aniž by uplatnil kamenování dle šaríi. Znamenitý je i klér, s jejich celibátem, krapánek to i preláti s pederastií katechumenů tutlají, byť androgen testosteron lomcuje gonádami pod jejich kutnou (u musulmanů pod džubou).

0 0
možnosti
ŠH

Autore, ??? !

Jděte se vycpat, nikdo nikoho nekamenuje!

0 0
možnosti
TB

Jen upozornění na překlep, přehodil jste si omylem první písmeno jména a příjmení.

0 0
možnosti
ŚS

To má být "pokusný balonek"? Naprosto stejnými články kdysi začínali homosexuálové a dnes se vede debata, zda mají právo na slovo manželství a adopci dětí.

0 0
možnosti
JP

Z toho, co jsem vyčetl v tisku, nejspíš církve nebudou nijak zvlášť procentuálně zatíženější pedofily, než jakékoli povolání, pracující s dětmi, ale v rámci tvrdého boje, který donedávna levičáci vedli zejména s katolictvím, to prostě bylo pro "novináře" podstatně šťavnatější, než zjistit totéž u n učitelů a učitelek (u těch už vůbec, i když jsou jejich tresty s těmi mužskými nesrovnatelně nižší).

0 0
možnosti
MV

Mýlíte se. Církve byly od jakživa "útočištěm" pro jinak orientované, což by bylo pozitivní. Bohužel je tato pomoc bližním v nouzi zakalena úpornou snahou to samé navenk potírat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz