3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: My, normální lidé?

Mnohokrát čtu na internetu, dokonce i v denním tisku, že tam či onde byl zatčen (zadržen) řidič čehokoli, jemuž příslušné orgány naměřily nějakou dávku omamných látek, tedy drog.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 15.1.2019 20:44

Re: Drogy jsou svinstvo, které ničí možnost člověka

Ano, máte pravsu. Ty hlouposti co říkáte vy je nutno neříkat.

Mimochodem, kompozitivní teorie není moje, ale nositelů nobelovek, je kompletně k mání. Jen ji nastudovat. MNě to trvalo 20 let. Vy jste jistě inteligentnější, soudě podle vaší sebejistoty, tak za 5 let máte hotovo. Pak to ještě však pochopit. To je nejdůležitější... Dzp.

P. Grigar 15.1.2019 18:09

Re: Jste mile naivní. Drogy se "vaří" i na vesnicích, odběratelů

.. velmi přesný postřeh. Denně chodím na vycházky se psem do terénu, mimo to vyjížďky na kole. Po nějaké době jsem si všimnul nenápadných cestiček, vedoucích přes osetá pole k osamělým remízkům, příhradovým stožárům vysokonapěťových vedení. Srnky? Ne, pěstitelé kytek Cannabis sativa. Potom už stačilo zaujmout pozici, čekat až půjde zahradník zalévat v horkých suchých dnech. Nestačil jsem se divit, mezi kým to na venkově žiju.

Š. Hašek 15.1.2019 17:18

Re: Nikoliv. Jsem pro legalizaci VŠECH drog. Zlevnily by

Mám stejný názor.

Ale doplním - v konečné fázi bych je nechal bez léčení důsledků jejich přístupu k životu. Kdo chce kam, pomozme ......

Otec mi říkal, jak je hloupé jet na Karlštejn bez pláštěnky, při zmoknutí. Možná by tedy pomohly i názorné příklady "užívačů si života", v tom terminálním stadiu.

J. Schwarz 15.1.2019 11:56

Re: Drogy jsou svinstvo, které ničí možnost člověka

To je trefné... jako drogy fungují dotace, sociální dávky, mediální sláva i některé běžné léky.

R. Langer 15.1.2019 10:54

Re: Drogy jsou svinstvo, které ničí možnost člověka

Droga je kde co. Pro vás je to třeba ta vaše prapodivná teorie. Bez ní byste ani nevěděl co vlastně máte říkat... :-P

R. Langer 15.1.2019 10:52

Re: Nikoliv. Jsem pro legalizaci VŠECH drog. Zlevnily by

Ano, mám zcela stejný názor. A těžce závislým bych drogy dával na lékařský předpis i zdarma, jakoukoliv dávku by si přáli... ;-)

P. Lenc 15.1.2019 10:37

Re:

Bohužel...

J. Chaloupka 15.1.2019 10:36

Nikoliv. Jsem pro legalizaci VŠECH drog. Zlevnily by

tak, že v Afganistanu by se nevyplatilo pěstovat mák a skončila by velmi rychle tahle válka, protože by Taliban neměl za co nakupovat zbraně. A možná i jinde. Třeba v Jižní Americe.

K. Janyška 15.1.2019 9:04

Drogy jsou svinstvo, které ničí možnost člověka

žít v realitě, tedy prosperovat. Nenávidím je, protože generují slabochy, kteří si jimi pomáhají k pohrdání ostatními a k blízkému konci vlastního života...Dzp.

R. Langer 15.1.2019 8:29

Re: Norma vykročila mimo nás

Myslíte si, že legalizace drog nějak zhorší současný stav?

K. Salajka 15.1.2019 7:50

Norma vykročila mimo nás

Taky jsem netušil. Když prý ale projdete z Václaváku na Staromák obdržíte asi deset nabídek. Musíte ale vypadat mladě nebo jako Pirát, nejlépe unavený Pirát. Sázkou na jistotu jsou barevní kluci, které policie monitoruje leč nestíhá - o tom reportáže na you tube. Až to na Vás přijde, stačí strčit hlavu do klubu či kavárny a zeptat se "máte matroš ?" napotřetí se chytáte.

Zkušenost z města u Brna 3 000 obyvatel - všichni znali místo za tratí, kde se scházeli konzumenti a ti to odněkud mají. Na jedné chatě se tam vařilo ale asi jen půl roku. Státní policie na to vlítla dřív, než se o tom dozvěděla obecní policie.

V říjnu Kanada liberalizovala trh způsobem, který musí vést k masovému šíření drog a odhaduje se, že legální zisky budou vyšší než u tabáku a alkoholu. Současně se podle článků na Psu otevírá Kanada imigraci v nebývalém rozsahu. Jestliže se na drogách dá takhle vydělat, přestávají být nezdravé. Řečeno s klasikem : "Neznám nemocné drogy." Pán Bůh opatruj nás, ale hlavně naše mladé.

R. Langer 15.1.2019 6:08

Re:

No, asi tak...

J. Vavrochová 15.1.2019 5:58

Jste mile naivní. Drogy se "vaří" i na vesnicích, odběratelů

je spousta. Člověk až žasne, kdo všechno v drogách "jede"; mám to z první ruky, jsem přísedící u okresního soudu, přesto mne vždy překvapí, když se takový případ soudí, kdo přijde svědčit jako kupující drogy od souzených. Je to smutné, ale je to tak.

J. Jurax 15.1.2019 1:31

Ehm ... nevite-li, kde se ve Vašem třítisícovém městečku dají sehnat drogy, zeptejte se svých pubertálních a starších dětí, případně vnoučat téhož věku. Budete-li mít jejich důvěru,, dost možná Vás překvapí ...