27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dražovský 15.4.2009 7:20

Organizovaný zločin.

Vietnamčíci zlikvidovali český textilní průmysl, likvidují svým zdravotně závadným textilem zdraví našich dětí, pašují cokoli, porušují autorská práva, obchodují s drogami, poslední dobou se vyzbrojují (na obranu celníků na SAPE musel být nasazen transportér).  Co podle Vás ještě musí udělat, než je konečně z naší republiky vypráskáme?  Jsem hrdý na našeho (bohužel bývalého) ministra, že se vykašlal na politicky korektní přístup konečně se rozhoupal, a začal Vietnamský problém řešit.

Nejhroznější je, že si snad nikdo neuvědomuje, že tyhle žlutásci pocházejí z komunistické země. Kolik z těch pracovitejch mravenečků , které tak levičák Olšar obdivuje, jsou ve skutečnosti agent bolševistických rozvědek??  Myslíte si, že k nám rudý bolševici  nechtějí proniknout?

Je třeba se bránit. Ať si táhnou žlutásci do Vietnamu. V našem kulturním prostotu nemají Vietnamci, Uzbekové, Mongolové a podobní co dělat.

Budíš. 15.4.2009 7:50

Re: Organizovaný zločin.

To vše jím někdo v Česku dovolil, tak si nenaříkejme a děkujme našim zákonodárcům   a našm světovým ekonomům (všeználkům), kteří hrdě vykřikovali, že trh vše vyřeší.Výsledky jsou tady.

Ano 15.4.2009 8:43

Re: Organizovaný zločin.

toto nemá s trhem moc společného. Jak to, že Vietnamce neuvidíte například v Polsku nebo v Německu? Tam snad trh neexistuje?

Budíš. 15.4.2009 10:24

Re: Organizovaný zločin.

Díky za souhlas.

Ivan Minařík 15.4.2009 8:00

Re: Organizovaný zločin.

Tento příspěvek je koncentrát hlouposti

Ano 15.4.2009 8:43

Re: Organizovaný zločin.

v čem?

Rudolph 15.4.2009 8:56

Re: Organizovaný zločin.

Ve všem.

Ano 15.4.2009 9:05

Re: Organizovaný zločin.

hm, nešlo by to rozepsat?:-D

Ivan 15.4.2009 9:15

Re: Organizovaný zločin.

Máš pravdu, bělásku! A všechny Čechy z USA, Austrálie apod. ať deportují zpět do našeho kulturního prostoru, a všem uděláme povinně testy na DNA a kdo nebude náš, tak s ním do plynu, že. A hrnice zase zavřít na nikoho nikam nepouštět ani dovnitř, ani ven! Bude to tady zaprděné, ale naše!

I když nevím, co třeba s Němci, kteří v tom našem kulturním prostoru byli nejméně stejně dlouho jako my (až na těch pár posledních let).

Budíš. 15.4.2009 10:52

Re: Organizovaný zločin.

Pane ,neskutečné uvažování.Bylo by zajímavé vědět, co Vy osobně děláte, co Vás živí a jaký jste ročník.Hlasitá demagogie nic více. PANE UŽ NEŽIJETE V KOMUNISMU, ZAČNĚTE JINAK UVAŽOVAT.Od A do Z nesprávný projev.Smutné.

Pepek 15.4.2009 11:12

Re: Organizovaný zločin.

Nejen textilní, ale prakticky veškerý průmysl v Evropě mají na svědomí odboráři zvašováním mzdových nákladů. Ceny mašin a surovin jsou pro všechny státy prakticky stejné, čím se tedy lišíme od Asie? Hloupou domněnkou, že náš dělník MUSÍ brát víc, než jeho žlutý kolega.

rdu 15.4.2009 14:24

Re: Organizovaný zločin.

...hloupou domněnkou, že u nás MUSÍ být životní náklady vyšší než v Číně.

