6.10.2022 | Svátek má Hanuš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jara London 16.5.2006 0:01

Re: Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Tak co je, Taras? Ty snad už chrápeš! Bóže, to sou dneska bolševíci! Tátu vydrželi kovaní soudruzi v padesátém třetím mlátit celou noc, a Ty jsi snad vytuhl už před půlnocí, degene! S takovou ten komunismus nevybudujete, soudruhu!

Jara London 15.5.2006 23:30

Re: Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Víš, chřupane, já stále pracuji. Ty tady vyléváš kýble žluči ze svého služebního počítače a viditelně netušíš, balíku, co to to DPH vlastně je. Z toho "podnikového" jsem pochopil, že jsi žlučovitý bolševik nejhoršího ražení, kterému se stýská pop starých zašlých časech. Dneska už nemáme státní podniky, synku. Máme svoje, a na to si musíme těžce vydělávat. Nemáme čas jako Ty co 20 minut vypouštět nenávistné bolševické zvratky na síť. Udav se jimi, hovado bolševický. Takových jako Ty jsme si tu užili dost. Chcípni, hajzle degenerovanej.(Y)

Eva D. 15.5.2006 22:04

Autorovi

pane beneši, díky za článek a hodně zdraví a energie přeji ! V

Eva D. 15.5.2006 22:02

Re: Re: Ale oni zejména kritizují levici - ČSSD.

Bodejť by nerozuměli, když KSČ je  ve většině jejich původní strana rodná, jedněch jako druhejch!

Taraszátaras 15.5.2006 21:49

Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Tak co, zloději podnikatelská, kde jsi teď, když se nemůžeš flákat na síti ze svého podnikového a bez DPH koupeného PC? A změň si značku, ten London se z tebe (stejně jako z toho vola, co si říká Tolstoj) v hrobě obrací.

Hera 15.5.2006 17:54

Re: Autor

Kdy, kde, jak a čím, pitomečku ? To máš po předcích ?

VLK 15.5.2006 17:47

Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Plne souhlasim. Patrim k tem zamestnancum, kteri si plne uvedomuji, ze jim internet plati jejich vykoristovatel, a kteri si pod tim  vykoristovanim zije jako prase v zite. A proto i ja stejne jako moji kolegove volime povetsinou pravici. Zvlaste ted, nebot pod Paroubkem nejen nasemu sefovi, ale ani nam psenka nepokvete. A nepokvete ani jinym podnikatelum ani jejich zamestnancum. Jen docasne pokvete nemakacenkum a i tem skutecne jen docasne.

Venkovan 15.5.2006 17:01

Na znaku nezáleží

PROROK ELIÁŠ 15.5.2006 16:28

Re: Re: Re: Já bych se tolik nesmál

 Pokud by byla prezentující se pravice skutečnou pravicí, dávno by zde komunisté neopruzovali.... Současná ODS prolezlá Klausismem je potřebuje k SETRVALÉ MOBILIZACI a jak známo i jindy...

Jara London 15.5.2006 16:16

Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Jo, Taras, a ještě maličkost - podle hodin Tvých "vstupů" do diskuse vidím, že jsou zpravidla "v pracovní době". Už se nedivím Tvým výpadům - jsi jeden z těch, co si surfují a telefonují za firemní peníze a ještě mají radost, jak to "těm ku**ám kapitalistickejm" zavařují, že?

Jara London 15.5.2006 16:00

Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Nevím, kdo zaměstnává Tebe, tupane. Buď jsi invalida na důchodu, takže nemáš páru, co to znamená vydělávat si na živobytí, nebo jsi kopyto placené Lidovým domem za propagandu, popřípadě omezený státní zaměstnanec s IQ tykve. Ale rozhodně netušíš, co to je podnikání a kolik skutečně stojí zaměstnanec v této zemi socanského "balhobytu". Každopádně jsi typický socan - srážet práci druhých, závidět schopným, negovat vše pozitivní, a hlavně - hrabat se v p**ovinách a zastírat jimi skutečné průšvihy. Já i všichni moji zaměstnanci (a značná část z nich PROGRAMOVĚ nechodila k volbám)  volíme ODS, protože to je jediná šance, jak zbavit socanskou bolševickou sebranku možnosti krást, kšeftovat, zneužívat policii a vůbec škodit této zemi a jejím občanům. Netvrdím že optimální, ale určitě nejlepší možná. Mimochodem, ze svého okolí neznám ANI JEDNOHO člověka (a že jich znám požehnaně), který by byl ochoten volit ČSSD. Naopak, i ti, kteří k vobám zásadně nechodili, volit půjdou, protože mají oranžových bolševiků a jejich praktik plné zuby.

