18.8.2022 | Svátek má Helena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
divitel 26.2.2007 10:41

Re: vidím překvapivě malé

1. Souhlas.

2. Jsem rád, že jste napsal "o 180 stupňů". Někteří, mnohem větší machři než jsme my dva, "otočili o 360 stupňů".

Louka 25.2.2007 23:50

Co se to děje v KPV?

Je smutné, když političtí vězni, kteří si mnohé vytrpěli, jsou na sklonku života hříčkou v rukou tajných služeb.

Kdy se z toho členové KPV poučí a zdiskreditované vedení odešlou na odpočinek?

Mig 25.2.2007 22:09

Re: Re: Morální žoldnéři.

R^R^R^R^R^R^R^R^

Mig 25.2.2007 22:06

Z Vašeho článku jsem usoudil, že v KPV jsou stejní dobytkové jako všude

v institucích. Při podepisování anticharty se Werich srazil s blbcem - sám se sebou.

Jan 25.2.2007 17:12

Re: Pořádně jste

Dík, že jsi tomu uprděnýmu čecháčkovi odpověděl R^

Jan 25.2.2007 17:05

Re: Re: To nemá cenu.

Já bych je vyvezl do Ruska. Tam by mohli Putinovi recitovat Stalin - Gottwald - Mír.

oakman 25.2.2007 16:09

Re: To nemá cenu.

Jojo, bylo vás jeden a půl milionu, na jednu generaci jste udrželi opratě, na tři další jste z lidí udělali dobytek a ze státu chlív!! Poslouchej dobře, smrade, i kdyby z toho Hučín zešílel a hrál si v TV s kačerem, nic to nemění na tom, že aktivně podporuješ režim, ve kterém bylo možné, aby hlupáci a darebáci vraždili a věznili nevinné lidi a ještě rozsáhlou palbou lží a pomluv zabrnkali na tu svinskou notu v maločeském mozku. Pokud měřím bolševikovi jako on naměřil náckovi, je rovnice následující - jakákoliv aktiní činnost v Národní Frontě´= aktivní podpora nacistického režimu. Členství v KSČ = členství v NSDAP. Lidové Milice a po roce 50 i ČSLA = SS. Jakákoliv spolupráce se silovými složkami státu (práskač, "expert") =  aktivní kolaborace s gestapem. Podpis Souhlasu s okupací = podpora Mnichovského diktátu. Kromě první skupiny, která v nacistickém ekvivalentu dostala Malý Dekret, všechny ostatní byly "oceněny" Velkým. Dle něj to vše se rovná vlastizrada, lágr, šibenice, deportace. Vaším metrem měřeno už patnáct let visíte za krk, pane. To, že nás to Havel nenechal udělat tenkrát, když nám bylo dvacet neznamená, že si na to nevzpomeneme později. Pamatujte, že má ruka bude pevná - mám děti, tak budu věšet poctivě!!!

oakman 25.2.2007 15:52

Re: Morální žoldnéři.

A nezapomínejme, že z toho prvního i druhého nechali komunisté naživu jen ty, kteří bojovali za ně. Ti ostatní to pouze občas souhrou náhod přežili, ale je jich málo. Takže v akordu s většinou, která nikdy nedělala nic si tu komouši budou dál rozhodovat, kdo byl a kdo nebyl politický vězeň. Filipův hardcore a Paroubkovi kolaboranti se postarají....

Cesilko :-) 25.2.2007 15:51

Re: Díky pane Beneši.

*OBCANSTVI uprchlikum do USA  ** OMLUVA VLADY tymz za ne-restituce! *** KORESPONDENCNI VYKON rodneho ceskeho VOLEBNIHO PRAVA vsem 500.000 ceskych obcanu-volicu! Z JAKYCHKOLI DUVODU! V DEN VOLEB V ZAHRANICI.

Amen. :-D:-D:-D:-D25. unora leta Pane 2007. Bejvalo "Den vitezstvi pracujiciho lihu...." :-);-O>-8-o

oakman 25.2.2007 15:48

Morální žoldnéři.

