9.8.2020 | Svátek má RomanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Jděte prosím k volbámŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 39, poslední: 24.5. 2019 18:56, přehled diskusí

To je zase zloby.:
Autor: J. Ticháček Datum: 24.5.2019 18:56

Nějak nechápu, proč se nad páně Topolánkovým příspěvkem může někdo rozhořčovat.

Ten chlap napsal pouze jediné: máte-li nějaký názor, běžte, a vyjadřete jej.

Zmínil se i o svých preferencích. No a co? Někoho nutil tyto preference sdílet?

Co je Vám milejší? Chlap, kterého třeba nemáte v oblibě, který napíše, že když něco chcete, máte to sdělit, nebo Hřebejk, který si dá tu práci, a veřejně oznámí, že lidé kteří nesdílejí jeho názory by k těm volbám neměli chodit?

Milej Topolánku::
Autor: G. Gaheris Datum: 23.5.2019 22:09

Běž se vycpat !

Tak ty jsi:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.5.2019 20:50

ten pravej, podvodník, co v rozporu se sliby ODS prosadil podpis Lisabonské smlouvy, aniž by vyjednal alespoň výjimku z přijetí EURa nebo společné azylové politiky...

K volbám, oproti těm minulým, půjdu,:
Autor: J. Kanioková Datum: 23.5.2019 19:18

ale fialovou ODS volit nebudu. To už dávno není pravicová strana !

Lidský svět je spontánním řádem a demokracii, tedy totalitu :
Autor: K. Janyška Datum: 23.5.2019 19:07

většin vůči jednotlivcům, pokaždé jiných vůči pokaždé jiným, tedy válku všech proti všem, nesnáší. Je stejná, jako jiné nápady rudočerných příkaznických a totalitářských socialistů. Proto nesnáší a nesnesl ani R-U, SSSR, německou Evropu za německého Hitlera, Jugoslávii, Československo, Španělsko, Belgii, Itálii atd.

Naši ústavní činitelé, mimochodem samí komunisté, spousta z nich zločinci a jejich zločinoidi, mohou kecat co chtějí. Vůbec na nich ve smyslu uspořádávání lidského světa nezáleží. Ani na jiných takových rozumprdech a zločincích. Jen spravují věc veřejnou a to ještě špatně.

Lidský svět a lidské jednotlivce řídí jeho spontánní řád svými pravidly chování, která tvoří lidskou mysl a nikdo s tím nehne. Hlupáci s tituly i bez tohle nevědí a pak to tak celé s lidmi dopadá. Krev kam se podíváš. Vím, že při nemírovém rozpadu EU, která na LS fungovat nemůže, poteče znovu. Němci se obrovolně EU, coby své nové říše německé, nevzdají a eura, kterým okrádají Evropany už vůbec ne.

Jsem zděšen hloupostí miliard lidí, kterým uvedené příklady nestačily a zase nepoučeně a nepoučitelně, zdá se, budují totéž. Zase staví EU a požadují vlastní prolitou krev, aniž by to věděli.

Důrazně před tím varuji a vím, že každý, kdo půjde k volbám do EP tento zločin podporuje a zejména ho pomáhá legitimizovat... Dzp.

K volbám půjdu, o to nic.:
Autor: V. Braun Datum: 23.5.2019 14:13

Tak dostal jsem volební lístky a to zase bude vyhozeného papíru, se dívím kolik lidí chce do toho nenáviděného Bruselu.

Ale volit budu asi Starosty i když proto budu muset volit i TOPku se kterou jsou na společné kandidátce, snad se dá někdo rozumný zakroužkovat. Variantou je ještě Telička, i když nejsem příznivcem zakládání nových a nových stran.

Re: K volbám půjdu, o to nic.:
Autor: J. Vlček Datum: 23.5.2019 14:39

Vaše problémy vám nezávidím, pane Braune. Vypadá to na jeden propadnutý hlas (ten váš). Snad abyste zbytečně ani nešoupal boty na cestě do volební místnosti. Když hodíte svůj hlas do kontejneru s papírovým odpadem, vyjde to nastejno, ale vy uděláte alespoň něco užitečného.

