18.11.2019 | Svátek má RomanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: MagořiŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 12, poslední: 18.2. 2019 22:11, přehled diskusí

Už dlouho toužím po zavedení nucených prací:
Autor: I. Lyčka Datum: 18.2.2019 22:11

a tělesných trestech pro kriminálníky. Musela by to být nádhera, kdyby před zahájením fotbalového utkání došlo na veřejné bičování výtržníků, kteří něco provedli při minulém zápasu :o)

Mají vzory:
Autor: F. Navr8til Datum: 18.2.2019 13:46

Pokud neházejí vejce, nemávají šibenicemi a nekradou pietní věnce, tak je to pořád jen druhá magorská liga.

Re: Mají vzory:
Autor: J. Vlček Datum: 18.2.2019 14:21

Říkáte naprostou pravdu, pane Navrátile. Tito vyznavači toho, či onoho politika, který shodou okolností prohrál volby se svým protikandidátem, tuto prohru nejsou schopni vydýchat, a tak to protikandidát od nich schytává při každé příležitosti. Kydání hnoje na odpůrce patří pak ke koloritu těchto politických magorů. Škoda, že této sortě magorů pan Vodvářka nevěnoval ani slovíčko.

Pane Vodvářko,...:
Autor: J. Vlček Datum: 18.2.2019 13:33

...plně sdílím vaše rozhořčení nad počínáním tzv fanoušků, na zejména, fotbalových utkáních. Tento druh "fanoušků" snad nechodí na fotbal kvůli fotbalu, ale kvůli příležitosti se vyřádit a vybít. U těchto magorů je příznačné to, že řádí v každém případě, a to ve stejné intenzitě, když jejich klub vyhraje, stejně, jako když prohraje. Řáděním tedy provází každý zápas.

Toto nemohou být vyznavači a milovníci fotbalu. To by nemohli přece rozbíjet svatyně tohoto sportu, kam se týdně vracejí, být u toho, kdy jejich klub zápolí o umístění v ligové tabulce a o přízeň svých diváků. Ty stadióny přece za nic nemohou, ty mají jen smůlu, že na zápas přišli s opravdovými fanoušky také magoři.

Proč to nejde u nás?:
Autor: M. Zdobinský Datum: 18.2.2019 12:45

Před pár lety jsem byl na fotbale v Mnichově na Bayernu. Hrál první s myslím 16.týmem ligy, takže žádné vyhrocené utkání, přesto byl plný stadion. Nic méně všude normální fandění, zpěv,řev, klasika,ale i rodiny s velmi malými dětmi a žádné výtržnosti. A víte proč? Protože to měli zmáknuté. Řadu pod námi si německý fanoušek během zápasu zapálil cigaretu (na stadionu se během zápasu nesmělo v hledišti kouřit). O přestávce si ho našla v klidu policistka a na telefonu mu ukázala stažený jeho "přestupek". Nic se mu nestalo, jen dostal důrazné tytyty. Druhou půli už si nezapálil. Jen u nás pořád nejsme schopni vyřešit na fotbale i daleko horší vandalství. Nevím,možná už tam taky zavedli GDPR a musí se nejdřív toho blba s cigárem zeptat, jestli si ho můžou natočit.

:
Autor: J. Jurax Datum: 18.2.2019 12:14

Souhlas.

Jen to označení magoři mi přijde moc mírné. Přiléhavější název by mi ale místní censor nepustil.

Patrně opravdu potřebujeme:
Autor: B. Rameš Datum: 18.2.2019 11:58

nějaký pořádný malér. Pokud vím, ona i v té Anglii byla přísná pravidla zavedena po opakovaném řádění rowdies na mezistátních zápasech, včetně obětí na životech, a následném FIFA zákazu vstupu fanoušků Anglie na mezistátní utkání. Až pak si udělali pořádek.

Ano, :
Autor: K. Janyška Datum: 18.2.2019 8:50

magoři... Dzp.

Souhlas s pane Vodvářkou - jen malá oprava. On píše " V :
Autor: J. Fridrich Datum: 18.2.2019 6:37

Souhlas s pane Vodvářkou - jen malá oprava. On píše " V médiích se o nich píše jako o fotbalových fanoušcích " ale ty, co má on i já a mnoho dalších na mysli nelze zařadit mezi fotbalové fanoušky. To se jedná o gaunery, které sport-fotbal nezajímá. Oni se jdou porvat a co nejvíc toho na stadionu, v okolí, v dopravních prostředcích rozbít a zničit..

Re: Souhlas s pane Vodvářkou - jen malá oprava. On píše " V :
Autor: M. Mikulec Datum: 18.2.2019 8:10

Rowdies.

Re: Souhlas s pane Vodvářkou - jen malá oprava. On píše " V :
Autor: R. Langer Datum: 18.2.2019 8:55

Ano, ono to s fanoušky mnoho společného nemá. Ale jinak i na hokeji se to občas pobije. ;-)

Fotbal se vůbec stal :
Autor: Z. Rychlý Datum: 18.2.2019 4:48

jen další katedrou DAMU, kde se vyučuje herectví ve velkém.