18.8.2022 | Svátek má Helena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
lucina 6.4.2007 12:09

Re: Po roce 1989 se hodně změnilo.

 no, ty děti určitě na krku nemají, ty jsou v dětských domovech.Ovšem ty frajery, co údajně nosí pistoli, bych chtěla vidět. V tramvaji by stejně střílet nemohli, a navíc by neměli čím, protože by jim ji dávno předtím vytáhli z kapsy nebo futrálu nebo kde se nosí, zároveň se šrajtoflí. A pokud by muži chodili ozbrojení (asi i některé mladší militaristické nebo androidní ženy), obětmi by zůstaly ženy, děti a staří lidé, kteří se neubrání. To se mi taky moc nezdá.Vraceli bychom se opravdu hodně proti proudu civilizace. Je to stejná blbost jako domácí porody. Od toho jsou placené instituce, policie, bezpečnostní služby, porodnice. Individuální služby jsou jen pro privilegované, kdo si mohou dovolit soukromou bezpečnost a lékařskou péči draze platit. Pro ostatní to musí být zajišťováno a garantováno státem. Bezbřehá "lidská práva" jsou kontraproduktivní.

kakuro 6.4.2007 12:08

Re: Bohuzel je to tak, ze za vetsinu nezamestnanosti mohou davky na podporu v nezamestnanosti.....

Tak to ušetříme i za dotace na ČD protože pak cikáni rozkradou i koleje, hned za vlakem. :-D

PS: Podpora v nezaměstnanosti má už delší dobu zpřísněná omezení, na max půl roku a co do výše je též omezena na pár tisícovek, mluvíte a nevíte vůbec o čem.

Zdeva 6.4.2007 11:59

Re: nemate pravdu pane Pergill, jsou to jen vymluvy

Ale tich@dohodo, vždyť vy jste také zbabělec! Proč jste ze svého podniku udělal soukromý klub? Abyste do něj nemusel alibisticky  pouštět romské grázly? Proč jim ustupujete? Proč si netroufáte proti nim vystoupit a otevřeně jim říci, že takové do svého podniku prostě nepustíte? Protože by se s vámi soudili a musel byste jim vyplatit odškodné jako se to nedávno stalo. To v lepším případě. V horším byste ráno našel místo svého podniku hromádku popela.

PetrK 6.4.2007 11:59

Re: Vy si zahráváte

Ještě jste zapomněl na trockistu Uhla.

Mtgne 6.4.2007 11:56

Padly zde nějaké vtipy, tohle vtip není, to je něčí příspěvek z jiné diskuze, cituji

Mě nejvíc jednou dostalo když sem vylez z vlaku a před nádražím sem viděl jak hrajou karty o mobily. každej jich před sebou tak 15 a společně pokuřovali. Pak že "práce" smrdí;

Mtgne 6.4.2007 11:52

Re: Re: Re: Povzdech nad volbou slov

opět jste nepochopil, všechny rasy i etnika jsou stejně hodnotná, pokud naplňují svá práva stejně jako své povinnosti. A to cizí slovo na konci používejte pouze v případě, znáte-li dobře jeho pravopis.!:-)

Karim 6.4.2007 11:49

Bohuzel je to tak, ze za vetsinu nezamestnanosti mohou davky na podporu v nezamestnanosti.....

...a reseni je:

1. velikost podpor v nezamestnanosti omezit jak do vyse tak do delky trvani.  2.usetrene penize a mozna neco navic venovat na predskolni vychovu romskych deti, tak aby mohly absolvovat normalni skolu. 3.Zvazit moznost obnoveni odvopdu do armady napr na pul roku, kde by se obnovila totalitni  praxe drivejsiho popradskeho utvaru - to jest proverka a pripadne doplneni alfabetizace brancu.

jirka.s. 6.4.2007 11:41

ve skutecnosti je to jen o osobni statecnosti

Tož se nám rozpovídej, uřvaný choleriku, kolik cikánů jsi již zpacifikoval ty a kolik jsi jich předal "spravedlnosti"!

Jaron 6.4.2007 11:37

pochvala

Hezký článek,ve starém Mostě jsme to měli také pěkné,ale pak přišel Chánov a spousty příbuzných ze slovenska a bylo po kultuře.....

