20.9.2020 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Komu dnes vadí maršál Koněv?

Proč socha maršála Koněva nevadila třicet let a dnes najednou vadí? Co se změnilo v postkomunismu? Zažili jsme už některé nesouhlasné projevy se sovětskými památníky, ale vždy to bylo jaksi kultivované a logické.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Dlouhý 4.9.2019 6:31

Totalita se vrací

článek je perfektní a trefný.Bohužel mi nejde sdílet pro mnohačetné nahlašování progresivisty FB.Takhle jsem si nepředstavoval nástup totality,ne tak brzo.Potřením a vymazáním plurality v diskuzi demokracie zmizí.To se přesně děje.

P. Pavel 4.9.2019 12:22

Článek je pustý blábol, tradiční podrackého grafomanská ničím nepodložená dojmologije. Nástup totality se udál už dávno, a to ve státě, který podracký adoruje, tedy v rusácku.

J. Veselý 5.9.2019 8:42

Slovenská republika není Slovenský štát

Slovenská republika není Slovenský štát, Ruská federace není Svaz sovětských socialistických republik, Zimbabwe není Rhodesie ... Vás by ale patrně nepřekvapil vliv změny státoprávního uspořádání na fugování státu a společnosti ani v Zimbabwe, ani jinde v dekolonizované Africe, ani nejste schopen pochopit, že v České republice se žije jinak, než v Reichsprotektoratu Böhmen und Mähren.