30.9.2022 | Svátek má Jeroným, Ráchel


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Mluvme o islámu dříve, než bude pozdě

Když už se podařilo ombudsmance v rámci svého aktivismu definitivně zažehnout komplexní oheň vášní proti muslimům v jinak pokojné České republice, stojí za to si přečíst její prozatímní publikovanou zprávu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Zuckerová 14.11.2014 22:33

Tento článek je velmi zásadní

a nevím, proč nebyl zahrnut do emailově zasílané verze NP. Dle mého názoru bylo možné vyřadit nějaký méně důležitý (našel by se!). Zprávy o řádění IS budí  ty nejhorší obavy o budoucí osud celé civilizace. Měly by se s nimi povinně a podrobně seznamovat i děti na školách, aby se v nich "šátkovou aférou" nevzbuzoval dojem, že jde o něco podobného jako komunistické sekýrování žáků kvůli nošení riflí. To si totiž mnoho povrchně uvažujících lidí (včetně "svobodomyslné" A.Š.) pořád myslí a tento názor také šíří.

J. Ráž 15.11.2014 12:42

Re: Tento článek je velmi zásadní

Důvodem je strach lidí v administraci, aby si někdo nevyložil článek jako text brojící proti multikulturalismu a nežaloval na ně třeba ombudsmance. A strach, být označen jako xenofob, nebo jako odpůrce náboženské svobody nebo nedej Bůh jako nepřítel všeobjímajících lidských práv, ovládl společnost. A nejenom u nás!

V. Kain 15.11.2014 17:23

Re: Tento článek je velmi zásadní

Bohužel děti už dnes v některých školách musejí poslouchat přednášky o mírumilovnosti Islámu.Evropa je zachvácena muslimským morem a bojím se,že to nemine ani nás.Čím dál více je slyšet něco o solidárním přerozdělování.Bohužel i u nás je dost   Šabatových,Schwarzenbergů,Halíků a dalších kteří proti islámu vůbec nic nemají a nic nemají ani proti výstavbě mešit v naší zemi.