20.4.2021 | Svátek má Marcela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kotaz 19.1.2008 21:03

Re: Re: Zvuky ticha

Furt hledáte nějaký protivníky kerý je třeba vybombardovat atomovou municí - to vypadá jako na objednávku klvanji - prostě se chcete těm amerikánům ve vidině funkcí a peněz zavrtat do zadků stůj co stůj. Amerikáni žijou nad poměry pokud jde o spotřebu ropy - ale jenom nad poměry světového četníka. V té případné další válce se zníčí a propálí všechny zbývající ekonomicky disponibilní zasoby ropy. Vždycky po válce byly bezvýznamné příčiny války - prostě všechno bylo jinak a i za rakousko uherska bily mladí, kteří ve vidině karijerních postů v armádě a mocnářství šli do války rádi. Jenže to všecko šrapnely vybili. Nedostatek čehokoliv je naprosto relativní - hledejte mírová řešení - dovedové.

Pišta 19.1.2008 20:57

Re: Re: Není dobré zapomenout

Jakých tři sta tisíc? V osmašedesátém jich sem vtrhlo šest set tisíc. Němců v třicátém devátém bylo je tři sta padesát  tisíc.

No ..... hmm 19.1.2008 20:56

Vážený pane,

nehleďte na zde zveřejněné příspěvky zapšklých bolševíků. Občas, když mně vyjde čas navštívím psí podrbání a zjišťuji, že se to zde hemží názory těch lidí, kteří asi z dlouhé chvíle a z pozice zapšklých bolševíků si zde  ulevují.  Mladí, pracovití a myslící lidé  se zde  ani  neohřejí, nemají na to čas a chuť. Zdravím do Arizony, nebojte se. Snad už jsme jiní. Na dlouho už mám zase pokoj od čtení takových blábolů, co jsou dnes tady. Nemám na to čas ani žaludek.

Pišta 19.1.2008 20:50

Re: ve druhé válce

Až na to že celá Rudá armáda se ještě plácala někde u Berlína a Američani byli už v Plzni.A Nebýt bolševického kreténa Smrkovského, mohla být  Praha osvobozena o tři dny dříve. Stačilo požádat Američany o pomoc proti nacistickému vraždění. Což komunista Smrkovský z pochopitelných důvodů, nemohl přenést přes srdce.

kotaz 19.1.2008 20:48

Re: Omyl!

ano je to problém ale ještě to nehovoří pro americký radar, hledejme řešení ke smíru s ruskem - to je přeci křesťanská země.

kotaz 19.1.2008 20:46

voni sou možná nato

ale nás se na to nikdo neptal, když potřebovali amíci bombardovat kvůli přátelství s němci, bělehrad, tak nás jaksi všechny vzali do nato. Až mě budou vylučovat, budu si ksakru připadat jako by mě vyhazovali z pijonýra. Možná že pro vás jestli jste mladej a přežijete je to nato celkem perspektivní zadek, nu uvidíme. Někdo sté vaší nato smečky mě tady nabádal abych nezevšobecňoval - no tak tedy ani vy nemluvte za všechny, při té české demokraciji kdy chodí málo lidí k volbám a vláda se ustavuje korupcí.

kotaz 19.1.2008 20:39

Re: rád čtu rosa hedvíčka

voni prostě hedviček nic nepamatujou co se tady opravdu dělo a tím nemůžou ani do ničeho kecat poněvadž nevědi ty souvislosti a tedy vo co go. To je jako kdyby chyběli ve škole na jiříka z poděbrad a pak se jich na to někdo optal a voni potom museli kecat o tom že to byl dobrej král ale karel 4, že byl lepší a založil karlštejn..atd. Prostě je to moc hezký že sou teď svobodnej ale z našeho hlediska budou halt furt trochu mimo mísu.

Richard III. 19.1.2008 20:34

Omyl!