Muki 15.4.2009 7:17

no jo

Valka zacala protoze severni komunisticky Vietnam napadnul ten Jizni. Valku mohli kdikoliv zastavit, nebo nezacit a obe zeme by se mohli rozvijet v miru. Jenze a to a i pan autor si je vedom, ze by to dopadlo jako v Koreji a komunismus by se ukazal, jako neco spatneho a tak musel odstranit konkuranci. Vzdy sem se divil, ze protestujici proti valce nikdy nezadali aby ji komuniste zastavili ale manifestovali jen a jen za viteztvi komunistu. Stydi se za to alespon nektery z nich?

Tonevadí 15.4.2009 8:25

Muki, Muki, ty vidíš ten svět dost jednoduše, že?

Zlí severní napadli hodný jižní.  A tak strýček Sam tam vypravil na 500.000 vojáčků, z nichž každej 10. tam zařval a každej 3. byl poznamenanej na celej život (a mnoho nevinejch jich pak ještě doma poznamenal). 

Ale protože pár protestujících "manifestovali jen a jen za viteztvi komunistu", tak to milí generálové skrečovali a utekli přes střechy jak uličníci, zachraň se kdo můžeš...

  

Ano 15.4.2009 8:45

Re: Muki, Muki, ty vidíš ten svět dost jednoduše, že?

No, hódně zjednodušeně a zkresleně to vidíte vy.RvRv

Marky 15.4.2009 11:06

Re: Muki, Muki, ty vidíš ten svět dost jednoduše, že?

To nevadí že jsi poměrně hloupý nedovzdělanec, takových je v každém národě povíc.

Jura Jurax 15.4.2009 13:10

Re: Muki, Muki, ty vidíš ten svět dost jednoduše, že?

RvRvRv

Za domácí úlohu si ujasněte, proč jsou Vaše tvrzení vesměs chybná a pitomá :-(

Historik 15.4.2009 14:48

LŽETE A TO TAK, ŽE HODNĚ

Úplně stačilo aby v roce tuším 1975, když severní Vietnam porušil mírovou dohodu a vrhl proti jižnímu Vietnamu skoro celou svou armádu (14 divizí ze 16) nasadit opět americké letectvo. Klasickou pozemní ofenzivu dokáže USAF zastavit, to ukázalo v Koreji (za předpokladu, že vlastní pozemní armáda je alespoň trochu schopná a to jihovietnamská armáda byla).

Mgr.Milda 15.4.2009 7:03

Vietnamci by se uplatnili u nás i v zemědělství, jenom kdyby jim to

bylo nabídnuto. Půdu nevlastní, takže musí najít jinou cestu. Konopí je plodina, která na nejmenší potřebné ploše dá největší výnos za sklizeň. Dalo by se jistě pěstovat i bylinky, potřebné farmaceutickým firmám nebo gastronomii, k tomu ale je třeba, pronajmout jim opuštěné objekty a nevyužívané plochy. Kvůli evropské konkurenci stojí u nás mnoho opuštěných skleníků.

Ano 15.4.2009 8:47

Re: Vietnamci by se uplatnili u nás i v zemědělství, jenom kdyby jim to

to je zajímavé, že v těch pronajmutých opuštěných objektech pěstují právě konopí.:-/ Asi jim to více vynáší než nějaké bylinky:-P:-/

Paul Sulc 15.4.2009 1:31

vietnamci a zakony

Asiati , tedy ti vychodni, jsou velice pracoviti lide. Jenze kazda zeme ma svoje zakony a ty nelze prehlizet, ty nutno tvrde dodrzovat. Jinak budou zakony pro nic a zivot spolecnosti se vymkne z rukou. Taky je nutno platit dane, i z pouzitim donucovacich prostredku, coz Vietnamci nedelaji.

