26.10.2020 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Marta Semelová končí ve školských radách

Nejsem asi sám, kdo byl překvapen jejím odvoláním z těchto institucí. A to zejména proto, že tam doposud stále byla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Richter 28.8.2019 19:20

Tak vyhození téhle odporné kreatury..

je první krok k jejímu vyznamenání ve Vladislavském sále 28. října od soudruha prezidenta. Ostatně, nikoho jiného než komunisty a práskače STB nevyznamenává.

V. Čermák 28.8.2019 22:29

Re: Tak vyhození téhle odporné kreatury..

Su Ten Blb na čele, to jste ovšem signalizovat nemusel, je to všem už dlouho známo....

P. Urban 28.8.2019 17:23

Akumulovat úspory na stáří

jste mohli i za bolševika. Co autor myslí tou smysluplností, to nechápu.

Problém je spíš v tom, že ne každý si tu akumlaci mohl dovolit. Tehdy podobně jako dnes.

Obávám se, že tohle není úplně nejlepší způsob, jak polemizovat se soudružkou Semelovou.

J. Cyrany 28.8.2019 16:07

To je naše demokracie tak křehoučká,

že se obává i této popletené paní ?

P. Han 28.8.2019 19:05

Re: To je naše demokracie tak křehoučká,

Demokracie to vydrží. Ale mám pocit, že ne každý rodič chce doma školnímu dítku vysvětlovat, že paní učitelka nemluví pravdu. Užil jsem si s tím kdysi svoje. A fanatickou komunistku si ve školství nepřeji, stejně jako třeba fanatickou nacistku. Škola má rozvíjet a podporovat kritické myšlení, ne indoktrinovat. Ale u vás už je stejně pozdě.

J. Kouk 28.8.2019 15:41

Z hlediska doby.. Rosenbergovi byli popraveni za vyzvedacstvi pro Rusko, nejsem si jisty, neprovadela Horakova i spionaz?... Semelova zustala myskenim castecne v padesatych letech a jak sleduji, nekteri tam rovnez uspesne vytvorili, zvlast ti, co chteji trestat komunisty za padesata leta... Doufam, ze od prani ke skutecnosti nikdy nedojde.. i blbci maji pravo na blby nazor, pokud to neohrozuje jine.

P. Urban 28.8.2019 17:26

Horáková špionáž prý prováděla

Prý vyzradila trasu nějakého místního plynovodu.

Rosenbergovi pomohli vyzradit tajemství atomové pumy.

Špionáž jako špionáž.

I. Štípek 28.8.2019 13:51

Pořád hledám,

kde v tom Vodvářkově hanopisu zazní jméno Havel - od jeho odpovědnosti za nevypořádání se s KSČ vede jasná přímka ke KSČM jakožto legální, rovnoprávné politické straně, která má běžná, pro všechny srozumitelná práva být zastoupena tam či onde. Nejsem tomu rád, ale pan Vodvářka, když už se pustil do tématu Semele, neměl to opomenout. Nevzpomněl si, nebo to byl záměr?

V. Čermák 28.8.2019 13:58

Re: Pořád hledám,

Je to tak. Já nejsem mstivý člověk, ale po revoluci bych nějaké tresty vůdčím komoušům přivítal. Ale to se nestalo a vytahovat komoušskou kartu po 30 letech, kdy už tady nevládnou, je k ničemu. Starých kovaných komoušů jako Semelová je minimum, ale starých kovaných antikomoušů, mnohdy nenávistí zakomplexovaných a vulgáních už snad taky moc není....

A. Nový 28.8.2019 18:15

Re: Pořád hledám,

Ale takových šachystů a blbtošů, jak říkají Slováci, je stále neurekom. :-))

V. Čermák 28.8.2019 22:32

Re: Pořád hledám,

Nový Somáre, vy vždycky máte co říci k věci. I když repertoár máte jednoduchý.....

V. Pokorný 28.8.2019 12:36

Kristapána,

jak dlouho sem budou lidi, a nejen sem, tahat a zaklínat se tou Horákovou. To, že tu paní Semelovou vyšoupli z těch školských rad je mi celkem šumák. Na druhou stranu ta sebranka, která v těch radách působí, je zřejmě, podle výsledků a úrovně českého školství, taky pěkný spolek.