Takhle to vypadá, když se pod jednu hlavičku s chovávají dva antipody - oběti vnitřního a vnějšího boje. Ti první jsou lidmi, kteří se v padesátých aktivně podíleli na tvorbě čs. gulagu, aby většinou po okupaci "prozřeli" a "očistili se" v Chartě, Obrodě. Stali se tak stejně politickými vězni jako ti, kteří kráčeli po stovkách omotáni kabelem vstříci smrti radiací?? Jsou to stejní vězňové svědomí jako ti, kteří s rudou bestií nikdy netančili, dávali to veřejně najevo a byli podělanými v okolí označeni a těmi, kteří se živili lidskou bolestí "zpracováni". Pánové Kohout, Pithart a spol mohou být jen rádi, že si odseděli spoustu otázek kolem jejich předdisidentského života.  Hučín je první důkaz, že se nic nemění, máme tu tři odboje, z nichž první dva nepřipouštějí ten třetí. Je to pochopitelné, protože ten třetí odboj byl mířen proti mnohým z nich. Pokud totiž uznáme komunistický odboj za války, musíme mlčet o odboji proti komunismu, to by byl odboj proti odboji. Inu je mnoho věcí, které mají u nás úplně jiný význam než obecně....

Ti 25.2.2007 14:16

Re: ale jmenuje se Nadezda

No tak to potom se není čemu divit. Teď je jen otázka kdo Naděždu řídí a jak dlouho budeme tyto hrátky trpět. Rv

BIS 25.2.2007 10:53

ale jmenuje se Nadezda

V roce 1956 byla odsouzena ve fingovaném procesu za vlastizradu a špionáž. Na podmínku byla propuštěna z vězení v r. 1959. Pracovala jako pomocná dělnice, dělnice na soustruhu a později jako úřednice Národního výboru v Praze 9.

M. a m i Z 25.2.2007 8:25

Pořádně jste

zblbnul patrně z ČT a podobných médií. Právě v Německu se řeší české problémy, určuje česká životní úroveň, atd. vy sami s aktuální českou representací na to opravdu nemáte. (Když Vám ČT vypráví o největší a nejúspěšnější české firmě Škoda, je v Německu legrace. )

Udělat pořádek, zavést princip výkonu,  by nebyl problém, ale to bychom měli šmahem z velké části dnešní české elity hordu sociálních případů. (ostatně, byl jsem tam a přijedu opět, ale Češi si chtějí dělat demogracii bez cizáků, kLaus je před nimi ochránil a vybral Tošovského a podobné soudruhy, tak co máte?)

pavlik 24.2.2007 23:20

pěkný článek

Váš pravopis je sice trochu archaický, ale koneckonců - forma je důležitější než obsah. Ten film o Hučínovi jsem bohužel neviděl, ale mrknul jsem se na web ... Ten člověk je tak rovný (to se fakt hned tak nevidí), že mnoha lidem u nás nutně musí připadat jako křivák :-):-):-)  Držím Vám palce.

hornet 24.2.2007 22:15

Re: "co s tím hodláte udělat"

Zimo, řešte problémy vaší vlády a společnosti v Německu a nás tady nechte na pokoji. Nebo sem přijeďte a udělejte tu pořádek osobně, ale nekafrejte furt z Norimberka, jak to tu máme podělaný a jak všichni naši politici jsou proti vám tááákhle maličtí.

karlos 2502 24.2.2007 22:10

Re: Re: To nemá cenu.

tleskam vam za vaši odpovědˇ

AeroKarel 24.2.2007 21:46

Re: Re: Pane Beneš,

A to tak že fest.  A jak to tak čtu, tak ne sám.

AeroKarel 24.2.2007 21:43

Re: Re: To nemá cenu.

To toho chcete od toho bolševíčka trochu moc.

vi 24.2.2007 21:14

Ba jeto bída!

Ale bylo dojemné vidět p. Kavalírovou ,jak přebírá státní vyznamenání od bolševického synka Klause. Za co pak to asi dopravdy bylo?;-)

Wol. 24.2.2007 20:49

Re: v nejlepsim case

Pan Beneš má bohužel jednu nevýhodu a tou je, že takových Benešů není v ČR více. Škoda, že jej nelze naklonovat!R^R^R^R^R^R^R^R^!!

Jarda 24.2.2007 20:45

Re: Uz ti skoncila podminka Benesi?

