2.12.2020 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Homosexuálové spolu žádné děti mít nemůžou!

Příznivci všech sexuálně poněkud „netradičních“ jedinců, tedy tak zvaných LGBT, začínají být pěkně oprsklí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mikulec 20.8.2019 21:31

Ono je už dost

blbé to, ze se zprávy vyrábějí v Praze. Ještě ze existuje “zbytek republiky”, který ma opravdu jiné starosti než duhový pochod.

T. Hraj 20.8.2019 21:11

Systémový pohled

Homosexualita je úchylka. Je to postižení. Jako všem ostatním postiženým bychom se jim samozřejmě neměli posmívat, měli bychom jim pomáhat (ačkoli narozdíl třeba od slepců nebo vozíčkářů zde není úplně zřejmé jak). Normální ale nejsou a proto je jejich eventuální výchova dětí systémově nesprávná (výjimečně snad možná). Slepý také nedostsne řidičák.

D. Berglowiec 20.8.2019 22:02

Re: Systémový pohled

Zdravím , jsem gay , jakoukoli úchylku nepocituji a postižení už vůbec ne ,jsem spokojen se svým společným životem s přítelem ,na Prague Pride nechodím , nějak mě to nebere , máme lepší zábavy jako dovolená a divadlo, koncerty a tak ,ale ty komentáře mě dostaly do stavu abych reagoval na ostatní příspěvky ,nejsem zrůda, nejím děti, nechodím v sukni,nežeru trávu,podnikám a pracuji a pro vás i pro spoustu podobných obyčejných lidí, jako jsem živnostník odvedl hromadu práce, aniž bych dával najevo svou v uvozovkách ÚCHYLKU/POSTIŽENÍ, někteří zákazníci to vědí jiní ne, ale se s negativní reakci jsem se nesetkal, nenávistnou už vůbec --jsem trošku větší a prchlivý -- , ale kecy v komentářích mi vnucují že bych snad neměl být v této společnosti a to mě uráží , mě i mého přítele.berglowiec daniel a ondřej strmiska

J. Vintr 20.8.2019 22:51

Re: Systémový pohled

Jestli jste si nevšiml, tak na této i jiných diskuzích se vůbec nikdo nenaváží do lidí jako vy. Týkají se jen lidí, kteří se homosexualitou chlubí, jako by to byla přednost a o takové komentáře si koledují.

T. Hraj 21.8.2019 8:33

Re: Systémový pohled

Úchylka není nic pejorativního. Je to prostě odchýlení od normality. Vůbec jsem se tím slovem nechtěl nikoho dotknout. Homosexualita prostě není normální. Zřetelné je to mimo jiné v tom, že neumožňuje reprodukci.

Velmi Vám přeji Vaši spokojenost v životě (kolik lidí ji má?), úspěchy v práci a ve vztazích, které jsou Vašimi nemalými zásluhami. A oceňuji také váš přínos společnosti, který zmiňujete.

Co se ale týče dětí, 1) nemyslím, že na ně existuje nějaké právo, 2) pro výchovu dítěte je klíčový vzor otce a matky, 3) i pro společnost je tato normalita výchovy žádoucí (ačkoli homosexuálů je relativně málo, takže riziko nějakého celkového společenského posunu zde asi není).

Přeji pěkný den, Tomáš Hraj.

J. Jurax 20.8.2019 19:44

Občas se mi stalo, že jsem s vývody páně Vlkovými ne zcela souhlasil.

Tady však s panem Vlkem souhlasím bezvýhradně.

A. Sekanina 20.8.2019 18:51

Buzníři

jsou slepé rameno lidské řeky, v žádném případě jim výchova dětí nepřísluší.

D. Mach 20.8.2019 17:28

Církevní ostuda

Pan Vlk, jak se zdá, patří k lidem, kteří když nenávidí, tak důkladně. Vytváří dojem, že se lesbické a homosexuální páry rozcházejí častěji než heterosexuální páry, a dokládá to statistikou náhodných sexuálních styků (která ale stejně nic nedokazuje). Vykládá o tom, že homosexuální a lesbické páry nemohou mít děti, ale jde snad o to, kdo děti vychovává. Ani o jednom pan Vlk ale ve skutečnosti nemá páru.

Vrcholem pokrytectví je popírání zločinů církve vůči dětem a náctiletým. To, co se objevuje u nás, v Polsku, v Itálii na Novém Zĺandu a postupně prakticky kolem celého světa jen dokládá, že mezi církevními příslušníky bují homosexualita a pedofilie daleko více, než v ostatní společnosti. Kde pan Vlk bere drzost předepisovat ostatním, jak se mají chovat a jak mají žít? Co dělá proto, že více než třetina manželství se rozpadne a děti žijí ne v rodině, ale pouze na jejích troskách? Pokud chce kázat, měl by tam, kde jeho žvásty a prostoduché lži bude někdo poslochat.

