Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F.VÍZEK 88.100.57
Pro hlupáky sotva pochopitelné...
Když jsme neuměl v ČSSD změnit věci, se kterými jsem se nedokázal smířit, odešel jsem. Normálně. Dobrovolně a sám. Nelitoval jsem ztráty peněz z postu poradce, protože morální zásady mi jsou dražší. Divné? Pro mne nikoli ! Pro mě normální a samozřejmé !
Obdobně jsem se v roce 1968 nesmířil s okupací a přestože měl početnou rodinu, setrval jsem na svém názoru, nepodlehl nabídkám spolupráce ani s StB a ani s Husákovci. Proto jsem na dlouhých skoro dvacet let skončil - u lopaty. Divné? Pro mne nikoli. Normální a samozřejmé.
Proč bych měl nyní "držet hubu" - jak jsem vyzýván, opravdu nevím. Nedržel jsem ji za totality, vysloužil si za to soudní rozsudek v roce 1974, že jsem antisocialista, antisovětista, pravicový oportunista a antikomunista útočící na vedoucí roli KSČ - a dopadl jsem, jak dopadl. Byla to moje svobodná volba. Kdyby se podobně zachovalo víc než těch O,1% občanů, mohla totalita "chcípnout" dříve. Ale ono až 99,9% lidí říkalo komunistům opakovaně ANO, ANO, ANO. Většinou ze strachu, proto je neodsuzuji - laťku statečnosti má každý někde jinde...
Tak mě nekádrujte, anonymní hrdinové. Všímejte si textu a do něj se obujte, jak je třeba ! Autora nechte být - Vaše chování je bolševické - Hrrr na autora místo na text...
F.VÍZEK 88.100.57
Je svoboda slova, proto neumlčuji...
Já to dělat nebudu a nechci, ale nic nenamítám: Kdo chce, tleskej vládě, která jde k duhu našim komunistům: "vulgární Topolánek" + "čistý Čunek" + "zásadový Kalousek + "zpěvačka Parkanová" + "moudrý Vondra" + "sečtělá Kuchtová" + "čitelný Bursík" + "neúplatný Langer"... Je to voda na komunistický mlýn. Ano, komunisté díky této vládě mohou posílit a mohli by i vyhrát, ale ČSSD jim v tom mimo vší pochybnost bude umět zabránit tím, že bude silnější...
F.VÍZEK 88.100.57
Kdo nečte - dobře dělá, kdo čte - dělá líp !
Všímat (i nevšímat) si textu je normální. Není povinnost číst, není povinnost reagovat. Jedinou "povinností" čtenáře je NEKÁDROVAT autora textu. Tepat do autora je projev bolševického myšlení a vyvolá to jediné - reakci, obhajobu, únik od problému, od tématu...
chytrý horák
Vízkova moudra nečtu a tento článek není výjimkou.
Jen jsem se chtěl podívat, jestli je pod ním vůbec nějaká diskuze, neboli jestli se najdou tací, kteří to přečíst dokážou. Jsem docela překvapený, kolika lidem a za kolik pozornosti stojí. Vysvětlit si to umím jedině tak, že lidé touží po něčem nevšedním, jiném a šokujícím a když už dnes nejezdí jako za mého mládí po kraji zvěřince, předvádějící dvouhlavá telata či šestinohé krávy, vezmou zavděk Vízkem. Kdybych měl naději, že to k uspokojení takovýchto zvrhlých choutek postačí a individua jako p. Vízek zmizí z NP, snad bych i nějaký ten zvěřinec začal provozovat.
F.VÍZEK 88.100.57
Re: Vízkova moudra nečtu a tento článek není výjimkou.