Pravda je J. Benes to dostal na tvrdo, bylo to v roku 1966 nebo 7 a bylo to vic jak rok nepodminene, ale tenkrat se jeste Tvuj tatinek s maminkou jeste neznali tak Tva poznamka vyjadruje Tve znalosti.

praseci rypacek 24.2.2007 19:55

v nejlepsim case

nevim do jake miry je clanek relevantni kdyz autor pise ze dokument o hucinovi nebyl odvysilan v nejlepsim case - snimek byl promitan v ceske televizi na programu ct2 ve 20 hodin - existuje nejaky lepsi cas? - pokud je jen kazda druha veta takto lehce posunuta tak se bohuzel musim domnivat ze autor koloruje udalosti podle sveho - coz neni vytka je to jen pokracovani benesovych povidek ktere mam docela rad

Spravedlivy 24.2.2007 19:54

Uz ti skoncila podminka Benesi?

Jinak to je jako by sem "nezbolsevisovanou cestinou" psal Charles Manson.

gossip 24.2.2007 16:59

Bravo

Ac nam z holkama u studny zebou prstiky,tleskame!Bravo!V hlave mame spostu zkusenosti,ktere bychom rady sdelily.Chybi jen ten vas obdivuhodny smysl pro jazyk.Jen houst a at zdravi slouzi.

random 24.2.2007 16:21

Re: Jak tak na to tedy koukám.

Nevím kde k ní přišli, ale vím, že soudružka Kavalírová servilně sloužila na Ministerstvu práce a sociálních věcí někdy od r. 1968 do důchodu a jako štika projela prověrkami v roce 1970, kde otázkou bytí a nebytí byl souhlas či nesouhlas s pobytem bratrských vojsk

Ti 24.2.2007 15:58

Re: To nemá cenu.

Pane "Brmboši" ! Pokud chcete kritizovat pana Hučína, tak udělejte vše, aby celý ten trestní spis na něj vedený, byl odtajněn. Jedině tak se můžete dozvědět vše a věřte, že se potom i dozvíte a pomůžete dobré věci. To, že téměř celý soudní proces s Hučínem byl tajný jenom dokazuje strach těch, kteří tento proces inscenovali a rádi by Hučína odstranili. No ale všeho dočasu!!Ono jim to prostě nevyšlo a to je podstatné. Jinak pro Vaši orientaci si Vám dovoluji sdělit, že i Ústavní soud dal Hučínovi za pravdu a ve svém Nálezu konstatoval, že Hučínův ozbrojený boj proti komunistickému režimu byl oprávněný.R^ Tedy nepleťte do toho Van Dama a raději si ověřte o co jde. Je ale vidět, že Vás komunistická propaganda úspěšně zasáhla, ale to už je tak trochu i Vaše věc.;-O Já Vám mohu jen nabídnout, abyste si doplnil informace !!

random 24.2.2007 15:42

Re: Re: jediný spravedlivý

soudružka Kavalírová servilně sloužila na Ministerstvu práce a sociálních věcí a štika projela prověrkami v roce 1970, kde otázka bytí a nebytí byl souhlas s pobytem bratrských vojsk

tich@dohoda 24.2.2007 15:08

nejsem vas bezvyhradny obdivovatel pane Benesi

casto s vasimi nazory nesouhlasim, nebo alespon mam jiste vyhrady. Presto si vas lidsky vazim a obcas rad uznam, ze jste neco napsal hodne dobre. Dekuji za dnesni clanek, seriozne popsana mizerie Hucinova  politicky  vykonstruovaneho "pripadu"  na objednavku .

Brmboš 24.2.2007 14:04

To nemá cenu.

Pane redaktore stát, který podporuje úlety pana Hučína je k ničemu a lidé, kterým nevadí blbost také. Pan Hučín je jen exibicionistou ze kterého novináři udělali oběť a stále nám vnucují, že se mu křivdí. Jenže on je navíc ve své falešné hře na ukřivděného i nebezpečný ve své snaze vypadat jako Van Dam a mít u sebe arzenál zbraní. Ach ty akčňáky.  Faktem však je, že vy už jste ztratil byť sebemenší smysl pro realitu. Zajímavé je, že ti co vám přicvrndávají a byli také komunisty a jinými poskoky bývalého režimu jsou nezbolševizovaně čistí jako Štětina a ti co nepískají podle vašich not jsou špatní. Ale to vypovídá spíše o vás i o tom o co vám jde.

M. a m i Z 24.2.2007 13:54

"co s tím hodláte udělat"

je to jednoduché, stačila by na to demokracie, ale tu Češi nechtějí. Oni raději kLause, komunistickou ČT, ... protože tyto instituty od Čechů nevyžadují inteligenci, naopak. Proto nechme Čechy postavit na Letné kLausův pomník, s Pepkem Stalinů to bylo taky tak, sotva ho dostavěli, už ho odstřelili.