Ostatně je zajímavé, že ve Španělsku, tedy katolické zemi, mají sňatky homosexuálních párů a adopce dětí povolené. Že by se tam děly nějaké nepřístojnosti, o tom jsem neslyšel.

J. Schwarz 20.8.2019 18:03

Re: Církevní ostuda

Vy to, starej brachu, podáváte tak jakoby normální heterosexuál, vystudovavší teologii propadl homosexualitě a pedofilii - tedy jakoby se lidé vlivem církve stávali pedofily a homosexuály. Ale ono je to tak, že se spousta pedofilů a homosexuálů domnívá / třeba podvědomně / že jim celibát pomůže zbavit se svých nutkání. Jak vidno, mnohokrát jde o tragický omyl. Nikterak to však nedokazuje škodlivost samotného učení církve...

V. Vlk 20.8.2019 18:15

Re: Církevní ostuda

Aja, ajta pane Mach asi jsem vám sáhl na bolístku. O výchově něco vím, vystudoval jsem ped.fak.UK a nějakou dobu učil, mám děti a vnoučata. Mimo jiné mne bolševici jako dítě poslali do dětského domova pro děti politických zločinců ,tak to znám i z téhle stránky. Takže nežvaňte.O výchově dětí a problémech nevíte nic, jen plácáte "pokrokové " názory. Mediální propaganda proti katolické církvi je vedena z pozic marxismu a placena hlavně muslimy, protože ti všichni katolíky nenávidí. Ostatně, homosexualita, pedofilie a zoofilie je pevnou součástí islámu ,jak asi nevíte. Dětské manželky muslimů včetně Mohameda, muslimské přísloví že "není cesty do Mekky bez soulože s velbloudicí" atd. No a jako dlouholetý manažer v mezinárodní společnosti s hlavním sídlem v Madridu mohu konstatovat, že si takzvaně "cintáte pentli". Španělsko je díky nezvládnutému přechodu od Frankismu k demokracii státem, který od roku 1975 dvakrát zkrachoval. Společnost se neustále rve s problémem agresivní levice i s přívalem muslimů, s obrovskou emigrací z Argentiny ( podobný "bratrský" vztah jako je česko-slovenský) a z Venezuely, s protitucí nezletilých atd. Více než 50% mládeže je nezaměstnaná ( a to přes různé akce na podporu zaměstnanosti) a má velké tajené problémy také s homosexuály a prodejnými mladými homosexuály a muslimskou a africkou kriminalitou . Takže , když o tom nic nevíte, je lépe mlčet.

I. Vermis 20.8.2019 18:21

Re: Církevní ostuda

Ajta, ajta, dítě "politických zločinců" pedagogem, nastojte, to se hned tak nevidí!

P. Zinga 20.8.2019 18:52

Re: Církevní ostuda

Pane Vlku, proč vůbec na takového blba reagujete? Vždyť ani nepochopil text!

D. Mach 20.8.2019 20:33

Re: Církevní ostuda

Jak je vidět, pane Vlku, tak díky vaší patologické nenávisti nedokážete vidět reálný svět kolem sebe. Ještě, že nežijeme ve středověku. Nejdříve byste pálil knihy, pak možná i lidi. To s tou velbloudicí jste asi našel v materiálech SPD, ale těžko k tomu máte jediný reálný podklad. A to, že by měl muslim před cestou do Mekky souložit s velbloudicí ukazuje na to, s jakými úchylkami jste se setkal nebo je někde uvnitř skrýváte. Doporučuji léčení.

J. Vintr 20.8.2019 21:47

Re: Církevní ostuda

To často zmiňované "zneužívání dětí" je jasně cílenou kampaní proti katolické církvi. Ono se takové obvinění velmi snadno vznese, ale velmi těžko (pokud vůbec) lze vyvrátit. Je to podobné jako s kampaní ME TOO. Stačí zaplatit nějakému bývalému ministrantovi, aby si po pár letech "vzpomněl" co mu tenkrát pan farář dělal. Nic neriskuje, protože takové křivé obvinění nelze dokázat. Samotný předpoklad, že by vysokoškolsky vzdělaný člověk, který je neustále na očích veřejnosti, byl takový idiot, aby dělal něco co by se skoro jistě prozradilo a co by znamenalo tak obrovskou ostudu pro něj a pro církev, je dost absurdní.

J. Jurax 20.8.2019 19:48

Stručně - napsal jste snůšku hovadin hodnou Rudého práva.

Mám za to, že bojujete za sebe - nejste náhodou taky homosexuál? Pak by se Vaše názory daly aspoň pochopit ...

V. Liptovský 20.8.2019 17:19

Homosexuáli a lesby v mojej mladfosti...

