22.4.2021 | Svátek má Evženie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jiřík 19.1.2008 22:13

Re: Re: rusé tady nejsou a ani se sem nechystají ...

tak takovou blbost jsem ale už dlouho neslyšel, tak Karlovy Vary podle Vás patří Rusů, to jste začal s tím slučováním dřív než Lukašenko ;-D.

kotaz 19.1.2008 22:10

Re: rusé tady nejsou a ani se sem nechystají ...

to je pravda ale jestli nám tihle rusové vybombardují prahu a brdy tak mi jim za to vybombardujeme karlovi vary. Takový američany tu taky můžeme potřebovat. Ale vojáky ať si nechají v americe.

Jiřík 19.1.2008 22:05

Re: Re: Re: Re: Re: mnoho slov pro nic

tak proč jim lezete do (Y)?

Leron 19.1.2008 22:03

ŠOKUJICI VIDEO

rychle nez to CENZOR  smaze

http://simoneq.myminicity.com/

!!!!!

Jiřík 19.1.2008 22:02

Re: Re: Re: inu rusům to bylo jedno

a propos pane kotazi - mám tomu rozumět, že i Vy nahlížíte, že se Rusové u nás chovali jako Turci v dobytých zemích?

Marie 19.1.2008 22:01

Re: Vážený pane,

pripojuji se pranim: neztracejte v Arizone cas uvahami o nedokonalostech ceske a i evropske politicke kultury. Ta je a zarucene bude jednoznacne odvisla od kulturniho predstihu, ktery nam vy a vasi spoluobcanne nabizi. U nas jsou moznosti cesty zpatky  vylouceny, stejne tak jakekoliv chimery o tretich cestach. Dekuji za vase nezistne usili a vytrvalost. Buh vam zehnej. S radosti jsem prijal zpravu, ze vetsina statu  jiz chysta odstranit trest smrti -  je to totiz jeden z neprijemnych argumentu levice.

StandaU 19.1.2008 22:01

rusé tady nejsou a ani se sem nechystají ...

pán asi spadl, právě ze  stromu, neboť jak jinak vysvětlit jeho hloupost. Rusové zde jsou a mají obrovské prostory v Praze, kam se vy jako Čech bez doprovodu Rusa nedostanete, nejsou to prostory s diplomatickým krytím, ale vláda RF, zde provozuje vlastní hotely kluby apod. Stačí se po Praze porozhlédnout.

Jiřík 19.1.2008 21:57

Re: Re: Re: inu rusům to bylo jedno

ale rozhodovali pane kotazi a vy to dobře víte, jistě to všechno neřídili Rusové z Moskvy, vždyť jich u nás na to bylo docela dost, myslím, že jednu dobu dokonce kolem 300000. Souhlasím ovšem s Vámi, že se mezi námi našly kreatury, které je asi přetrumfly; koneckonců těm Rusům se ale nedivím, oni se chovali přirozeně, rozhodovali jen o vykořisťování kolonie, kdežto naši mocipáni nás prodávali cizí mocnosti, všude jinde je na to prach a olovo. A co se týče Vaší poznámky o "tankování" Rusů v Moskvě, mně stačilo, jak nás tankovali v srpnu 1968, od té doby budu mít nadosmrti  z Rusů hrůzu!

kotaz 19.1.2008 21:54

Re: Re: Re: Re: mnoho slov pro nic

ruská vláda nebude chránit naše zájmy a to ani kdybychom byli v jejich bloku. Americká taky ne. To musíme udělat sami.

kotaz 19.1.2008 21:49

Re: Re: Re: Jediný stát, který dnes hrozí

rusé tady nejsou a ani se sem nechystají sraby jste vy co sem lákáte amíky

kotaz 19.1.2008 21:48

Rudá armáda

nás prostě osvobodila a němci nás chtěli vyhubit. Němci proti rusům a za zády s celou tehdy už německou evropu a s požadavkem na životní prostor a stím, že tady v praze si boháči poklepávali po prkenicích a říkali hitler nám prkenici nechá ale stalin by nám ji sebral. Mnozí z nich skončili v koncentráku, že. Tak byli rozdány karty. Ani hitler ani stalin nebyli žádní magoři a kdyby byli, měli kolem sebe štáby lidí - němci disponovali při útoku na východ potenciálem celé tehdy západní evropy. Nebylo to tak, že němci prohráli díky mrazu, blátu a početní přesile. Rusové prostě byli lepší, kruté peripetie byly na obou stranách. Interpretace prohrávajících němců je tendenční, když byli tak dobří, tak proč nevyhráli? Mnohem větší oběti na ruské straně jdou na vrub civilistů. Vojáci mají lepší šanci na přežití - nakonec je to pořad o tom samým, netrubte k válce a nebudeme se muset hadat o historii. Americká okupace naší republiky je prostě druhý mnichov a topolánek bude jen nový hácha.

pop 19.1.2008 21:45

Re: USA a SSSR

Chlape, dobře hovoříš. Zkušenost je nesdělitelná. Holt už nejsme nejmladší, a těm mlaďochům nic nevysvětlíš.

Jiřík 19.1.2008 21:41

Re: Re: Re: mnoho slov pro nic

ovšem podle Vás je ruská vláda schopna docela dobře chránit také naše zájmy, že ano?

Jiřík 19.1.2008 21:33

Re: Re: Jediný stát, který dnes hrozí

srab jste Vy pane, když neumíte nic jiného, než pořád lézt Rusům do zadnice(Y)

kotaz 19.1.2008 21:28

Re: Re: mnoho slov pro nic

ruská vláda zastupuje a chrání ruský lid, stejně jako naše vláda nás a americká vláda američany. To bych nekritizoval. Jen mír je společná celoplanetární záležitost.