VladaPing 15.5.2006 15:15

Re: Ale oni zejména kritizují levici - ČSSD.

Odjakživa byla sociální demokracie největším nepřítelem bolševiků (komunistů). Tedy, skutečná sociální demokracie, nikoli Paroubkova polofašistická strana - tyto "mutace" si naopak s komunisty výborně rozumějí.

Do doby, než jsou komunisty pohlceny.....

Malý Aston 15.5.2006 13:43

Re: Re: Já bych se tolik nesmál

Já jsem uváděl,zřejmě nepřesně majetek stranický,budovy,rekreační střediska a bankovní konta v zahraničí. Vše u čeho prokázali,že bylo pořízeno z členských příspěvků jim zůstalo.To byl i problém,proč nezměnili jméno strany. Zachováním názvu se stali nástupnickou organizací zejména pro zachování majetku. Obdoba Lidového domu o který se soc.dem.soudila. A uznávám,že jejich strategie,přečkat hrůzy privatizace,všechno kritizovat,oni za to nemohou,oni jsou jiní lepší oni by změnu vlastnictví lépe provedli,se jim podařila. Oni vždycky věděli co činí.

G. Pašek 15.5.2006 13:37

Ale kdež, nejsem Ransdorf . . . .

Car to měl udělat v Rusku a byl by od té komunistické lůzy pokoj . . . ..

www racek 15.5.2006 13:31

Re: Já bych se tolik nesmál

celkem bych souhlasil, ale oni začínali taky z nuly. majetek byl jim sebrán a rozdělen mezi soudruhy z ods, čssd a oda, ta to uměla nejlíp. říkám soudruhy a ne srany.

od té doby jen šetří, oni nemají výdaje na propagaci. je propagují druzí a velmi dobře.

www racek 15.5.2006 13:22

Re: Ona ta rudá pěticípá hvězda taktéž není původní.

vona vůbec hvězda není původní. již před 15 miliardami let, pár let po velkém třesku ... a konečně, růže oranžová taky ne. tu už před socany ožírali dinosauři doby křídové ... a růži modrou vypěstoval až mičurin. tedy, zlí jazykové tvrdí, že jen chtěl vypěstovat ... kvůli tomu pochybení si ods nezvolila růži , ale modrého ptáka. to řada členů zažila v ranném mládí i na vlastním těle ...

www racek 15.5.2006 12:23

Re: Re: Autor

jasně, spílat se nesmí ...

ale nic, pan beneš napsal na své poměry dosti krotkou glosu ... těch příhod, co bych mohl vyprávět ... a bylo by to stejné. jeden rozdíl však by tu byl ... já si rozhodně nemyslím, žre by dnešní komouši byli nebezpeční. nemají za sebou ten mogučšij sajúz .

ale volit je jaksi zbytečné. jejich hlasy propadbnou a stanou se jen takovým folklórem, když třeba ods potřebuje zvolit presidenta nebo hlasovat proti vstupu do eu nebo socani chtěj prosadit neziskové nemocnice nebo zákoník práce... trochu málo programu na jejich 20%, nemyslíte?

Malý Aston 15.5.2006 11:41

Já bych se tolik nesmál

Srp a kladivo bylo změněno za třešničky. Je to dobrý vtip ale já se nesměji. Komunisté již od doby svých zakladatelů plánovali vše na desetiletí. Dle okamžité situace se podřídili, ale svůj směr nikdy neměnili.Dokonce i Lenin,když byl v p.., povolil živnostníkům podnikat a když se z toho vyhrabali,tak je Stalin nechal postřílet. A co naši komouši? V roce 1989 dobrovolně a s radostí předali moc OF. jejich jediná starost byla,uchránit majetek.To se jim podařilo a patří mezi nejbohatší strany u nás. Při prvních svobodných volbách vytvořili atmosferu,že všichni,kteří byli v KSČ budou přinejmenším postříleni a dostali hlasy,aby se to náhodou nerealizovalo. Od té doby jen kritizují a kritizují a vždy mají pravdu. To že kritizují pravici,to je v pořádku. Ale oni zejména kritizují levic -ČSSD. Při každém zásadním hlasování o důvěře nebo nedůvěře vlády ji pomluví a pak zachrání. I toho Standu chránili. Proč,protože chtějí být jedinou stranou na levici. Být nyní sociální demokrat,tak se nesměji,dotáhli to tam,kam chtěli komunisté. A smát by se neměli ani pravičáci,možná také na ně dojde.