Lidé jiného názoru mají zmizet? Proč je jenom neignoruješ? Čili totalita se má vrátit? Jedna pravda, jedna cesta, jeden vůdce - jedna strana ? To se ti, značko chytrý horák" pluralitní systém brzy "přejedl"... K dané problematice ti myšlenka nenaskočila? To se může stát, ale proč chceš lidi stejně dospělé a požívající stejných práv jako ty - umlčovat ?
kritik
Hrdinný politický turisto, soudruhu Vízku
Do které strany se teď chystáte?? Ještě nejste rozhodnut? Což takhle si založit stranu zneuznaných hrdinů, kterých tato země měla podle Vás pouhých 0,1% ? Ty Vaše bláboly by nikdo nebral už ani v hospodě na druhé straně republiky. Tam, kde Vás znají, tedy i v diskuzích jste trapným šaškem, který se nemůže rozhodnout pro ten správný směr. Jste trapný, bývalý zneuznalý komunista a ani ČSSD Vám nebyla dost dobrá. Co Vám zbývá - mezi komunisty Vás nechtějí a v ČSSD už pro Vás není volné koryto.
F.VÍZEK 88.100.57
Najdu si řešení sám
A k tobě, anonyme, si o radu chodit nebudu... Jsem dospělý a s boševiky - jako jsi ty - jsem si uměl poradit už v pětadvaceti... Teď na prahu sedmdesátky mám "pro strach uděláno"...
Bubik
tak jsem si přečetl ty bláboly pana Vízka kompletně a ono to fakt nemá smysl nic psát.
Demagogy přesvědčit nelze........
PetrH
Re: tak jsem si přečetl ty bláboly pana Vízka kompletně a ono to fakt nemá smysl nic psát.
Přesvědčit snad zrovna ne. Ale pan Macek měl takovou metodu
Bubik
hmmmm
Přejí si naše média, aby se dominantní stranou na levici stala komunistická strana a jejím hlavním mluvčím pan Filip?
Asi ne, pane Vízku, to máte pravdu. Tak proč se tady tvoří skupina sestávající z komunistické strany a jejího pravého křídla, ČSSD?
PetrH
Vízku, Vízku...
"Zaslouží si opravdu ČSSD od nezávislých médií tolik výprasku? Vždyť přivedla Českou republiku do NATO i do Evropské unie..." Chlubíte se cizím peřím, o našem vstupu do obou organizací rozhodly pravicové vlády, na ty vaše připadlo pouze datum vstupu. Stejně byste mohl tvrdit, že vaše vláda zajistila slunovrat. Mimochodem, při našem vstupu do NATO váš kolega Kato, tehdy k úžasu všech soudných lidí ministr zahraničí, si (i vám) uřízl neskutečnou ostudu dotazem, jestli budeme moci zase vystoupit
Petr
ODS má snad nějakou sw StB,
kdykoliv něco někam napíše Vízek, Paroubek nebo Rath, hned se objeví 150 fanatiků, kteří se vůbec nevyjadřují k obsahu textů, ale pouze k jejim autorům. Vízek na to pak odpovídá tím, jak "bojoval" s komunismem, Paroubek reaguje celými články a snad jen Rath se nedá vytočit. Mně to připadá, jako kdyby Langer měl nějakou tajnou policii, jejímž cílem je šířit anti-ČSSD propagandu, a pokud se někdo ozve s kritikou modrých ptáků a spol., nabývá tato propaganda obludných rozměrů. Je to marnost číst takové debaty.
PetrH
Re: ODS má snad nějakou sw StB,
Já píšu k obsahu. Ten o kvalitách autorů vypovídá dostatečně. Myslíte, že bych se měl někde přihlásit o výplatu?
