23.1.2022 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Mimikry

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mistr Jan Hus 7.10.2007 22:06

Re: Levice bez povšimnutí.

Mě připadají odpudiví dééémograté, já nic horšího nazažil a denně se o tom přesvědčuji. >-

Mistr Jan Hus 7.10.2007 22:05

Re: Milá paní Šustrová,

není to ODSS? ;-D

Mistr Jan Hus 7.10.2007 22:03

Nekádruj Petruško !!! Chátristko !

;-D

Pavlík 3.10.2007 21:32

Písmo hesel

Když vidím na transparentech neonacistů hesla psaná  "německým písmem" - frakturou, tak mě to vždy pobaví: Toto písmo bylo za Hitlera dne 1. září 1941 zakázáno používat v tisku ze dne na den. Proč? On někdo vyšťoural, že nějaký Žid  přispůsobil  latinku hebrejskému kvadrátnímu  písmu, které je prý božského původu (Arabové si to myslí o svém písmu),  a tak bylo v Německu zakázáno používat písmo židovského původu!! Všimněte si, že toto písmo se v Německu nepoužívá ani dnes, pouze v NDR kdysi vycházely jedny noviny psané frakturou. . .

Historik 3.10.2007 17:16

Al Capone traké nechal zabít mnoho gangsterů,

a vy je hážete do jednoho pytle.

Víte třeba, že Hitlerova SA přijala po nástupu Hitlera k moci do svých řad své bývalé protivníky z komunistické Rotfront? Obojí to byli pouliční rváči a občas se i zabíjeli.

nepolitik 3.10.2007 15:18

K činnosti policie při takových demontracích mám jednu výhradu

Proč okamžitě nelegitimuje maskované účastníky a nedonutí je k odstranění masky. Slušný člověk se za svůj obličej nestydí a maskují se pouze zločinci. Výjimkou je masopustní rej, šibřinky nebo maškarní ples.

nepolitik 3.10.2007 15:14

Ona paní Šustrová někde píše

o pravicových extrémistech? To jenom lidé s bolševickým myšlením si myslí, že neonacisté jsou pravicoví extrémisté. Jsou jednom jednou z odrůd levicového extrémismu.

Queribus 3.10.2007 15:05

Milá paní Šustrová,

víte, že v parlamentu ČR je také jedna extrémistická organizace, která také změnila oděv, nikoliv však rétoriku a cíle?

Láďa 3.10.2007 14:32

Re: Není vhodné zaměňovat nacionalisty za nacisty nebo dokonce fašisty,

Hazeni vsech co se zrovna mne nelibi do jednoho pytle je stara osvedcena propagandisticka technika. Odvadi pozornost od skutecnych problemu k zbytecnym dohadum o skatulkovani.

Richard III. 3.10.2007 12:35

Levice bez povšimnutí.

Milá paní Šustrová, levice se takto maskuje už roky, ale nevšiml jsem si, ža byste se nad tím třeba jen pozastavovala. Nebo vám snad levicoví extrémisté se svými kameny a zápalnými lahvemi nepřipadají odpudiví?

Mně ano!

makak 3.10.2007 12:25

Re: Re: Re: na Kladně

za překlepy se omlouám, mám si to po sobě číst!!

makak 3.10.2007 12:22

Re: Re: na Kladně

Zajisté, potom je ovsem 99% populace i s amarchisty, komunisty, kapitalisty... neho ne?

Bert 3.10.2007 11:52

Re: na Kladně

Pokud vím, anarchisté v minulosti vystupovali proti neonacistům. A vy obě skupiny hážete do jednoho pytle. S neonacisty v jednom pytli jsou ti, kteří jejich aktivity přecházejí nezájmem a mlčením, tz. 99% naší populace. Mlčení je souhlas.

Schumacher 3.10.2007 9:25

Ano. To je aktivismus v praxi.

V levných čínských trikách demonstrují za svobodu Tibetu a pak se jdou najíst do levného čínského bufetu.

Schumacher 3.10.2007 9:22

Re: Není vhodné zaměňovat nacionalisty za nacisty nebo dokonce fašisty,

Ano. Krom toho by byla zajímavá analýza, kdo jsou ti sesypávači.

Xury 3.10.2007 8:47

Re: Re: Ciste technicky dotaz, ahoj Fafo :-)

Jak jste přišel na to, že nacionalisté mají pravicové názory?

tich@dohoda 3.10.2007 8:28

Re: Ciste technicky dotaz, ahoj Fafo :-)

no Hnuti revolucni mladeze, ti by meli nosit alespon rudy satek, ovsem "Hnuti revolucni mladeze" muze klidne bojovat za idealy nacku, revolucionari take mohou mit pravicove nazory. Pro vsechny skupiny ovsem plati stejne znaky: jsou mladi, nespokojeni se svetem, maji jasny obraz nepritelea jedna se o tzv. stadni typ co posloucha vudce. Nastesti pro svet drtiva vetsina mladych "revolucionaru" posleze skonci na barikade u piva, nebo jako vcelku sporadani tatove a mamy rodin, kdy je bezne zivotni starosti natolik zamestnaji, ze  revoluce a naivni idealy spravedlive spolecnosti skonci v propadlisti zapomeni a usmevnych vzpominek. Jinak v zajmu objektivity nutno uvest, ze tzv. levicacka mladez byva vcelku disciplinovana a vetsinou se "vybiji" na brigadach a verejne prospesnych akcich, dost podobne je na tom panbickarska mladeznicka soldateska :-) / vlastne jen vyznavaji kazdy jineho Boha/ . Obvykle plati, ze nebezpeci pro spolecnost predstavuji jen okrajove extrenisticke proudy. Vzdy je zde prima umera mezi stupnem bohatstvi spolecnosti , kvalitou a dostupnosti vzdelani, dostupnosti socialnich sluzeb a podilem extremnich skupin na celkovem poctu obyvatelstva. Chudoba a propast mezi bohatymi a chudyni vytvari spolehlive klima pro extremisty, naprosto spolehlive extremismus pacifikuje  nadpolovicni % stredni tridy. Pochopitelne i prislusnik stredni tridy by se rad mel lepe ale nedela kvuli tomu revoluce :-) a kdyz tak jen sametove, kde se cinka klici :-)  Cest

Saša 3.10.2007 8:13

Není vhodné zaměňovat nacionalisty za nacisty nebo dokonce fašisty,

protože tím se pravý stav věcí velmi zastírá. To oblíbené levičácké sesypání vlastenců, patriotů, národovců, nacistů, fašistů, nemarxistických kolektivistů a jiných odpůrců multikulti levice do jednoho pytle účinně brání poznání skutečného stavu rozložení názorů a nálad ve veřejnosti a překáží tak reálné obraně před bujením zhoubných ideologií.

Jinak velmi zajímavý článek o starých názorech na antisemitismus je zde:

http://j-lo-mour.blogspot.com/2007/10/na-amainch-strnkch-se-strhla-diskuse-na.html

honzak 3.10.2007 6:48

náckové jsou odporní,

kdežto hodní anarchisté mají roztomilé kapuce a šátečky, že? Jak již napsal někdo dřív, ať se ty partičky porvou, ale ať to nemusí platit daňový poplatník.

68 3.10.2007 5:23

Re: Ciste technicky dotaz,

Jsou nuzně oblečení, nemaj na to.

Fafa 3.10.2007 4:20

Ciste technicky dotaz,

jak se oblekaji levicovi extremiste zastavajici radikalni tridni nesnasenlivost, napriklad clenove Hnuti revolucni mladeze?

Jirka 3.10.2007 1:27

Re: na Kladně

R^R^R^R^R^R^R^

lucina 3.10.2007 0:50

na Kladně

Podle televize tam bylo 40 (neidentifikovatelných?) účastníků demošky a asi 60 policajtů. Stojí to vůbec za ten humbuk, co se kolem toho dělá? Kdyby se nechali vyšumět za nezájmu mediií, byl by klid. Pokud by se při tom měli porvat s anarchisty, klidně, ale jen na vlastní riziko a bez nemocenské, jsou to jedni jako druzí  pitomci, se kterýma tříská nevybitý testosteron, a ne ideje.Úplně stejní, jako fotbaloví hooligans, a celý ten cirkus kolem je na státní - tedy naše - útraty.