Pišta 19.1.2008 21:25

Re: Re: Není dobré zapomenout

Ale žádný strach! To tady jen vyřvávají bolševičtí pohrobci. Vždyť těch gaunerů i blbců byly u nás dva miliony. Řvát a vyhrožovat, jim šlo vždycky dobře, S prací už to bylo slabší. Ze všeho nejlépe uměli závidět a nenávidět. A takové vlastnosti jsou konstantní neboli neměnné. (Jak říkal Jan Werich.)

kotaz 19.1.2008 21:23

Rusové na tom vydělali

a proto se stáhli - to přece dneska nejsou chidílidé, jsou to gazoví a ropní šejkové, možná nechtěj prodávat ropu za dolary - ropa za potištěný americký papírky co jdou do inflace, oni si vybírají a vy mladí mudrci jen šťouráte příliš malým hřebíkem příliš velkýho ruskýho medvěda. Možná že si vás platěji rusové aby lidem v republice mohli zdražit plyn - budou mít důvod - budeme kupovat ruský plyn zdaněný v usa.

kotaz 19.1.2008 21:19

Re: Re: inu rusům to bylo jedno

to tak nebylo našli se prostě tehdy mladí poturčenci horší turka, kteří bili plni nenávisti k těm dříve narozeným a ti se chytře schovávali za rusáky - to rusáky v moskvě ale vůbec netankovalo. Byli to stejně umanutý magoři jako vy s tím americkým radarem

Jiřík 19.1.2008 21:18

Re: mnoho slov pro nic

a teď kontrolní otázka pane Kotazi - ruská vláda se Vám líbí?

Pišta 19.1.2008 21:16

Re: pletete si dojmy a pojmy

Panebože vy jste vůl ! To snad ani není možné! Západ vyzbrojil Hitlera? Víte jaké měly ruské ponorky za druhé světové války motory? MAN a žádná licence prosím ,všechno originál. Víte kde Hitler zkoušel své tanky před válkou? Na Ukrajině, Víte podle čeho byly stavěny slavné ruské stíhačky? Hitler dodal Stalinovi deset prototypů stíhačky , která se nedostala do seriové výroby. Nějakým omylem ty ruské vypadaly jako jejich kopie. Víte jaké náboje používala KGB při zvěrstvech v Katyni ? Německé. A  mohl bych pokračovat do nekonečna. Stalin do doby než Hitler napadl i jeho, nejen že nehnul prstem , ale čile s ním i obchodoval. Na závěr perličku, Škodovka v Plzni pod nacistickou správou dodávala kanony do Ruska ještě v době letecké bitvy o Anglii. Když podle vás západ vyzbrojil Hitlera proti Rusku, jak to , že Rusko napadl až o tři roky později než  ten západ? Nějak vám vypadlo z paměti, že o Polsko se Stalin s Hitlerem bratrsky podělili a že Stalin zabral Litvu, Lotyšsko, Estonsko, část Finska, Severní Bukovinu a Besarábii.

kotaz 19.1.2008 21:16

Re: Jediný stát, který dnes hrozí

radar na jedno použití tak se odsud vystěhuj magore jako roshedvíček a pak můžeš za velkou louží poštěkávat jací jsme srabi.

Jiřík 19.1.2008 21:16

Re: inu rusům to bylo jedno

ale nemohlo, o všem zde rozhodovali Rusové, bez nich se naši komouši s odpuštěním ani neuprdli.

kotaz 19.1.2008 21:15

Re: Kotazi,

bylo to zcela určitě na kontinentu vím že tam byli, podrobnosti by se daly dohledat

Jiřík 19.1.2008 21:14

Jediný stát, který dnes hrozí

atomovým úderem je Rusko, už aby tu ten radar byl!

EW 19.1.2008 21:12

Re: Re: "Stačilo deset tisíc Mašínů..."

Vzhledem k tomu, ze jsme spadli po Jalte do ruske sfery vlivu, tak by nam nepomohlo ani deset milionu Masinu. (jeste to tak...). A veskere pokusy lidu se ze sovetskeho vlivu vymanit, at jiz v Nemecku, Madarsku nebo u nas, byly odsouzeny k zaniku. Proste - kazda velmoc mela svuj dvorek, nad kterym si praskala bicem, tak nevim, co tu resime.

kotaz 19.1.2008 21:11

inu rusům to bylo jedno

ale ti naši komunisti - poturčenec je horší turka, mohlo to být mnohem lepší.

Fafa 19.1.2008 21:10

Kotazi,

jenom pro moji informaci, kdy presne pomohla Ruda Armada v Mandzusku? Nebylo to nahodou az po Hirosime?

kotaz 19.1.2008 21:10

USA a SSSR

+ další si rozdělily demarkační linie. Také to dodrželi, manažerovat milionové armády vyžaduje disciplinu. Američani a rusové byli spojenci a myslím že dosud i jsou, jsem o tom přesvědčen, hraje se jen další kolo zbrojení, myš která řvala nejsem já, ale vy hloupí čeští revanšisti kolem klvani.

kotaz 19.1.2008 21:05

jen se perte drobečkové

a až se doperete mezi sebou tak my vám ukrademe co po vás zbyde

Karel 19.1.2008 21:04

Re: Re: Omyl!

Za těch 20let okupace se moc křesťansky neprojevili, nemyslíte?