VelkaHuba 6.4.2007 11:35

Re: Re: Povzdech nad volbou slov

Inu, pokud se skutecne domnivate, ze nektera etnika jsou vice hodnotna nebo mene hodnotna nez jina, nemame si spolu o cem povidat. Howg.

jerry 6.4.2007 11:32

Vy si zahráváte

ještě si to přečte Kačka JauJau nebo skřítek-senátor Píťa a podá na Vás trestní oznámení.:-)

kakuro 6.4.2007 11:30

Re: Napřed povinnosti a potom práva.

Takže 100% zaměstnanost jako za totáče ? no proč ne alepoň ubude nákladů za úředníky vyřizující dávky ale chtělo by to trochu promyslet aby opatření ve výsledku nevyšla dráž než ty dávky a zároveň zde nevzniklo něco co by se dalo směle nazvat jako otrocká práce bez odpovídající mzdy. Jedno řešení vidím v ve formě "default" zaměstnání pro lidi bez HPP na zkrácený úvazek (4h/den?) ale co a kde by měli tyto lidi dělat ? (PD beru jako vtip)

Old 6.4.2007 11:26

Přeposílejte to, přátelé!

Mám obavy, že to brzy bude NP muset stáhnout!

Mtgne 6.4.2007 11:24

Re: Povzdech nad volbou slov

lituji pane, opět jste nepochopil, takovým plnohodnotným etnikem se stanou, až bude naplňovat své povinnosti stejným dílem , jakým volají po svých právech;-O

Mtgne 6.4.2007 11:22

Ale to není žádné novum, že omamná media buď něco zkreslují nebo přímo lžou

viz např. lživá kampaň o situaci v Kosovu před humanitárním bombardováním Jugo;-O;-€

VelkaHuba 6.4.2007 11:20

Povzdech nad volbou slov

Zpocatku se mi clanek libil. Az do os(t)udne formulace: "Cikáni, kteří měli nakročeno na to, aby se stali plnoprávným a plnohodnotným etnikem..." Oni nejsou?

Pevne verim, ze za tim nestoji zamer, nybrz lehkovaznost pri volbe slov. A ze za dlouhou radou souhlasnych reakci ctenaru stoji nepozornost. Protoze jestli ne, je mi Ceska lito.

Stanley 6.4.2007 11:19

Napřed povinnosti a potom práva.

Stalo se 2.4.07, romská matka s dětmi vychází z litvínovského Lidlu a vedle prázdného odpadkového koše odhazuje obal od zmrzliny, kterou koupila ze sociální podpory,předpokládám, neboť směřovala do osady neplatičů. Byla slušně upozorněna paní jdoucí do Lidlu.Co ta odporná ženština spustila za nadávky, nelze publikovat. Toto trvalo do doby, než zmizela z dohledu.Odporná, a nijak řídká scéna.Řešením romského problému zde na severu by byla povinnost Romů pracovat a romských dětí se vzdělávat. Na severu Čech je mnoho povrchových dolů, zde by mohli muži v osmihodinových pracovních dobách lopatami přehazovat hlušinu a potom by dostali muži, zloději,pasáci sociální podporu. Tím by se jim zúžil prostor pro konání lumpáren. Týká se samozřejmě i neromů. Netýká se slušných Romů a zdravotně hendikepovaných. Tlustí, dobře živení, se zlatými řetězy by zmizeli. V žádném případě nejsem rasista. Barva pleti mě nezajímá. Vnímám naopak rasizmus naruby. Příkladů, slušně řečeno nevhodného chování romské minority je mnoho. Mám zato, že by se mělo přistupovat k takovýmto lidem jako k příslušníkům majority. Pokud věci nebudou rozumně řešeny, přerostou do velkých problémů. Jo a ta paní co romskou ženu upozornila, litovala, že vůbec něco řekla. Jinak vážený pane Slupecký, klobouk dolů. Váš článek perfektně vystihuje situaci. Naše Společnost se musí po 40ti letech totalitního slovníku, opět naučit mluvit normálním jazykem. V poslední době už špatně snáším řeči valící se z médií. Připadá mi, že už lžou teměř všichni. Znáte ten vtip z reálného socializmu, jak přišel pán k doktorovi, že špatně vidí?V

Charlie 6.4.2007 11:17

Re: Re: Re: proboha, lidi, prestante si uz konecne lhat do vlastni kapsy

To je možné, já ale píši o Čechách a Moravě. Tam zůstalo méně než 500 cikánů.