...navonok neexistovali. Aspoň ja som o tom nevedel - to sa tajilo, možno to boli niektorí tzv. starí mládenci, či staré dievky... Neviem to posúdiť. Po prvý raz som sa s tým fenoménom stretol až po vŠ a vojenčine... A to tiež veľmi vzdialene - tak to malo zostať, "dúhové pochody" sú zvrátenosťou pseudointelektuálov. Preboha, veď to je idiotizmus - navonok, dokonca takýmto zhovadilým spôsobom, demonštrovať svoju "inakosť", akoby to bola zásluha... Rešpektujem, že existujú - ale oni z toho robia normu...

I. Vermis 20.8.2019 18:13

Re: Homosexuáli a lesby v mojej mladfosti...

Hm, tak třeba jistý "Helenka" byl velmi populární v druhé polovině šedesátých let. Studoval nejdřívwe v Praze, později v Brně.

V. Liptovský 20.8.2019 18:35

Re: Homosexuáli a lesby v mojej mladfosti...

Ale, veď jej... Boli to postavičky, ktoré sa vynímali... Neskôr, najmä v Prahe, ale aj v Bratislave, to som sa s tým stretával častejšie... Ale stále to bola skôr kuriozita... Skrátka - ak doliezal, ušiel si...

M. Valenta 20.8.2019 14:43

To je psina.

Pan Vlk, který si ve svých článcích opravdu servítky nebere, je celý na větvi a rozhořčený z jedno takového v MF (čte to ještě někdo normální?). A ještě větší psina je, že mu tady tleskají jedinci, kteří běžně katolickou církev posílají pěkně po komoušku na smetiště dějin, a to v tom lepším případě. So geht das.

V. Petr 20.8.2019 16:24

No, pokud se sluníčkářům podaří zajistit

vítězství islámu v Evropě, vrátí se věci na své místo. Neboť skoro žádný ze "zlých bílých heterosexuálních mužů" nemá snahu gaye likvidovat. Přístup islámských duchovních je všeobecně znám...

J. Schwarz 20.8.2019 18:08

Re: No, pokud se sluníčkářům podaří zajistit

Tak tak, vždyť bývalý íránský prezident Ahmadínežád / Allah mu žehnej / v OSN na kritiku údajného pronásledování gayů íránským režimem prohlásil, že to není možné, protože v Íránu žádní gayové nejsou. Tady taky nebudou...

I. Vermis 20.8.2019 18:26

Re: No, pokud se sluníčkářům podaří zajistit

"Svým nepřátelům odpouštět nemusím, všechny jsem je dal postřílet" © Navaréz

M. Prokop 20.8.2019 16:31

Re: To je psina.

Jeden takový v MF píše, Vlk píše, Valenta píše, ... - je na tom něco divného? So geht das.

J. Pospíšil 20.8.2019 11:59

homosexuálové

Domnívám se, že křesťané mají pochopení pro homosexuálně orientované, kterým je to dáno. Jako lékař s více jak 50ti letými zkušenostmi doma i v zahraničí jsem se setkával s takto orientovanými jedinci. Měl jsem pro ně pochopení a jejich orientaci toleruji.A byli to většinou klienti a klientky,. kteří se svými intimními záležitostmi nechodili na tržiště a nedělali z toho estrádu a veřejnou podívanou. Byli to většinou lidé vzdělaní a kultivovaní. Snaha po jejich právně podloženém soužití se snad nemusí dělat prostřednictvím medií a politiků!? Cítím z toho snahu o zviditelnění, exhibicionismus a tam už může být skryta volba po nejrůznějších formách sexuálních aktivit, často spojených s hygienickým rizikem i s pozdějším přechodem na heterosexuální orientaci.K takovým asi křesťané nebudou tolerantní, V medicině se zdůrazňuje, že za normální erotický objekt je považována zralá osobnost opačného pohlaví a přiměřeného věku. Což odpovídá anatomii a fysiologii lidské bytosti. Vyjímka potvrzuje pravidlo. Ale neměla by to být mediální show.

Dr.Jiří Pospíšil CSc

J. Calta 20.8.2019 12:35

Re: homosexuálové

Výborné shrnutí!!!

H. Kotaz 20.8.2019 13:27

Re: homosexuálové

Tu show a reklamu k tomu, dělají bohužel i seriosní a veřejnoprávní média

F. Svoboda 20.8.2019 17:53

Re: homosexuálové

Sice veřejnoprávní, ale ne seriosní !!!

J. Vintr 20.8.2019 21:57

Re: homosexuálové

Myslím že homosexualita není jen vrozená. V současné době, kdy je homosexualita "in" se k ní hlásí spousta lidí, kteří si tuto "sexuální orientaci" zvolili sami.

A. Alda 20.8.2019 11:47

Mladá fronta to ovšem neotiskne,

byť jste to napsal dokonale.

H. Kotaz 20.8.2019 13:33

Re: Mladá fronta to ovšem neotiskne,

Natož aby se to objevilo v ČT.