Jimmy Keen
Drahý Sympatizante ČSSD
Reaguji na vaše lži už v jiné diskusi, já totiž netušil, že napíšete článek a ještě ho budete kopírovat do diskusí k jiným článkům. Zajímavý postup. ČSSD je soft verzí KSČM a z taktických důvodů se tváří, že zatím nechce to, co říkají bolševici víceméně otevřeně. Fakta hovoří jasně: ČSSD chce šikanovat své politické odpůrce, chce zavést cenzuru, zpochybňuje výsledky voleb, chce uzurpovat veškerou moc. Stačí si jen vzpomenout na akce proti ODS (surfování po Topolánkově kontě, úžasná akce při zatčení Dalíka), slavný Paroubkův projev těsně po volbách, kdy vzteklý soudruh odhalil, co si vlastně o demokracii myslí za horlivého přitakávání svých přítelů (schválně neříkám přátel). Tehdy vyhrožoval spojenou levicí. Když Paroubek nadšeně komentoval Topolánkovy milostné problémy, to bylo v pořádku. Když nyní média mají podobné starosti o Velkého Jiřího, to je najednou křiku. Zajímavé je, že Topolánek Paroubkovy milostné kotrmelce nekomentuje. Když těsně vládli socani, měli předsedu sněmovny i premiéra a kdyby to nezbodali, i presidenta. To bylo dle Paroubka v pořádku. Jak to, že když nyní vládne ODS, mají socani nárok na předsedu sněmovny a podle Paroubka je to tak správné. Já chápu, že levici musí být dle vašeho mínění dovoleno víc než pravici. Jinak, pokud mluvíte o médiích, tak Právo buší do pravice a Topolánka seč může (to je dle vás naprosto v pořádku), zatímco Lidovky a MF, když zabuší do Paroubka, je to špatné. Mimo jiné MF si také podává pravicové politiky. A to za bukem je z celostátního tisku ještě hlásná trouba bolševiků Haló noviny.
F.VÍZEK 88.100.57
Svobodné volby rozhodly
1) ODS má Senát, prezidenta, Sněmovnu, kraje (hejtmany) a velká města - primátory (výjimky potvrzují pravidlo). Právě z toho hrozí pokušení, proto je třeba za této situace více ODS "hlídat", zejména když předvedla, že si umí "koupit" Melčáka s Pohankou, přičemž pan Melčák je jak známo nalevo víc než Paroubek a Škromach a celá ČSSD.
2) ČSSD v době své osmileté vlády měla pozici úplně jinou: 4 roky měl Zeman vládu menšinovou a byl premiérem jenom díky "oposmlouvě", čili díky Klausovi a na další 4 roky utvořil Špidla koalici s většinou jediného hlasu s lidovci a Unií svobody, kterou udržel i Gross i Paroubek, jak je všeobecně známo. K pohodlnému vládnutí s KSČM se v roce 2002 sociální demokraté nerozhodli (levice měla 111 hlasů), protože rozpory mezi nimi byly nepřekonatelné - odpor komunistů nejen k NATO, ale i k Unii a aktivitám naší armády mimo území republiky.
3)Paroubkův povolební projev netřeba démonizovat, srovnejte jej s Topolánkovými perlami: „bordel ve sněmovně“, "es kommt der Tag", "osvětimská lež", "noc dlouhých nožů", "euroústava = shit", také pro novináře do mikrofonů „běžte do pr….“ i ve Sněmovně "búúúú" , i veřejný vulgární prsteníček jako "jednička Kalouskovi" i SMS "jak uplést z h.... bič", také kopání do auta atd. Rozumný závěr i zarytého "ODSáka" by snad mohl být, že jeden je za 18, druhý bez dvou za dvacet. Ale to ubližuje Paroubkovi, protože od něho jsem jedinou vulgaritu neslyšel, leda trvalé nabídky ke spolupráci...
3) Tleskejte vládě, která jde k duhu našim komunistům: "vulgární Topolánek" + "čistý Čunek" + "zásadový Kalousek + "zpěvačka Parkanová" + "moudrý Vondra" + "sečtělá Kuchtová" + "čitelný Bursík" + "neúplatný Langer" jsou vodou na jejich mlýn. Ano, komunisté díky této vládě mohou posílit a mohli by i vyhrát, nebýt ČSSD, která jim čelí na levici. A naše ČSSD je podle Evropy zcela demokratickou stranou, ale s tím zřejmě nesouhlasíte...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz