13.5.2021 | Svátek má Servác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kobylka Lajda 16.3.2007 21:15

Re: Re: Re: Re: Celí tumpachoví.

R^R^R^

aljav 16.3.2007 10:37

Re: Re: Re: Celí tumpachoví.

 to že jsi hloupý, to není nadávka ale hodnocení. Prý Imaginární lidé ! To si děláš legraci z koho ? Ty jsi svoji rudou knížku zarámoval do zlatého rámečku a uložil vedle fotek lenina a Stalina, viď jelito rudý !

oakman 16.3.2007 10:04

Re: Celí tumpachoví.

No je těžké pochopit to, co se snažíte obhájit, to je pravda. Mam ovšem obavu, že dnešní mladí budou mít brzy jasno, pak vás chraň sám bůch!!!!

Azja Melechowitz, Tuhaj Bejovi 16.3.2007 9:21

Komunisté se vracejí

Jen ať se klidně vrátí, konečně snad pozavírají sprostý zaměstnavatele, kteří nutí své otroky pracovat od rána do večera a nedovolí jim odskočit si na záchod podle potřeby. Doufám, že novodobí otrokáři budou odsouzeni k trestu smrti naražením na kůl!

jirka.s. 16.3.2007 9:37

Re: Komunisté se vracejí

Nikdo by lépe nenapsal potvrzenku na článek pana Bystrova! Zařaď se do šiku společně se třetím, gerontem, septikem, vízkem a dalšími  vykořisťovanými otroky.

Harpyje 16.3.2007 9:40

Re: Re: Komunisté se vracejí

Omyl, Septik je nezavislý a bohatý. Nemá to zapotřebí. ;-D;-D;-D

jirka.s. 16.3.2007 9:49

Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

To on soudruh milicionář třetí je též "podnikatel", co odebírá Haló noviny!

Kobylka Lajda 16.3.2007 21:22

Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

"Třetí" je především superblb a měl by být superarbitrován pro blbost.;-D;-D;-D;-D

Kočkodlak 16.3.2007 9:54

Re: Re: Komunisté se vracejí

Vole! Já jsem celý život dřel na dnešní kapitalistický svině, který se flákaly a utíkaly z práce, nebo v pracovní době seděli u piva! Dneska jsou z nich ti nejhorší zotročovatelé. Když jsem si konečně našel práci, která mi vyhovovala na moje odkecaný zdraví, tak přišla privatizece, přesněji legální tunelování! Tak můžu milovat kapitalismus, když snad nepůjdu ani do důchodu!? Kdo přinutí ty hajzly jednat s lidma slušně?

jirka.s. 16.3.2007 10:20

Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Tvé rozhořčení, vole, mohu s klidným svědomím akceptovat! Ale musíš se ale zároveň zeptat, jakou barvu má stranická legitimace těch "kapitalistů", kterou si pro sichr schovávají v tom spodním šuplíku! Nevím, jak dlouhý je ten tvůj "celý život", který jsi dřel na dnešní kapitalistický svi/ně, ale jestli tě to uklidní, tak já jsem též celý život (jsem už v důchodu), dřel a odkecal si zdraví, ale na rozdíl od tebe vím, že jsem dřel na svi/ně komunistický!

třetí 16.3.2007 11:03

Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Taky vám musím, důchodče, sdělit, že jsem si koupil nového jaguára za poctivě napodnikané peníze, z jejichž daní se vyplácí váš důchod.

Harpyje 16.3.2007 11:59

Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Váš  pokus o provokaci je nechutný a ubohý, hodný bolševika. Vy se z té milicionářské kůže nevymaníte ani kdybyste se nechal vozit v rolls-roycu.

třetí 16.3.2007 12:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

To, milá paní, není pokus o provokaci. Já toho jaguára skutečně koupil.