P. Bures 28.8.2019 12:00

pane jo

Tady se řeší, že její odpůrci jsou stejní jako komunisti. Aby to tak fungovalo, bylo by nutné ji mučit a až se přizná ke všemu možnému, pomalu oběsit. Tak se komunisti vyrovnali s nepohodlnou poslankyní, takže by ani nemohla protestovat - sama by se přiznala. Alternativou je zastřelit nebo nechat roztrhat čoklem někde v pohraničí (ač pochybuji, že by pes vzal něco podobného do huby, a to někdy žerou výkaly). Rudou svini Semelovou tento osud nepotkal, takže není co řešit a může dojetím slzet nad mírností polistopadové společnosti.

V. Čermák 28.8.2019 13:49

Re: pane jo

Inu Semelová je komunistka starého ražení a v naší demokratické společnosti na to má jistě plné právo. Ke hrobu Gottwalda si může chodit kdo chce, kdy chce, že? Svoje dobou překonané názory nejspíš v oněch školských radách nehlásala, protože by ji vyloučili už dávno. Takže s předběžnou opatrností ji vyloučili nyní. Na její místo by mohli dosadit někoho např. z Člověka v tísni, který má k dětem blízko. A pak už v Praze bude Blaze. Ale co svámi? Ty výrazy - Mučit, Zastřelit, Pomalu oběsit, Roztrhat čoklem, Rudá svině, hm, Vy jste mnohem horší, takový zakomplexovaný, člověk, než popletená, ale neškodná Semelová. Toš tak, pane Bureši, nebo Richtere?

P. Bures 28.8.2019 15:04

Re: pane jo

Inu takhle - výrazy mučit, zastřelit, pomalu oběsit, roztrhat čoklem popisují realitu, kterou za komunistů okusil nejeden člověk a pouze naznačují, co se dělo a co by se muselo dít, aby byly situace srovnatelné. Rudá svině je dosti přesný popis dané osoby, která nyní tak úděsně trpí odchodem ze školských rad. A o tom, zda jsem horší člověk než Semelová rozhodujete vy? Když ani nevíte, jak se píše tož? Dá se pak spoléhat na to, že víte něco jiného? Že jste jakýmsi arbitrem etiky? :-)

V. Čermák 28.8.2019 16:04

Re: pane jo

Inu, Semelová za svoje nevhodné názory byla propuštěna ze školkých rad, ale jestli tím nějak úděsně trpí, tak to tady hlásíte akorát vy, takže o tom dost pochybuji. A ty vaše odporné výrazy se k propuštění Semelové naprosto nehodí, ty jste si tam přidal jen z nenávistného antikomunismu, ze kterého jde strach, tedy z Vás jde strach. To je jako kdybyste v souvislosti jakýmkoliv Němcem začal žblekotak, že Plynoval Židy a střílel nepřátele. Takže si dávejte příště raději pozor na jazyk, ať se jako "Horší člověk" budící strach, neprojevujete navenek. Toš tak, pane Bureši

P. Bures 28.8.2019 16:55

Ale tak se tolik nebojte antikomunistů a zkuste si třeba zjistit, kde se píší velká písmena, chybujete v tom dost často. Semelová není jakákoli Češka. Až budu v souvislosti s jakýmkoli nacistou zmiňovat střílení nepřátel, hlavně si necvrkněte hrůzou z nenávistného antinacismu, vy poděšený experte. Než ovšem zvládnete středoškolský diktát, neraďte tu, co s jazykem, lepší človíčku. Ale toš, co uš :-)

V. Čermák 28.8.2019 22:59

Re:

Ale ale, vy se zde najednou prezentujete jako hotový estét, ale předtím při vyslovení jména Semelová z vás vytryskly Fekálie jako z Hnojometu. Ve svém antikomunistickém rozčilení jste opomněl, že komouši už tady 30 let nevládnou a Semelová není nikomu nebezpečná. Děláte si starosti o moje velká písmena, zatímco ty vaše odporné nenávistné výrazy z vás vylezly jako bobky ze zadku zajíce. Stačí říct Semelová a už to z vás leze. Nejste vy nakonec antikomunistický Frustrát? Ovšem s něžnou citlivostí k pravopisu. Nakonec jsem z vás, zdá se, opět udělal člověka s velkám Č. Toš tak, pane Bureši..