Toaletní papír s malým půlměsíčkem nebude. Budeme se - jako všichni muslimové - utírat prstem namočeným ve vodě.

kotaz 19.1.2008 20:30

vypůjčím si myšlénku svého kamaráda

je třeba bedlivě sledovat naše spoluobčany tmavší pleti v chomutově a okolí. Na tom radaru bude asi hodně mědi a jiných barevných kovů. Jakmile uslyšíte jak si tam někdo brousí nože na ořezávání izolace z kabelů - ihned nahlásit!

Kolombo 19.1.2008 20:24

Re: "Stačilo deset tisíc Mašínů..."

Noa? Topřecenevadí!:-D

kotaz 19.1.2008 20:19

voni hloupej arogant

já nikdy nebyl u ničeho a po 68 roce mě sebrali pas nemoh sem nikam, má schovanej takovej papír jako ho ukazoval havel v televizi - že není v zájmu republiky abych měl cestovní doklad. Jenže já jsem spokojenej domácí člověk a kvůli tomu jsem na presidenta ani neavancoval.

kotaz 19.1.2008 20:15

chováte se k míru nezodpovědně

jako malý děti. Když budete po smrti, je vám ta demokracie k ničemu. Po válce byli lidé všude na světě ochotni zříci se té vaší svobody za to, když bude mír. To také velmoci společně splnily. To byla ta studená válka. Fungovalo to desítky let ale přežilo se to, nikdo to tady neschodil tím vaším chrastěním klíči - jen mladí lidé jako vždy si ihned našli nový zadek - perpektivnější než ten předchozí. Za hitlera se všichni mladí dali k hitlerovi, za koímunistů ke komunistům, za američanů k američanům - jak prosté.

kotaz 19.1.2008 20:08

rok 42 Stalingrad

rok 44 vylodění spojenců. To už byla Rudá Armáda kde? Válka na kontinentu byla rozhodnuta. Vylodění mělo ten smysl, aby se náhodou Rudá armáda nezastavila až o Arlantik. Stalin byl tyran ale vojevůdce, nikdy to neměl v úmyslu. Kromě toho byli američani a rusové spojenci. Byla dohoda, že Rudá armáda pomůže američanům v jejich válce proti japonsku v mandžusku. Proto zde rudá armáda pobyla jen snad 2 měsíce, naložila se na vagona a byli pryč. Kdyby zde byl společný rusko americký radar, neřeknu ani popel, vy nádivové!

arogant 19.1.2008 20:03

Re: stačilo by mě

Oni raděj na Picundu, co kotaz. Jako dříve za odměnu. Neposílal vás tam důvěrník ROH prof. Hořejší?

kotaz 19.1.2008 20:01

on myslí Reinharda Heydricha

takto zastupujícího říského protektora protektorátu bohmen und mahren osobního zmocněnce vudcova. Protektorem byl Neurath - ten byl nemocný starý pán - šlechtic. Za heydrichiádu ovšem Heydrich nemohl, že - poněvadž byl po smrti. To řídil Frank - sudeťák takto knihkupec z Karlových Varů. Toho tady taky potom za to v Praze po válce na Pankráci veřejně pověsili, že. Je to velmi poučné i pro dnešní válečné štváče.

arogant 19.1.2008 19:59

Re: Re: Pane Kotazi,

Vy asi moc neznáte historii. Vy opravdu nevíte jak krátce trvala Ardenská ofenzíva.Hitler by vám poděkoval, kdyby mu pomohla na půl roku. Měl byste se trošku víc dovzdělat místo internetového blábolení.

arogant 19.1.2008 19:55

Re: já přeci nejsem žádný komunista

Ale vyhráli kotaz.Svobodu,prosperitu a demokracii.Na zlost všem kotazům.

kotaz 19.1.2008 19:52

Re: Bláznivej Havel

taky sliboval že neprodá karlštejn, ale zapoměl říci, že prodá celou republiku.

arogant 19.1.2008 19:48

Re: no a pak jsou tam ještě číňani, chudáci

Nepochybuji o tom že typ jako vy by jim rád sloužil. Chamrad jsou především nepřátelé demokracie, kteří naní ale vydatně parazitují.Nevěděj o tom nic ,kotaz.