Marie G. 6.4.2007 11:16

Naprosto výstižný text.. Podporuji pana Čunka.

>-

kakuro 6.4.2007 11:14

Re: Se zájmem jsem si to přečetl

Z odkazu: "Ti si nepřejí doučování ani další vzdělávání svých ratolestí na střední škole. Oni chtějí žít ze sociálních dávek a podpor."

Pěkně to do sebe zapadá, cikáni vědí že se jich zaměstnavetelé bojí a tak rezignují a volí raději "jistotu", řekl bych že jsou v pěkných sr..čk a my taky protože když jim ty dávky seberem budou akorát krást a dělat ještě větší bordel.

Charlie 6.4.2007 11:06

Re: Dobry clanek

Ano, chudáci ti slušní, ti kterých zřejmě není víc než 10%. Ale co udělali ti slušní cikáni proti tomuto osudu ? Oznámili policii svého ratrance, když jim nabízel laciný kradený mobil ? Ne ? Tak mají smůlu !

kakuro 6.4.2007 11:03

Re: Re: cikánská olympiáda

By mě zajímalo kdo tyto dráty z dráhy kolikrát daleko za městem krade, cikáni s dvoukolákem asi ne, spíš nějací feťáci v prohnilé škodě 120.

Marat 6.4.2007 11:03

Re: Svatá pravda.

Ono se nikde tak neřve,že pravda vítězí,ale také nikde není chudák pravda tak kopaná do zadku,jako v Čechách.Vůbec né až dnes.Chudák pravda je kopaná a fackovaná v Čechách už od devatenáctého století.

Charlie 6.4.2007 11:03

Re: Re: dalsi vagon vymlacene slamy do mlaticky

To je právě ta chyba, že málokdo z nás nosí v kapse pistoli. A nepřiměřená obrana ? Mrtvý zloděj už nevypovídá, a svědci ? Já kdybych viděl někoho zastřelit na ulici kapsáře, určitě by s mým popisem policie nikoho nechytla.  ;-)

kakuro 6.4.2007 11:01

Jo

Bohužel musím s článkem souhlasit, ale myslíte snad že novináři informují v jiných tematech pravdivě ? kdepak. Kde není morálka jde do háje všechno (nemluvím o té falešné z článku která si pořát něco nalhává) a čím míň morálky tím víc zákonů.

Marat 6.4.2007 10:58

Re: proboha, lidi, prestante si uz konecne lhat do vlastni kapsy

Co to vykládáte za blbost? Zkuste v ČR se ozvat protí cikánským zlodějum.To vám potom Uhl,Mlynář  a další dají zahulit.I celí policejní zbor se musí postavit do latě před každým cikánem.A mají zbraně a nemusí se bát.Nebojí se nikdo ani tak cikánu,jak mizerných politikářských prostitutu.Pokud myslíte,že občané jsou viní tím,koho volí,tak jste směšný tajtrlík.Oni totiž nemají možnost volby.Zase můžou volit jen mizery o to se starají mizerové,aby se nedostal ke slovu normální slušný,ale alespoň trošku slušný politik.Podívejte co dělají čelní čeští poliutici s Čunkem.A blátem ho tahá všechen tisk.

terra 6.4.2007 10:56

Re: Re: Re: Tady bude ráno veselo.

Klidně se mě ptejte, cenzor to stejně nepustí...

vbccvb 6.4.2007 10:54

Re: cikánská olympiáda

Tak to me dostalo. Kam se na to hrabe muj oblibeny s cikanem v autoskole:

Jede cikan v autoskole s instruktorem. Jsou zkousky, projedou krizovatku: "Ale pane ridici! Vsimnul jste si, co tam bylo za znacku?" "Hlinikova, vratime se?"

I kdyz popravde receno, cikanu "sberacu", co rano okolo nas slapou s dvoukolakem haraburdi do srotu, si docela vazim. Pokud to teda samozrejme nejsou medeny draty odnekud ze drahy.

mleziva 6.4.2007 10:53

Re: zvláštní školy

Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí...

Pupicek Starostklivy 6.4.2007 10:52

Re: Sloní noha na Andělu

V roce 1985 jsem delal dozorciho stanice na Moskevske, nyni Andel.  Sloni Noha a Buffet U komenicku rulezz.