David werner 16.3.2007 13:43

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Mate ho v kleci, kolik to zere za den?;-P;-P;-P;-P;-P;-P;-P;-P;-P

jirka.s. 16.3.2007 16:22

Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Tak teď jsi se právě projevil jako správný komunistický zmetek, který automaticky předpokládá, že všichni lidé na světě musí být právě takové závistivé kreatury jako ty a tví pobratimové. Ten tvůj slavný jaguár mi visí úplně u (Y), kup si k němu klidně ještě i žraloka. Až půjdeš prdět do hlíny, stejně si sebou vezmeš jenom papírové boty. A pokud máš nějaké potomky (nedej bůh) a vychoval jsi je k obrazu svému, tak už se těším, jak se o toho jaguára a tvé "poctivě" napodnikané peníze servou.

P.S.: O můj důchod se vůbec nemusíš starat, za celý život jsem si na něj naspořil u vás komoušů až až, že jste ty prachy prožrali, to je jiná kapitola! Docela mne ale těší, že takový milicionářský komouš jako jsi ty, mi alespoň něco malinko splácí!

AMTB 16.3.2007 16:16

Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Jirko já se vám omlouvám, měl jsem za to, že mám co dělat s mladým člověkem! Byl jsem rozzuřený nad nespravedlností v naší zemi! Je třeba zapomenout na vzájemnou nesnášenlivost a nenávist a jako národ se spojit do boje se zlem, které se stále více rozpíná! Lidičky dobrý, to si všechno necháte línit? Chcete to nechat dojít tak daleko, že opět budou vyhlazovací tábory, nebo otrokářský řád? Chcete nosit pány jako ve starém Egyptě? "Lidé planety Tauri - Země! Skoncujte s ,,Ismy" všeho druhu a vraťte se ke kořenům civilizace - ke křesťanství a monarchiím! Jinak nebude dobře! Jen řekněte ďáblovi ne a bojujte!

David Werner 16.3.2007 16:41

Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Z ktereho blazince jsi utek?:-(

jirka.s. 16.3.2007 16:51

Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Obecně bych zase mohl s Vámi souhlasit, ale těžko mne budete přesvědčovat po celoživotních zkušenostech s komoušema, abych zapomněl na nenávist k nim a dokonce se s nima spojil v nějakém imaginárním boji se zlem, když to zlo představují právě oni v té nejčistší podobě!

AMTB 16.3.2007 19:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

To po vás nikdo nechce a neudělal bych to ani já! Je třeba zlo potřít. Jen jsem nadhodil v tom ranním hněvu, že za nich jsem na tom byl trochu lépe, v tom, že jsem měl práci a nikdo mě nenutil pracovat jako křesťana v neděli: Tihle pohani však ano! Uznávám, že jsou to mnohdy jedni a ti samí lidé. Za komunismu lemplovali a kradli a teď kradou opět!>-R^

Kobylka Lajda 16.3.2007 21:26

Re: Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Ať se ten Tvůj předřečník mrkne dobře, kdo "privatizoval" - samá rudá hlava, ti to měli pojištěné. Takže dříve komouš - nyní kapitalista. Já to aspoň zde v okolí vidím. ;-D;-D

Kobylka Lajda 16.3.2007 21:31

Re: Re: Re: Komunisté se vracejí

Ty, na které nadáváš, jsou konkretní lidé  Nás však vykořisťoval anonymní komunistický stát, proti němuž nebylo obrany. Vlez do odborů, staň se předákem, něco podnikej a na zotročovatele zaútoč! Nějak mi ale připadá, že společně nadáváme na stejné lidi - na komunisty. Vždyť ti hajzlové jsou převážně oni. A kde se dnešní poodnikatelé měli učit slušnému jednání, když 40 let zde vládla chátra nejhrubšího zrna? To vyřeší až nová generace. 8-o8-o;-O

Malý Aston 16.3.2007 8:51

Brácha na bráchu. Komouš na komouše!