xx 15.5.2006 11:36

Re: Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

...že tak živě reaguješ, jinak nic Debžo.   

Martin 15.5.2006 11:19

Re: Autor

Co si to dovoluješ, ty bolševiku, spílat panu Benešovi!!!

Taraszátaras 15.5.2006 11:16

Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

A kolik toho bylo zastrkáno ve fondu a v agentuře, jelito neznalé?

Taraszátaras 15.5.2006 11:14

Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Kopito jedno podnikatelské, v čem podnikáš, vydáváš Pravdla českého pravopisu? Tak zavři krám, když tě zaměstnanci tolik stojí a nech se zaměstnat u nějakého takového vola, jako jsi sám, to si užiješ! 

Taraszátaras 15.5.2006 11:09

Re: Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Jak hustej a jak rozkrad, intelektuální mátoho?

jméno 15.5.2006 11:00

Taky už jsem, pane Beneši,

viděl tento plakát lapidárně doplněný číslovkou 1948. Přišlo mi to velmi vtipné. Ona si o to ta jeho koncepce přímo říká. Třeba má i KSČM ve svých řadách agenta.

g.whaler 15.5.2006 10:58

Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Jste tupec, pane. Ten 1 bilion nám tady za 8 let svého panování navařili soudruzi z ČSSD. V roce 1997 bylo manko státního rozpočtu asi 160 mld.(konkrétně viz na stránkách ČSÚ), ten zbytek uvařili soudruzi Zeman, Špidla, Gross.....

cca2 15.5.2006 10:50

Re: Já osobně

neboli další těžká rána zkomírajícím preferencím levice

VladaPing 15.5.2006 10:26

Ona ta rudá pěticípá hvězda taktéž není původní.

Byla ukradena pivovaru Heineken, který ji jako ochrannou známku používá již od roku 1863.

xx 15.5.2006 10:05

Re: Re: Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Možná jsi to rozkrad zrovna ty, když jseš tak hustej, hňupe.

Kylchap 15.5.2006 9:58

Autor

předvedl neznalost proč si KSČM dala za symbol třešně. Nebo správně předvídá, že "státotvorní občané" to neví. Autor je prachsprostý demagog s talentem Josepha Goebbelse.

Jara London 15.5.2006 9:51

Re: Typický ušmudlaný článek pravičáka,

Bože, které hovado může vypustit z huby něco takového! Jsem podnikatel, mám zaměstnance, z nichž každý mě stojí dvojnásobek jejich platu, platím daně, sociální, zdravotní, hygienu, bezpečnost práce a já nevím co ještě, denně jsem ve firmě 12 - 15 hodin, dovolenou jsem si udělal letos poprvé po třech letech 1 týden na lyže a takováhle kurva mi tady bude vykládat, jak jsem osobně zajištěný, a ještě od státu, který na mě sere a místo toho cpe miliardy, na které já také přispívám, do jakých si "pobídek" pro Hyunday. Myslím, že tyhle odpovědi generují hovada placená zlodějskými hajzli z Lidového domu, kteří nedovedou zaplatit ani svému advokátovi, a pak se diví. O jaké tvrdé práci to píšeš, blbe?! Kdybych chtěl po svých zaměstnancích, aby makali jako já, tak mě roznesou odbory na kopitech, tupane! Když vidím, jak si pánové serfují po internetu, dámy vyřizují korespondenci a telefonují, a to všechno za peníze firmy, chce se mi blejt. Takhle si to představujete, co? Bohatí ať se starají, mi jim to ukradneme a prožereme. To už tady bylo, ty k**vo bolševická! A jak to dopadlo?!