P. Bures 29.8.2019 0:09

Re:

Pane Čermáku, vy máte nějaké psychické obtíže, omlouvám se, že jsem si z vás dělal legraci.Vyhledejte prosím lékaře.

P. Bures 29.8.2019 0:12

Re:

A to nemyslím ironicky, jste nějak fixován na fekálie, hnůj a bobky. Věnujte se svým zálibám v soukromí dle libosti, ale odborník vám pomůže neventilovat to na veřejnosti, což bude ku prospěchu všem.

J. Jurax 28.8.2019 11:36

No, ono je opravdu pozoruhodné, že tak morálně zblbělý prudce komunistický jedinec jako Marta Semelová dosud byl ve školských radách.

V. Čermák 28.8.2019 13:51

Re:

No asi tam dělala odbornou práci a Ideologii si nechávala na pak....

I. Štípek 28.8.2019 11:02

O Semelové

vůbec není třeba psát, natož diskutovat. Ovšem, jakmile probleskla ta zpráva, bylo mi jasné, že horlivý jasánek udeří. Napsal to zase hnusně, je svým způsobem stejně nesnášenlivý jako ti soudruzi.

P. Han 28.8.2019 11:06

Re: O Semelové

Na rozdíl od vás soudruhů napsal pravdu. Což se vám, Ivánku, nelíbí.

V. Čermák 28.8.2019 14:05

Re: O Semelové

Ale houby, vytahuje pro každou prokazatelnou blbost komoušskou kartu, jak Holuba z nosu.....

J. Jurax 28.8.2019 11:39

A nemyslíte, že v případě Semelové je nesnášenlivost plně na místě? Když uvážíte její činy i veřejně prezentované názory?

M. Klas 28.8.2019 11:57

Re: O Semelové

Napsal to perfektně, každé slovo sedí na svém místě.

K. Salajka 28.8.2019 10:42

Odkaz Milady

Horákové by se měl studovat spíše, než hloupé žvanění Semelové.

Trestní řízení, s ní vedené, probíhalo naprosto nezákonným způsobem a trest smrti byl naprosto nepřiměřený za jednání , kterého se dopustila. Tyto skutečnosti historici doložili a jsou nezpochybnitelné. K tomu, že žádala dřívější spojence, aby zakročili proti vládě komunistů, která nesporně směřovala k potlačení a likvidaci demokratických práv, se skutečně doznala. Z pohledu komunistů šlo o smrtelný zločin. Zároveň šlo o osobnost, která osvědčila obrovskou statečnost při okupaci naší země Němci. Už proto byl trest smrti naprosto nepřiměřený.

Stojí za připomínku, že komunisté, kteří pozvali za zády svrchovaných orgánů ČSSR cizí okupanty, prakticky potrestáni nebyli. Není podle mně možné, svěřit výchovu dětí Semelové, jestliže není zajištěna kvalifikovaná pedagogická síla k vyvrácení komunistických bludů.

L. Severa 28.8.2019 9:49

Nevím,

zda se KSČ od výroků Semelové distancovala. Myslím, že to soudruhům muselo vyhovovat. Vypuštěný lakmusový papírek - co vše si mohou dovolit a také "není šprochu" nebo "stokrát opakovaná lež".

J. Fridrich 28.8.2019 9:44

" Semelovou odvolali ze školských rad. Podle magistrátu by

" Semelovou odvolali ze školských rad. Podle magistrátu by neměla přijít do kontaktu s dětmi." Tato pomatená a zločiny schvalující osoba by měla být zbavena svéprávnosti, nejen styku s dětmi..

Zákon 198/1993 Sb. o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu je zákon, který odsuzuje komunistický režim v Československu. Platnost od 30. 7. 1993. Zákony se u nás, jak je vidět NEDODRŽUJÍ - komunisti se roztahují v Parlamentu, Senátu, v Bruselu, v televizi.. Jsme také země, kde povážlivě mnoho občanů si myslí, že fašismus byl zlý - a komunismus nebyl ZLÝ. Je to velký omyl - fašismus zlikvidoval podstatně méně lidí, než komunismus.. Ten má na naší planetě vítězství jasné, více jak 100 milionů nevinných a většinou VLASTNÍCH obyvatel svých zemí. Na špici je samozřejmě SSSR a Čína, ale činili se soudruzi v mnoha dalších zemích Světa, že, naše RUSOMILKY... -