kotaz 19.1.2008 19:46

já přeci nejsem žádný komunista

a vy jste nic nevyhráli, jen opakujete staré chyby a blbnete na kvadrát.

kotaz 19.1.2008 19:42

pletete si dojmy a pojmy

věc se má tak, že západ vyzbrojil hitlera na útok proti sovětskému svazu, prakticky s těhže příčin tj. za dobytí ropných zásob tehdy přikaspických. Tam jako poslední obraná linije byl ten Stalingrad a Volha. r.42 To ještě žádná druhá fronta nebyla. Rosevelt čekal, až evropské národy dostatečně vykrvácí, aby se přidal na stranu vítěze. Situace je naprosto stejná. Západ zde buduje logistiku. Války se nakonec vyhrávají konvenčními zbraněmi. Vojáci jaderné údery mohou přežít. Civilisté nikoliv. Tak jsou rozdané karty. Za druhé války nakonec došel Hitlerovi benzín. On naftu neměl, jeho tanky po zásahu vybuchovali, byly na benzín. atd. atd. scénář se opakuje. Jste prostě váleční štváči.

arogant 19.1.2008 19:38

Re: stály proti sobě velká vojenská uskupení,

Ale konalo. Vy si myslíte že se něco jako SSSR a tzv.tábor míru a socialismu zhroutí jen tak? To Němci to také zabalili po domluvě. Do dnes se nedostali na bývalé geopolitické pozice. I SSSR se rozpadl.což podle Putina byla katastrofa dvacátého století. Jen si to přiznejte.To že vás nepověsili na lucernu neznamená ještě že jste neprohráli. Jen si žvantě dál, my vám to velkoryse dovolíme.

kotaz 19.1.2008 19:32

stačilo by mě

když by se američani ani nechystali sem k nám

VladaPing 19.1.2008 19:32

Za mého života to už bude třetí, tentokráte americká okupace.

"Myš, která řvala?" nebo pouze vůl, který bučí ?

arogant 19.1.2008 19:30

Re: Arogant

Pouštel jsem po světě žilou kotazům.

arogant 19.1.2008 19:30

Re: věděj co arogant?

Už to že Česko považujete za jakési, "pod Putinovím nosem", svědčí že jste poněkud dezorientován. Již jsme pár let mimo ruský nos. Nevšiml jste si? Vemte si ratolest a podobně jako užiteční idioti v osmdesátých letech to můžete imperialistům rozmluvit. Zkuste to stylem, fzdétése,nic se fám nestánééé!

kotaz 19.1.2008 19:28

Bilabín je mrtvej

podle Bhutovej, co je taky mrtvá. Ovšem jen v případě, pokud takovej člověk existoval, že Hedvíček? Vono u Vás v tej emerice není taky všecko zlato co se třpytí.

kotaz 19.1.2008 19:19

stály proti sobě velká vojenská uskupení,

žádné vítěství ameriky v studené válce se nekonalo, udělala se dohoda mezi reganem a gorbačovem, nakonec se rusové úplně v klidu stáhli, nasedli na vlak a byli pryč, jako při konci 2. války. Pak po 45 roce ti naší zlí komunisti dokázali držet rudou armádu pryč od republiky 23 let. Sameťáci dokázali držet americkou armádu necelých zatím 20 let, Když si odpustěj ty nenávistné výrazy, viděj, že se tady celkem nic nového neděje. Za mého života to už bude třetí, tentokráte americká okupace.

kotaz 19.1.2008 19:13

Arogant

a kde voni byly v tu dobu, kdy se ty věci seběhly co o nich tady tak hezky mluvěj? Byli mladej a nebo dobře schovanej a nebo oboje?

kotaz 19.1.2008 19:11

no a pak jsou tam ještě číňani, chudáci

věřili by arogant, že někerej číňan třeba za to ani nemůže, že je čiňan? Prostě tatínek byl číňan a maminka byla číňanka..to je hrozná chamraď co?