Teorie spiknutí je mnohými odmítána ale já ji pořád věřím.Rusko poznalo,že budování komunismu je volovina a zásadně odmítlo nadále pokračovat v této blbosti.V Rusku je jedno kdo vládne,je jen potřeba aby mužici věřili a moc nereptali.Car Mikuláš,Lenin,Stalin a ostatní to předvedli.Do konce roku 1989 dali příkaz,zrušit ten systém který vede k chudobě v Rusku i všech satelitech.U nás se to dělo pod dohledem KGB+STb. Pak bylo nutné počkat,až občané zase zaplatí ze svých kapes potřebné změny a dnes je nutné zase vrátit vše do původního stavu pod vedením velkého Ruska.K tomu je nutné využít pátou kolonu jako jsou členové KSČM a komouši kteří nalezli k sockám,nespokojenost zbytku občanů kteří před rokem 1989 nepracovali,nic neměli,nepracují a nic nemají.Takže agenti jsou probuzeni,spící krtkové také.Je zajímavé,že za vlády socek nebylo tolik afér jako nyní.Kde se podíváte,tam nějaký agent Stb,kde se podíváte tam komouš jako v televizi a radě,která má provádět kontrolu.Najednou se pomocí Moravce a Janečka vynoří Zelení,není to normální.A když se podíváme do ostatních bývalých satelitů,tak bordel jako u nás.Na slovensku chtějí prohlásit za státní hrdiny ty komouše,kteří byli vyhozeni po roce 1968.Není to celé nějaké divné?:-D

pitr 16.3.2007 8:13

procentuální stav členů KSČ a KSČM

v poslanecké sněmovně je přímo úměrný bordelu v naší republice,přičemž ti co prekabátili jsou ještě mnohem horší než ti pomýlení kteří se k nim hlásí dodnes,zajímalo by mě kolik bylo členů NSDAP v německém parlamentu po 2.s.v.

David Werner 16.3.2007 9:17

Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

Moc, byl mezi nimi dokonce kancler Kiesinger. 1969 mu nejaka poslankyne za to verejne dala facku. I hodne prumyslniku bylo nacky (Schleyer, uneseny RAF). Jeste horsi byla po valce situace u soudu (SSaci) a na universitach (1968 studenti skandovali: Unter den Talaren der Mief von 1000 Jahren). Skoro az do roku 1968 se o tom moc nemluvilo. Takze opravdova diskuse o nacismu zacala v Nemecku asi 23 let po valce a trva dodnes. 23 - 17 = 5. Mozna ze to i nas za 5 let zacne. Zatim mam nadeji.(Y)

Harpyje 16.3.2007 9:49

Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

Byla to Beate Klarsfeld, která mu dala facku.

David Werner 16.3.2007 10:46

Re: Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

Diky! Tak zadny poslankyne ale zurnalistka. Kdo da u nas facku Klausovi?

Harpyje 16.3.2007 10:52

Re: Re: Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

Kandidatů na facky je tam jako máku, někteří by to potřebovali rozhodně vic než Klaus. :-D

David werner 16.3.2007 13:44

Re: Re: Re: Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

To je nesporne! Ale kdo ty facky bude rozdavat?:-P

Harpyje 16.3.2007 14:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

Myslím, že by se našlo dost dobrovolníků, kteří by se rádi tohoto úkolu zhostili.

Kobylka Lajda 16.3.2007 21:39

Re: Re: Re: Re: procentuální stav členů KSČ a KSČM

A proč zrovna Klausovi? Co takový Grebeníček, Ransdorf, Filip a trýznitelé vězňů, bachař co je v parlamentu?  Klaus je alespoňm chytrý, vzdělaný a má vystupování - vnučka se vrátila z jeho přednášky na VŠ nadšená!! A kolik facek by měl dostat Paroubek a jeho nohsledi?  Ještě že se rozhoupal dr. Macek.  ;-D;-D;-D