Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Na ruském kole

Jako malý kluk jsem na pouti pozvracel ruské kolo. Nebyl to protest proti tehdy čerstvé sovětské okupaci ani proti začínající normalizaci, jen pouhá žaludeční slabost. Leč s odstupem se vtírá provokativní myšlenka.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

P57e61t85e 88B10r58i37c79h

10. 3. 2022 17:54

Spojené státy neuvalí sankce na uran z Ruska. Důvodem je skutečnost, že jsou na něj navázané americké jaderné elektrárny, jejichž veškerá potřeba je kryta z dovozu.

McDonald's uzavřel všech svých 850 restaurací v Rusku, přes 60 tisíc zaměstnanců ale nechává s plnou mzdou doma. To nezní jako nevratný odchod...

Srabi!! Bojí se Putina!!

To my jsme jinší pašáci!! Úspěšně se zbavíme posledních hospodářských, kulturních, sportovních, vědeckých, prostě všech kontaktů!! Ať si to Putin nacpe do trenýrek!!

Ratlík štěká na medvěda. A co na to medvěd? Zeptá se, ratlíku, pelicháš? A utře ...

0 0
možnosti
MV

Dostanou dle smlouvy 3 platy a konec radosti soudruhu.

0 0
možnosti
MV

Vás autore fakt nenapadlo, že to přejmenování zmrzliny může mít i jiné důvody, třeba obchodní?

0 0
možnosti
VP

Autor by si měl dát pozor. Brzy i on bude zakázán. Píše nemlich stejně jako dezinformátoři a to už cenzura nepustí. Ruský troll už je dnes každý, kdo jen řekne ruské slovo nebo se zjistí, že byl v Rusku. Bolševici okamžitě diskriminovali každého, kdo měl příbuzné v zahraničí nebo si s někým dopisoval. Dnešní věrní napodobovači bolševismu k tomu musí nutně dojít také.

0 0
možnosti
PD

Lžete jako Rusák.

0 0
možnosti
TN

Je třeba rozlišovat Rusy od rusáků. Ti obyčejní Rusové, ruský jazyk ani ruská zmrzlina za nic nemůžou. Ale rusáky je třeba stírat jak to jen jde, i když budeme muset jezdit do práce na kole.

0 0
možnosti
OK

Oni mají už po celá staletí takové podivné politiky a vládce.

0 0
možnosti
MS

Zoufalci dělají zoufalé věci a přejmenují zmrzlinu, která s ruskem nemá společného zhola nic.

0 0
možnosti
PA

P72e56t62r 12A34d34á58m51e71k

10. 3. 2022 11:27

Po osmašedesátem jsem už ruská vejce neviděl. Prodávala se Henry vejce.

0 0
možnosti
JJ

J35u19r42a 71J34u48r10a52x

10. 3. 2022 13:37

No jo, protože usmívající se české bestie - © Heydrich - razily slogan Jezte ruská vejce, vejce našich přátel. A zvlášť zavilí kontrarevolucionáři říkali místo ruská sovětská.

Strana a vláda musely reagovat!

0 0
možnosti
BB

Obří kolo ve Vídni postavil anglický inženýr Walter Basset Basset, stavba byla zahájena v listopadu 1896 a 3. července 1897 bylo kolo po zkušebním provozu otevřeno pro veřejnost. Ve své době nebylo žádným unikátem. Podobná kola byla na konci 19. století velice populární a Basset je vybudoval i v Chicagu, Londýně, Blackpoolu a Paříži. Vídeňské se ale jako jediné z nich zachovalo. Ovšem žádné tehdy nevzniklo v Rusku, takže ruské kolo je oxymóron.

0 0
možnosti
VP

Autor by měl dostat vyznamenání zlatým křížem za statečnost, když pozvracel ruské kolo. Ale zase nevím, jestli by ideová komise zpochybnila, když se prokázal jako nedostatečně ideově vyspělý, když do toho kola vstoupil. Správně by měl na něj plivat ale nelézt do něj.

0 0
možnosti
Foto

Já bych přejmenoval i obtížný hmyz zvaný "rus" na "ukrajinec". ;-)

0 0
možnosti
OK

Tak mě tak napadlo, proč ti naši předkové ten vlezlý hmyz pojmenovali „rusy“ a „šváby„.

0 0
možnosti
JN

Domnívám se, že z toho proukrajinskeho nadšení společnost brzy vystřízliví. Bude k tomu hodně důvodů přímo souvisejících s živobytím.

0 0
možnosti
FN

Nic nového. Když Japonsko napadlo USA útokem na havajský Pearl Harbor, vykáceli rozhořčení vlastenci v San Francisku alej sakur a japonský jelen v zoologické zahradě ušel smrti jen tím že pohotový ošetřovatel změnil tabulku na asijského jelena.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz