9.8.2020 | Svátek má RomanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Mediální paradoxŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 27.2.2013 9:44, přehled diskusí

Kde autor žije?:
Autor: B. Rybák Datum: 27.2.2013 9:44

Soudě podle toho, že mu unikla celosvětově nepřehlédnutelná skutečnost, že masmédia jsou v drtivé většině ovládána novou sociálně a ekologicky parazitickou levicí, která se pochopitelně snaží odvést pozornost od katastrofálních následků své destrukce demokratického kapitalizmu (např. Euro-socialismus), autor na této planetě nejspíš nežije, nebo ho zrovna od někud propustili.

Autor zřejmě příliš podléhá tiskovinám typu Blesk.:
Autor: J. Václavíková Datum: 25.2.2013 22:58

Asi tomu nerozumím:
Autor: F. Eliáš Datum: 25.2.2013 13:06

Nevím o žádném mediálním příběhu okolo pana Schwarzenberga. Média mě naprosto nezajímají, snad kromě internetu. Zemana bych nikdy nevolil kvůli jeho vzhledu, myšlenkám, které říká a způsobu, jakým je říká. Většina voličů KS ho volila v zoufalé snaze, aby nebyl zvolen pan Zeman.

Re: Asi tomu nerozumím:
Autor: I. Kudrnová Datum: 25.2.2013 20:03

Myslím  zrovna naopak.KS mluví to, co mu druzí našeptají  a dělá to, co se mu řekne. A hlavně  co mu něco vynese. Uznává jen ty lidi, co mu pomůžou s nabytím dalšího majetku. Podívejte se na katastrální úřady co všechno nakoupil a co zprivatizoval  KS a dělá to cíleně. Začal od pan Havla a jeho spisků, co mu vydával snad  v Německu a snad to někdo četl, dělal to přes  strany,  ve kterých byl, všude z toho něco měl on a my  to špatné. ODA -  Becherovka - zpět majetek. Zelení  zákaz dále stavět silnice bez povolení  Zelených  / Něco jak v Německu za Hitlera, tam také se ochraňovaly stromy a zvířata rostliny  a  lidi se zabíjeli ve velkém. Teď  nám  také zelení  zakazují:  stavět silnice  jen tak, protože se jim to nelíbí pro zvířátka a lidi se mohou zabíjet.  Šumava: také hrozné a my jak blázni pořád posloucháme. Zase nová  strana TOP 09 a zase proti nám jeho  souputníci, pan Drábek co tam zdrbal, dodnes se z toho lidi, kteří pobírají dávky, nemohou vzpamatovat  a pracovníci na úřadech práce také ne. Pan Gazdík, hlavní okopávač kotníků. Pan Heger si dovoluje nám, kteří  platíme zdravotní pojištění jak  mourovatí, pořád něco zakazovat. O panu Kalouskovi škoda mluvit. My  totiž dříve před 89 jsme třeba  tyhle lidi vykopávali výš, ale vždy za něho tam byla obyčejně  ženská, která tomu rozumněla a dělala to za ně. Ale teď  se díváme, jak tihleti lidi bez odborných anebo vůbec nějakých  škol a bez normálního selského rozumu nám poroučejí. Ještě jsme si nedovolili říci, že  král je nahý. Ale snad to někdy bude.     Prosím, změřte KS  IQ. Umělci, kteří se nemějí uživit, anebo dělají co lidi nechtějí, tak  mu fandí, protože  doufají, že má pod palcem kulturu a prosí, škemrají, bijí se za něho a tetelí se, že něco dostanou. Jsou  trapní.

Media, ty se také vyznamenaly. ČT za  naše peníze, které  musíme  platit  povinně, ukázaly  ve volbách, komu vlastně fandí. Jsme všichni  akcionáři ČT? Tak  je musíme kontrolovat, co dělají s našimi penězi.

A naopak.... spousta lidí volila Zemana v naději, že je alespoň o chlup menší EUROHUJER !!!:
Autor: J. Kanioková Datum: 25.2.2013 22:43

NIKDY bych v normální situaci Zemana nevolila. Jenže v této situaci raději na pět let zatnu zuby s nadějí, že budeme mít pak možnost něco změnit.

Pokud by byl zvolen K.S., nadělal by pro naši budoucnost průšvihů dost a dost, protože jeho preferencí není jako prvořadý zájem této země, nýbrž jeho zájem být vlídný vůči EU !!!

a zapomněla jsem dodat - že ústupky vůči Bruselu by už pro nás byly na doživotí, neměnné !:
Autor: J. Kanioková Datum: 25.2.2013 22:44