3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Jděte prosím k volbám

Žijeme ve zvláštní době. V době, kterou lze označit za dobu postpravdivou. Této době nahrávají moderní technologie, které nám více než kdy dříve umožňují uzavírat se do neprostupných sociálních bublin.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 23.5.2019 19:07

Lidský svět je spontánním řádem a demokracii, tedy totalitu

většin vůči jednotlivcům, pokaždé jiných vůči pokaždé jiným, tedy válku všech proti všem, nesnáší. Je stejná, jako jiné nápady rudočerných příkaznických a totalitářských socialistů. Proto nesnáší a nesnesl ani R-U, SSSR, německou Evropu za německého Hitlera, Jugoslávii, Československo, Španělsko, Belgii, Itálii atd.

Naši ústavní činitelé, mimochodem samí komunisté, spousta z nich zločinci a jejich zločinoidi, mohou kecat co chtějí. Vůbec na nich ve smyslu uspořádávání lidského světa nezáleží. Ani na jiných takových rozumprdech a zločincích. Jen spravují věc veřejnou a to ještě špatně.

Lidský svět a lidské jednotlivce řídí jeho spontánní řád svými pravidly chování, která tvoří lidskou mysl a nikdo s tím nehne. Hlupáci s tituly i bez tohle nevědí a pak to tak celé s lidmi dopadá. Krev kam se podíváš. Vím, že při nemírovém rozpadu EU, která na LS fungovat nemůže, poteče znovu. Němci se obrovolně EU, coby své nové říše německé, nevzdají a eura, kterým okrádají Evropany už vůbec ne.

Jsem zděšen hloupostí miliard lidí, kterým uvedené příklady nestačily a zase nepoučeně a nepoučitelně, zdá se, budují totéž. Zase staví EU a požadují vlastní prolitou krev, aniž by to věděli.

Důrazně před tím varuji a vím, že každý, kdo půjde k volbám do EP tento zločin podporuje a zejména ho pomáhá legitimizovat... Dzp.