11.5.2021 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Kalkulačka

Ustavování krajských zastupitelstev provázely demonstrace proti účasti komunistů. K volbám přišla jen menšina voličů. Komunisté patří k ukázněnější části národa, tedy přišli, viděli a zvítězili. Když už se s tím nedá nic dělat, jiná menšina huláká na ulicích a v jednacích síních, že se jí to nelíbí, a být statečná, vynutila by si prosazení svého názoru postupy naprosto nedemokratickými.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Šafránek 24.11.2012 13:06

Manipulace

Kalkulačka mě potěšila, protože mi vybrala Roithovou, kterou jsem se chystal volit (shoda 64%). Co mne však velmi zarazilo, byla pouze 3% shoda se Schwartzenbergem. Tak jsem si rozkliknul jeho odpovědi a zjistil jsem, že se ve většině shodují s mými!! Z toho vyplývá, že celá kalkulačka je manipulativní nesmysl.

J. Kadeřábek 25.11.2012 14:48

Re: Manipulace

Zajímavé. V této diskusi, zatím pěti lidí tři (tj. včetně mě) budou volit Roithovou a v každém průzkumu servírovaném hlídacímy psy je na posledních místech za Bobo a spol. Jinak pane Jemelíku je sice pěkné že je třeba se voleb účastnit, ale pokud třeba v těch prezidentských by to dopadlo podle "průzkumů" a ve druhém kole by byl soudruh Fišer nebo ožrala Zeman nevím co bych ve volební místnosti pohledával.

F. Svoboda 24.11.2012 12:44

Volební kalkulačka

výsledek mne nepřekvapil. Na prvním místě byl P. Sobotka a na druhém Roithová, tedy ta kandidátka, kterou hodlám volit.

V kalkulačce by mohly být uvedeno ještě několik dotazů na soukromý, hlavně rodinný život dotazovaných.

J. Bořický 24.11.2012 8:49

Předem

bych rád upozornil,že být mladý,tak bych nešel protestovat.Ale rozhodně nesouhlasím s prním odstavcem ,p.Jemelík.....menšina huláká na ulicích ,že se jí to nelíbí ,a být statečná,vynutila by si prosazení svého názoru nedemokratickými prostředky" . ...Děti téměř školou povinné si stěžují ..... Tak přesně toto jsem slyšel za komunizmu, při studentské manifestaci 17.listopadu.Také jsem slyšel,že byli zmanipulovaní.Ano ,byla demokraticky zvolená,tak jako dnešní vláda.I protesty proti vládě odsoudíte ? Oba tábory nemusejí mít pravdu,nemusím s nimi souhlasit,ale je demokratické,že mohou říci svůj názor.

K. Filek 24.11.2012 9:11

Re: Předem

Souhlas p.Bořický.

Š. Hašek 24.11.2012 21:56

Re: Předem

Doufám, že aspoň oceňujete, že kromě komentování jejich počínání je nikdo nevylučuje ze škol, nevyváží za Prahu. A nejede na ně s vodními děly.

Hodné lidí ztratilo paměť. Já jsem za bolševika a tuhé cenzury četl v novinách něco jiného.

J. Bořický 24.11.2012 8:36

Předem