Re: K volbám půjdu, o to nic.:
Autor: V. Pavelka Datum: 23.5.2019 19:15

Telička už má kšeft v bruselské administrativě , kdyby nevyšly volby.Ten už je tam tak dlouho že udělá všechno aby nemusel do česka.

Je ještě Topolánek "chlap s gulema" :
Autor: P. Kubáč Datum: 23.5.2019 14:07

protože tento popis není kompatibilní s podporou ODS, která je momentálně strana "bez gulí"

No:
Autor: V. Pavelka Datum: 23.5.2019 19:08

Topolánkovo "moudí"je potřeba opět podpořit,jeho kandidát do Bruselu podpoří ,pozdvyhne uhelnou partu,za kterou kope.

No, my půjdeme,:
Autor: R. Langer Datum: 23.5.2019 11:26

ale předpokládám, že ODS se to nakonec moc líbit nebude. Ale tak uvidíme... ;-)

Jediný:
Autor: P. Lenc Datum: 23.5.2019 10:08

koho budu z ODS volit je Zahradil.

Re: Jediný:
Autor: J. Vlček Datum: 23.5.2019 10:35

Jen aby ho pan Fiala časem neumravnil, pane Lenci. V těchto volbách je potřeba volit zásadně protiunijní strany, ať se nám líbí, nebo ne. Pokud to takto pochopí voliči i v ostatních státech, pak teprve dojde k debatě o potřebných změnách EU. V opačném případě se pojede ve vyjetých kolejích dál.

Proto volím SPD.

Re: Jediný:
Autor: M. Valenta Datum: 23.5.2019 13:59

Jediné plus Vašeho hlasu pro SPD je, že jim o ždibec zvednete pomyslný kvocient slušnosti.

Re: Jediný:
Autor: A. Sedláčková Datum: 23.5.2019 14:04

Přesně z toho mám obavy, že p. Zahradil bude stále více umravňován (minule se raději při hlasování zdržel) a aby jej fialová topka č.2 nevyhodila, podvolí se. Mrzí mne to, vždy jsem jej volila. Proto taktéž SPD.

No:
Autor: V. Pavelka Datum: 23.5.2019 19:57

Stanura je nějak upozaděn ,kde je ?Fiala už přebral , dikci a grify Stanjury .

Podřezávání krků a větví:
Autor: F. Navr8til Datum: 23.5.2019 10:04

Od člověka, který projevil nadšení nad slovy politika ODS Langa o podřezávání prezidenta zní slova svoboda a demokracie obzvláště pikantně. Nepodřezává si podobným hulvátstvím ODS pod sebou větev volitelnosti?

Re: Podřezávání krků a větví:
Autor: J. Lepka Datum: 23.5.2019 17:53

Tak já nevím. Nechtěl on, prezident, vcelku nedávno postřílet novináře? Takže být pan Lang novinář, bylo by to možné chápat jako sebeobranu.

Re: Podřezávání krků a větví:
Autor: V. Pavelka Datum: 23.5.2019 19:51

Novinářů je jak slimáčků, ale kapustičky je málo(SOC.sítě ubraly z živobytí),a konkurence zavedla drsnost a drzost , a důsledkem je akcelerace pololží, sprostoty a bezohlednosti (potrefení bulvárem by mohli povídat), komfrontace a tím ROZDĚLOVÁNÍ společnosti, je na pochodu! Ta touha víc než nakopnout nedotknutelné novináře , je čím dál větší, neměli by přibrzdit ?!

Re: Podřezávání krků a větví:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.5.2019 21:00

Není to komické, když jednomu hrozí 10 let kriminálu za "schvalování útoku na mešitu v Christchurchi" a přitom vyhrožování prezidentovi a poslancům podřezáním je jen "expresivním vyjádřením" v důsledku silného rozčilení . Asi je tou pravou "evropskou hodnotou" přivinout zpět na hruď lidi, co odešli bojovat za IS / Švédové/ a přitom stíhat pro "projevy rasismu a nenávisti" jiné lidi, co se vyjádří proti imigraci. To jsou totiž fašisté. Podle švédských "humanistů" schvalování stínání hlav a podřezávání krků ze strany IS není projevem nenávisti, vyjádření se proti návratu "džihádistických nevěst" ano. Vypadá to, že je Evropa opravdu v (_!_).

Co je svobodomyslneho:
Autor: M. Mikulec Datum: 23.5.2019 9:59

na prounijni politice ODS, to opravdu nevím. Bez Brusele si ani zit nezapneme. Denodenni regulace a buzerace je cesta do pekel. Tak dlouho budou lidem zakazovat remcat proti euronesmyslům, až na to seredne doplatí.

Re: Co je svobodomyslneho:
Autor: V. Braun Datum: 23.5.2019 14:07

Hm, kde je zakázáno remcat proti EU nesmyslům? Dejte sem prosím odkaz na příslušný zákon nebo vyhlášku. Děkuji.

Re: Co je svobodomyslneho:
Autor: J. Vlček Datum: 23.5.2019 14:47

Pane Braune, nepřivolávejte to. Kdyby ve volbách zvítězili ti, co tam sedí doposud, tak se té vyhlášky dočkáme, ani se nenadějeme.

Jděte prosím někam pane "neběžný smrtelníku"!:
Autor: J. Plíva Datum: 23.5.2019 9:47

Není to zábavné? Topolánek nám běžným smrtelníkům, kteří nic nejsme bez něho schopni pochopit, radí: Běžte k volbám!

ODS já určitě nepodpořím....:
Autor: P. Flener Datum: 23.5.2019 9:45

Političtí povaleči ODS jsou odkojeni odporným manipulátorem a amnestologem Klausem, ty řečičky z ODS o konzervativní politice jsou přece dávno přežité a k smíchu. Politika už se nedělí na levicovou a pravicovou - to bývávalo. Dnes bude stále víc vítězit politika bez názvu - tedy jednoduše nepopulistická a racionální, která zachová lidem přiměřenou svobodu prosperitu, pokud možno bez korupce, bez narcisů a politických hovad, kterých je dnes plný parlament a hrad. Něco musí pomalu dnešní nefunkční demokracii nahradit. Lidé budou stále více rozeznávat stranický populismus a manipulátorství a budou se od něj odvracet. Když se dnes podívám na předvolební fotky např. p. Svobody z KDU, jak se rádoby laskavě, ale nuceně usmívá a vtírá se tak do přízně voličů, aby byl zvolen a bral v Bruselu často za nic statisíce,tak se mi chce zvracet. Lidé si ho tím falešným úsměvem přece nezamilují. Spíš na lidi působí seriózně a racionálně se chovající kandidát - který se umělými úsměvy nikomu nevnucuje. Jen tak náhodou mne napadá třeba L. Niedermayerm ale je jich celá řada....Tím ho ale nikomu nevnucuji, je to jen příklad, ani to není žádný útok na KDU-ČSL, která patří spíš mezi slušnější strany.

Doufám, že k volbám přijde víc voličů než minule.:
Autor: A. Alda Datum: 23.5.2019 9:41

To je jediná šance jak eurohujery z Bruselu vypráskat.

neboj Mirku,:
Autor: R. Meišner Datum: 23.5.2019 8:30

půjdu----a budu volit Babiše. never mind? :-)))

Re: neboj Mirku,:
Autor: J. Lepka Datum: 23.5.2019 17:55

Asi nemáš alergii na řepku.

ODS?:
Autor: J. Hejna Datum: 23.5.2019 8:27

S Fialou?

Podle Topolánka?

To ne.

Z takových polibků smrti:
Autor: J. Holíček Datum: 23.5.2019 8:17

je jistě Péťa Fiala na větvi. :-))