MILA 15.4.2009 5:08

Re: vietnamci a zakony

jenze ja zit v Cesku tak bych radsi videl doma vietnamce nezli romy, at uz plati ci ne, romove neplati ale nemakaji, neprodukuji a zijou z ceskych lidi co odvadi dane, vietnamcum nikdo nic neda

Ano 15.4.2009 9:02

Re: vietnamci a zakony

Jenže Vietnamci, když daně neplatí, šidí, prodávají pašovaný textil a obuv, škodí tady stejně. Kde je textilní a obuvnický průmysl, kde pracovalo spousta českých lidí. V důsledku tedy také žijí z nás, co odvádíme daně

Ivan 15.4.2009 9:21

Re: vietnamci a zakony

Co pořád plačete, že Vietnamci neplatí daně, clo apod.?! Plačte, že máme tak neschopné represivní orgány, které jim to dovolí. Jak to, že z našich daní platíme tak neschopný (nebo úplatný?) mančaft?!

Budíš. 15.4.2009 11:01

Re: vietnamci a zakony

Ano, to nevytýkejme Vietnamcům, to je neschopnost našich politiků. Jsme Vietnamcům k smíchu.Vietnamci tady bordel nezavedli.Vietnamec se snaží hlavně dobře uživit a postarat se o rodinu.Musím konstatovat, že se jím daří. 

Paul Sulc 15.4.2009 16:50

Re: vietnamci a zakony

ostatne, kdyz Vietnamci prodavaji ausus, proc se k nim Cesi hrnou a kupuji??Muzou prece do kamenneho obchodu.

Ivan 15.4.2009 9:26

Re: vietnamci a zakony

Náš průmysl je v háji ne kvůli vietnamcům, ale kvůli tomu, že je naše pracovní síla moc drahá (vietnamská ne). Pracovníci automobilky Škoda se bouří a chtějí platy jako v Německu. Nejde vyrábět něco a platit dělníkovi jako v německu a výrobek mít cenově konkurentněschopný jako z Číny.

S.P.Q.B 15.4.2009 10:13

Re: vietnamci a zakony

Kde se prodává Octavia za " čínskou cenu" ?

Budíš 15.4.2009 15:53

Re: vietnamci a zakony

Náš dělník stále dělá hodiny a neuvědomuje si, že za tu hodinu musí něco vyprodukovat. Proč by si v pracovní době příkladně nezakouřil a když vykouří v prac, době 12 kousků X 10 minut jsou 2 hodiny.Vážení, tak to se děje už jen v ČESKU.Zaměstnanec si musí uvědomit, že zaměstnavatel je živitel jeho rodiny a může mu dát výplatu když něco vyprodukuje a vyprodukovat musí mnohem více než přijme, aby mohl zaměstnavatel živit jeho rodinu  i za rok atd.Různé organizace jako ROH vymýšlí kraviny, které vlastně dělníkům škodí.Ne všichni si váží práce a politici je podporují. Platilo a platit musí " kdo nepracuje ať nejí " a každý může mít jen tolik o kolik se vlastním přičiněním zaslouží.Kdo se nečiní, může být chudý a proč by neměl být.Různá sociální solidarita je podvod, který nejvíce škodí právě těm příjemcům soc. dávek, ale ti si to uvědomí, když je už pozdě nebo si to neuvědomí nikdy a soc .dávky zneužívají třeba 15 let.Hrůza, co jsme ve státě zavedli. Kdo to zavedl každý ví.

Ekonom 15.4.2009 16:20

Re: vietnamci a zakony

Budíš tvé slinty jsou relativní. Měl by sis uvědomit, že lidé tráví 1/3 dne v práci, že potřebují jíst, pít, vylučovat a někteří i kouřit. Nejdůležitější na pracovním procesu je organizace práce. Pokud je práce zorganizovaná tak, že člověk nemá čas na kouření, pak kouřit nebude. Na druhé straně jakou PP vyprodujkuje ředitel banky, že musí mít na výplatě statisícový plat? Odírá ty, kteří spoří...